Serie A 20/21 (1): JUVENTUS F.C 3-0 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 22:49

Wiadomo, że to początek i wniosków nie ma co wyciągać ale wyglądało to dobrze. McKennie i Ramsey o dziwo najlepsi na boisku, Kulu upadł fizycznie. Kibice interu i Milanu już naturalnie buńczucznie, że to tylko Sampa i na papierze są lepsi a my nic nie gramy. Pirlo zweryfikuje Roma i Napoli i zobaczy się jakim jest trenerem bo charakterem jest zerem i nie zasługuje aby być legendą Milanu...a może on wcale nie chce być legendą Milanu ? Nastawienie kibiców tych marnych drużyn to miód na moje serce i dupa będzie ich mocniej bolała, nawet maść na ból dupy za 9,50 zł nie pomoże wieśniakom.


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 22:52

Ramsey ustawiony wyżej daje więcej, niż jak się go ustawia głęboko. Dziwne, nie?

Po wejściu MDSa nie liczyłem już na bramki, a tu proszę :prochno: Ronaldo sam mógł dziś w sumie hattricka skompletować, bramkarz Sampy też uratował im dupsko kilka razy. Nie jest źle, oby było tylko lepiej.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 22:55

Zgadzam się z opiniami ze Aron był dziś najlepszy. Natomiast najgorszy moim zdaniem był Kwadrat...
Zagraliśmy poprawne zawody i co najważniejsze widać potencjał w tej drużynie na dobre granie!
Ciekawią mnie powody braku debiutu A. Melo i to czy zmiana Kielona nie była podyktowana jakimś bólem...
Ostatnio zmieniony 20 września 2020, 22:59 przez mns, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 22:57

Pierwsze 90 minut które oglądałem nie mając odruchu wymiotnego.

Nie wiem czy w ogóle ktoś bierze pod uwagę ze na boisku
nie było:

Sandro,Dybali,Arthura,De Ligta, Bentancura - a nadal potrafiliśmy zdominować mecz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 23:01

Za dużo nowego tutaj nie zobaczyłem, raczej to co było grane za Maksa ( co było grane również za Kiepury ). Na ligowych ogórków to może wystarczyć. Na pewno było więcej walki i agresji po stratach, coś co ma wyróżniać "Pirlismo" ( szkoda, że tylko na tle poprzednich lat, bo czołówka już dawno tak gra ). A tak to zbyt dużo wrzutek na pałę, w czym króluje kurczak bez głowy Cuadrado. Dobrze, że na wahadle lepiej wygląda niż w czwórce obrońców, trochę tam maskuje swoje braki w defensywie. Frabotta tak nijako/solidnie ( opcja wyboru dla pesymisty/optymisty ). Babol swoje standardowe zagrywki też pokazał i nie ma się spodziewać po nim niczego innego. Kielon poprawnie, choć bez tego pazura ( ale też ciężko to pokazać przeciwko takim ogórom ). Danilo solidnie. McKennie na prawdę w porządku, choć liczę na więcej. Agresywnie, a i próbował dochodzić do strzałów. Ramsey niech utrzyma ten poziom, to może będzie w końcu jako takim wzmocnieniem. Rabiot przeciętnie. Kulusevski z kilkoma błyskami, ale on więcej pokaże z drużynami grającymi bardziej otwarty futbol, bo Sampa to zaparkowała autobus i czekała co zrobi przeciwnik. Ronaldo po raz kolejny swoje zmarnował, także medal ma dwie strony w jego przypadku i to nie tylko wina drużyny w "braku jego wykorzystania".
Ogólnie jak na debiut żółtodzioba, po tak krótkim okresie na przygotowania, to całkiem nieźle. Drużyna ciągle w budowie, zbyt wielu nieobecnych. Zobaczymy gdzie będzie grał Dybala i jak się wpasuje. Co pokaże Artur. Czy Berna będzie chociaż solidny na wahadle, czy De Ligt szybko wróci do najlepszej formy. Jest potencjał na solidne punktowanie w tej cienkiej jak sik pająka lidze i doczłapanie z mistrzostwem.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 06:48

Pirlo już w pierwszym wywiadzie po meczu wspomniał, że najważniejszy jest balans. Ach ta włoska szkoła. Po za tym to gratki za pierwszy mecz. Całkiem fajnie to wyglądało.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 06:52

Mecz może nie porwał ale była pełna kontrola. Podobaly mi się próby pressingu i w końcu przerzuty jak nie na prawe to na lewe skrzydło. Gdyby Cristiano wykorzystał jedna z trzech patelni wynik byłby ustalony w pierwszej połowie. Piękny gol Kulusevskiego, po za tym nic wielkiego nie pokazał. Brakuje mu trochę szybkości.
Mckennie początek nieśmiały, później już lepiej. Ale też musi popracować nad tempem i zwinnością bo często spóźniał się z interwencjami co kończyło się faulem.
O dziwo najlepszy na boisku Ramsey. Oby tak dalej.
Następne mecze zweryfikują naszą drużynę, Roma i Napoli to będą zupełnie inne spotkania niż to z Sampdoria.
Berna jeszcze odpali...


