Serie A 20/21 (3): JUVENTUS F.C 2-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 18:58

Demiral nie ma Covida.

@Sorek
sky
Juventus (probable): Szczesny; Cuadrado, De Ligt, Chiellini, Danilo; McKennie, Arthur, Bentancur, Chiesa; Morata, Ronaldo


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2021, 22:04

Aby uszczelnić defensywę Pirlo powinien przesunąć bezmózgiego Cuadrado wyżej a słabiutkiego Kulu posadzić na ławce.Niestety tak się nie stanie. U niego 4-4-2 to normalnie trzech środkowych pomocników i jeden skrzydłowy a jak da dwóch skrzydłowych to w środku pola koniecznie musi grać Danilo.W takej konfiguracji brakuje wtedy prawego obrońcy. Jutro kolejny raz wystawi swoje nie wiadomo co i polegnie.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 14:39

Powinienem mieć jakąś wiarę przed tym meczem, że uda się nam jakoś podnieść i pewnie ograć Napoli. No ale nie mam takiej wiary i wydaje mi się do tego, że ekipa Gattuso się po nas przejedzie.
Pokaże kolejny raz wszystkie błędy jakie popełniamy w tym sezonie, wyłączy światło i zamknie drzwi.

Na ten moment zero argumentów żeby wygrać to starcie.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 14:39

Tuttosport przewiduje Dybalę od początku, ale chyba po prostu kogoś w redakcji jeszcze trzyma po wczorajszym piciu.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 14:52

Zaczynam powoli drżeć o losy tej drużyny i przed oczami przedstawia mi się sezon 2010/2011 Del Neriego, czy sezon wcześniej Ferrary/Zaccheroniego.
Serce mówi Juventus, ale tak naprawdę tylko serce, bo tak naprawdę tutaj Napoli jest faworytem i jeśli będą mieć ten dzień to rozjadą obecny Juventus i tego się boję. Mentalnie leżymy, gramy gówno padakena poziomem przypominającą naszą rodzimą ekstraklasę. Na dodatek mamy tylko może 2 zawodników nadających się do gry w Juve i którym się chce grać, a no i najważniejsze... Nie mamy trenera.

Ehhh...


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 14:58

notquite.mytempo pisze:
07 kwietnia 2021, 14:39
Tuttosport przewiduje Dybalę od początku, ale chyba po prostu kogoś w redakcji jeszcze trzyma po wczorajszym piciu.
W sumie czemu nie? Niech walczy o kontrakt, ostatnia szansa...

Po blamażu z Porto miał być koniec sezonu, tymczasem przed nami 10 finałów plus CI :prochno: . Emocje do samego końca!
Przegraliśmy już rywalizację o 11 milionów, czemu więc nie położyć meczu o 80 milionów? Trener dużo nie pobiera więc obejdzie się.
Oczywiście piszę to złośliwie, ale przed meczem odczuwam głównie obawę przed blamażem.
Napoli złapało formę, u nas kilku covidowców, zatem mecz nareszcie może się odbyć :ahsisi: .

No to czekamy... byle jak, byle 3pkt...


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 15:05

Sorek21 pisze:
06 kwietnia 2021, 18:29
Akurat Berna prezentowal się ostatnio lepiej niz np Kulusevski.
To akurat nie jest wyczyn, śmiem twierdzić, że z Torino, młodzik z U-23 nie wypadł by gorzej - Kulu - występ kryminał.

Co do meczu - trzeba liczyć na farta, faworytem to my nie jesteśmy, ale zwycięstwo jest konieczne. Jak nam ucieknie LM to "bye, bye" mercato, będą tylko sprzedaże.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 15:10

Garreat pisze:
07 kwietnia 2021, 14:58


Po blamażu z Porto miał być koniec sezonu, tymczasem przed nami 10 finałów plus CI :prochno:
Oczywiście piszę to złośliwie, ale przed meczem odczuwam głównie obawę przed blamażem.
Napoli złapało formę, u nas kilku covidowców, zatem mecz nareszcie może się odbyć :ahsisi: .
Pierwszy wers - bellissima! Az smiechlem :D
Ja osobiscie czuje od wczoraj jakbysmy dzisiaj grali dalej w LM :fear: (ta emotka zle sie nazywa, choc oddaje po czesci rosnace we mnie napiecie, ktore ustanie dopiero przy pierwszym gwizdku) Fajnie. Choc to LM nie jest, to emocje wieksze niz zazwyczaj, mozna powiedziec ze to po czesci zasluga Pirlo ;) Przegralismy z Napoli jak oni nie mieli formy i skladu, czas na rewanz :shirt: :scarf:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 15:21

3,65 kurs na Napoli, nie ma co myśleć :D


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 15:37

Volto pisze:
07 kwietnia 2021, 15:05
Sorek21 pisze:
06 kwietnia 2021, 18:29
Akurat Berna prezentowal się ostatnio lepiej niz np Kulusevski.
To akurat nie jest wyczyn, śmiem twierdzić, że z Torino, młodzik z U-23 nie wypadł by gorzej - Kulu - występ kryminał.

Co do meczu - trzeba liczyć na farta, faworytem to my nie jesteśmy, ale zwycięstwo jest konieczne. Jak nam ucieknie LM to "bye, bye" mercato, będą tylko sprzedaże.
To akurat wina trenera, że nie zdjął Kulusevskiego po 45 minutach jego beznadziejnej gry przeciwko Torino. Kiedy zobaczyłem, że Dejan wychodzi na drugą połowę, to napisałem, że Pirlo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i ślepcem i oczywiście minutę później dostałem tego potwierdzenie. Z Bernardeschiego też nie ma co robić jakiegoś boga, bo jestem przekonany, że również wstawienie w jego miejsce któregoś z naszych młodzików z U23 i danie mu tylu szans ile otrzymał Federico w tym sezonie przyniosłoby nam więcej asyst i bramek niż ma na swoim koncie ten nieudacznik.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 16:29

Strata punktów w tym meczu może nam realnie zagrozić wypadnięciem z top4, a przed nami bardzo wymagający terminarz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 16:49

Calciomercato

Dybala niedostępny. "Ból" w kolanie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 16:55

Co? Dosłownie przed momentem Juventus opublikował listę powołanych i Dybala się na niej znajduje.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 17:24

vitoo pisze:
07 kwietnia 2021, 16:55
Co? Dosłownie przed momentem Juventus opublikował listę powołanych i Dybala się na niej znajduje.
To, że dostał powołanie nie znaczy, że nie wyląduje na trybunach. :D

Agresti

🇮🇹Buffon
🇧🇷Danilo🇳🇱De Ligt 🇮🇹Chiellini 🇧🇷Alex Sandro
🇨🇴Cuadrado🇺🇾Bentancur🇫🇷Rabiot🇮🇹Chiesa
🇪🇸Morata 🇵🇹Cristiano Ronaldo

Ogarnia ktoś ile razy już w tym sezonie środek Benta- Rabiot nie wypalił?


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 17:52

A jeszcze wczoraj Pirlo zapewniał, że Szczęsny ma jego pełne zaufanie. Więc albo uraz w ostatniej chwili, albo pokłosie słabszej formy i niepewności od jakiegoś czasu. Buffon ogarnął w ważnym meczu z Barceloną, więc i teraz powinien dać radę. Fozza, panowie :punish:


Zablokowany