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 07:20

Najlepsi na boisku? Danilo, Ramsey i Rabiot to bezapelacyjnie.

Fajnie się oglądało pierwszą połowę, druga już trochę słabsza, ale podoba mi się to jak staramy się rozgrywać piłkę i szukać wolnych przestrzeni wybiegając na pozycje. W końcu potrafimy pograć tak żeby zdominować słabsze zespoły i nie drżymy o wynik przez cały mecz.

I najważniejsze, jeżeli tak wyglądają piłkarze po ok 14 dniach wspólnych treningów to już nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać na wiosnę, bo szczerze mówiąc przy Sarrim to nigdy tak dobrze nie wyglądało.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 07:24

Będzie tylko lepiej. Przestańcie już stękać. Ile czasu Andrzej miał na przygotowanie zespołu?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 08:08

Mimo gola, to jeżeli ktoś nadal myśli ze Kulusevski jest lepszy od Dybali to jest niewidomy.

Fajny chłopak, ale szybkości nie ma, drybling taki o.
Jedynie dobrze mu idzie gra kombinacyjna.

Dybala w jego wieku, jak i dzis, kręci ogórkami z takiej Sampy jak na orliku.

Dejan może byc fajnym graczem do wejścia bo ma nosa.

Bardzo wczoraj byłem zawiedziony Costa.
Facet zachowywał się jakby nie chciało mu się grać i jako 1 zszedł do szatni.

Ciekawe czy czasem go nie pożegnamy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 08:20

https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5F8D50CB

Śmieszni jesteście. Spokojna wygrana po 2 tygodniach przygotowań z nowymi graczami i trenerem żółtodziobem a tu lament jak zwykle.

Ramsey 6 odbiorów i 6 kluczowych podań :bravo: Oby tak dalej.
Ostatnio zmieniony 21 września 2020, 08:56 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 08:50

Imo test będzie za tydzień i w meczu z Napoli, którym dałbym łupnia dla zasady, bo przegranym pucharze. Sampa, jak Sampa, pewnie znowu będzie dziadować o utrzymanie. Nie grali - Benta i Arthur, chyba Dybala już powinien być gotowy, więc mam nadzieję, że damy radę.

Będzie ciekawie, jak my kondycyjnie będziemy się prezentować w trakcie sezonu, w końcu przerwa między jednym a drugim nie była nazbyt duża a przecież nie ma co oczekiwać w każdym meczu gry na full.

Jestem umiarkowanie optymistyczny, aczkolwiek przy Pirlo każdy będzie chciał go przechytrzyć wiedząc, że ma zerowe doświadczenie, więc jego prawdziwa wartość wyjdzie, jak nam strzelą na wyrównanie, albo będziemy przegrywać i wtedy będzie okazja ocenić, czy ma jakieś odpowiedzi, czy będzie jak kiep i jak zachowa się drużyna.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 09:11

Pozytywnie zaskoczony jestem wczorajszą postawą Ramsey'a. Oby pograł bez kontuzji dłużej niż miesiąc.
Kulusevski grał tak jak się spodziewałem. Musi jeszcze trochę popracować nad aktywnością w przeciągu całego meczu.
Cieszę się, że jest u nas McKennie - mimo, że miał kilka złych podań, to walczył/biegał na całym boisku. W końcu może udało się pozyskać wybieganego walczaka, któremu piłka nie przeszkadza. Oby tak dalej.
Costa wszedł jakby go nie było.
Desciglio ze sporą chęcią do gry - technicznie dobrze wyszkolony, szybki, oby tylko zdrowie mu dopisało (!!!), a może być wartościowym zawodnikiem.
Chiellini, mądrość i doświadczenie, gdyby nie to, trudno byłoby mu się załapać do jedenastki.
Ogólnie mecz ok, ale pierwsze jaskółki wiosny nie czynią. Tak więc na spokojnie.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 11:09

Oceniając po grze, gdybym nie wiedział kto jest trenerem, strzelałbym że Allegri. Coś pięknego.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 11:10



Zablokowany