LM 19/20 (1/8): JUVENTUS F.C 2-1 Olympique Lyon

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 08:53

Waham się, czego moje kibicowskie serce teraz pragnie.
Czy dalszych zmian w składzie pod Sarriego i dania mu drugiej szansy?
Czy wydalenia go jak najdalej z nadzieją na lepsze zastępstwo? (Pepuś, Zidane, i inni, którzy przewijali się w plotkach)
Pewne jest jedno - Conte niech siedzi w Interze, bo wtedy obie strony mają to, na co zasługują i są daleko od Scudetto.

Sam mecz bez większych emocji. Wygraliśmy go i fajnie.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 08:59

Wymienimy coacha najwyzej na Simine Inzaghiego, kupimy nowego Bentancura, za dwa lata zmienimy logo. I tyle. Ten klub niczego w europie nie osiagnie. Nie ten poziom, mental. Juventus to najbardziej przeceniana druzyna w europie. Za dlugo niektorzy soedza we wlasneh bance, zeby to ogarnac.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 09:00

Podsumowaniem tego meczu, jak i całeggo sezonu, który w mojej ocenie był i tak mega słaby, był taki obrazek meczowy z podniesionymi rękami Sarriego, ukazując jego spocone pachy, a Sarri krzyczał it's a shame!


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 09:00

Jeśli ktoś pragnie powrotu Allegriego, to ma strasznie krótką pamięć i nie pamięta kto tą drużynę zaczął rozmontowywać oraz pragnie dalej żebyśmy jako drużyna się uwsteczniali. Naprawdę nie pamiętacie "mitycznej wiosny" z zeszłego roku??? Do poprzednich sezonów już nie wracam. Przecież po zapewnieniu sobie scudetto, przegrywaliśmy i remisowaliśmy w lidze wszystko jak leci, tak jak teraz. W LM odpadliśmy z mocarnym Ajaxem. Sarriego nie bronię, pokazał, że nie potrafi tego naszego szamba naprawić, nie ma do tego odpowiedniej mentalności, ani pomysłu, potrzeba kogoś innego, ale nie Allegriego! Trzymać się od niego z daleka.

Tu potrzeba trenera z charakterem i przebudowy gruntownej składu, pół drużyny jest do odpalenia. Nie zrobimy tego w jedno okienko, bo jak się tyle razy przespało i udawało, że wszystko jest cacy, to teraz takie są tego skutki. Powiem szczerze, możemy psioczyć na Paraticiego, Nedveda (poniekąd też słusznie), ale Agnelli lepszy nie jest. Od początku mam co do niego mieszane uczucia. Dla mnie to biznesmen, który w jakiejś korporacji może nieźle by się odnalazł, ale już bycie prezydentem klubu go przerasta. Dla gościa głównie liczą się pieniądze, kosztem wszystkich innych rzeczy. Zaprzedaje naszą historię (herb -> ile się mówiło, że wyznaczymy nowy trend, jakoś nikt inny nie podążył do tej pory naszą drogą). Bawimy się w medialność, a olewamy najważniejsze, czyli porządne i przemyślane budowanie drużyny. Zbieramy ochłapy, których nikt nie chce z innych klubów i liczymy, że jakoś to będzie. Mało tego, nie patrzymy na jakich pozycjach potrzebujemy wzmocnień, tylko bierzemy to co się trafi.

Jesteśmy w czarnej d... niestety. Ostatni dzwonek żeby się obudzić i rzeczywiście zrobić trzęsienie ziemi, choć i tak obawiam się, że jest już za późno i suchą nogą przez to nie przejdziemy. Jednak ja sam w większe zmiany nie wierzę, nie z Agnellim przy steru i jego podejściem.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 09:15

pan Zambrotta pisze:
08 sierpnia 2020, 08:59
Ten klub niczego w europie nie osiagnie. Nie ten poziom, mental. Juventus to najbardziej przeceniana druzyna w europie.
Tak wiemy już, powtarzasz to w każdym poście od kilku lat i zastanawiam się jak ktoś taki jak Ty może być sympatykiem tej drużyny, zmień preferencje, zaoszczędzisz sobie nerwów i pisania tych samych treści.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 09:22

Nicram_93

Drużynę zaczął rozmontowywać Marotta z Paraticim. Po finale w Berlinie odszedł Pirlo, Tevez i Vidal. Częściej kontuzjowany był Marchisio. Następnie odszedł Pogba. Co dostał w zamian: Lemine, Sturaro, Khedire itd.
Wracasz do ostatniego sezonu Allegrego, ale do finału z Cardiff graliśmy 4-2-3-1 i to byla dobra piłka,a latem przyszedł Matuidi do 4-3-3. Gdzie tu logika.
Allegri popełniał błędy, ale nasz pion sportowy zrobił dużo by utrudnić mu pracę.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 09:23

Mam nadzieję, że to błędy w tłumaczeniu, bo skecze Agnelliego nadają się do jakiegoś kabaretu:

Do Agnelliego doszły jakieś słuchy, że Juve ma najstarszy skład na kontynencie, i on zamierza się temu przyjrzeć:
To jest analiza o zasięgu 360 stopni. Ciągle słyszę, że mamy najstarszy skład w Europie, więc oczywiście musimy się temu przyjrzeć. To była bardzo trudna kampania z wieloma zmianami w sztabie, więc trzeba stworzyć pole do wzajemnego zrozumienia.
Liga mistrzów jest celem, pewnie dlatego wychodzimy z na nią z pełnymi gaciami:
Wynik Ligi Mistrzów jest rozczarowujący dla nas, zawodników i kibiców, bo jak już mówiłem kilka razy w ostatnich latach, Liga Mistrzów była marzeniem, teraz musi być celem.
Sarri dokonał wyczynu historycznego, gdyż wygrał Serie A, zaczynając karierę od ligi amatorskiej:
Maurizio zasługuje na swój własny, niezwykły rozdział, przechodząc drogę od amatorskich lig po zwycięstwo w Serie A
No i na koniec myśl dość głęboka - sezon zaczyna się od zera punktów i rezultaty czy punkty osiągnięte/zdobyte w poprzednim sezonie nie mają z nowym sezonem nic wspólnego:
Chcę jasno powiedzieć, że nie można także brać zwycięstwa w Serie A za pewnik, ponieważ każdy sezon zaczynamy od zera, od stanu zera punktów. Nie zdobywasz tytułów przez wzgląd na rezultaty z poprzednich sezonów, za każdym razem jest to nowe zwycięstwo.
Andrea powinien zacząć się znowu logować między nogami żony jakiegoś działacza - tak jak swego czasu było z Calvo - może myśli będą wtedy jeszcze głębsze.

P. S. Wziąć graczy, którzy non stop się łamią, dać im mega kontrakty, żeby brali pieniądze za ciągle leczenie. Taką decyzję to potrafiłaby podjąć małpa, gdyby dać jej jakieś dyrektorskie stanowisko. :inlove:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 09:45

Karowiew pisze:
08 sierpnia 2020, 09:23
Chcę jasno powiedzieć, że nie można także brać zwycięstwa w Serie A za pewnik, ponieważ każdy sezon zaczynamy od zera, od stanu zera punktów. Nie zdobywasz tytułów przez wzgląd na rezultaty z poprzednich sezonów, za każdym razem jest to nowe zwycięstwo.
Brak mi słów :facepalm:

Skoro Andrea i tak w dupie ma tradycje, to może Juventus powinien przestać być zarządzany przez rodzinę Agnellich. Sprzedajmy się jakiemuś miliarderowi, który będzie pompował tu kasę dla zabawy i sprowadzał tylko piłkarzy z okładek Bravo Sport, to może chociaż przez chwilę będzie ciekawie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 10:14

Słowo kompromitacja zyskało nowe znaczenie... Szkoda Ronaldo, Dybali i Szczęsnego.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 10:15

MRN pisze:
08 sierpnia 2020, 09:15
pan Zambrotta pisze:
08 sierpnia 2020, 08:59
Ten klub niczego w europie nie osiagnie. Nie ten poziom, mental. Juventus to najbardziej przeceniana druzyna w europie.
Tak wiemy już, powtarzasz to w każdym poście od kilku lat i zastanawiam się jak ktoś taki jak Ty może być sympatykiem tej drużyny, zmień preferencje, zaoszczędzisz sobie nerwów i pisania tych samych treści.
Niewygodna prawda boli, wiem. Ale może dojdzie do niektorych, ktorzy dopuszczaja do siebie mysli zzewnatrz, zanim ktos na forum wyskoczy z tekstem "ale my jestesmy Juventusem". Poza tym nic tak nie bawi mnie, jak wyjaśnianie ludzi którzy mysla, ze ten klub jest jakis specjalnie wielki. Kibicowanie Juve to moje gilty pleasure. Niepojete, jak taka banda przegrywow tyle lat utrzymuje sie w opinii publicznej jako tzw. "top". Topki wygrywaja i gola frajerow w dobrym stylu, czyli dtotalne zaprzeczenie Juventusu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 10:29

Czas na rewolucję w składzie.

Obrazek


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 10:36

Uff jak dobrze, że to już koniec. Nie wyobrażam sobie kolejnego etapu z taką grą. Skończyłoby się srogim <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. O grze i tym, że Lyon nie grał prawie nic od kilku mcy nie chce mi się nawet pisać.

Teraz powinna nastąpić rewolucja w składzie, bo kosmetyczne zmiany dalej będą nas ciągły w dół.

Pewni zostania powinni być tylko Ronaldo, Dybala, Benta, Rabiot, De Ligt, Demiral, Cuadrado i Szczesny. To pokazuje jaki beznadziejny mamy skład. Zbieranina kopaczy.

Jeśli to ten sezon przejściowy o którym pisałem, że jestem na niego gotów byleby zwolnić Allegriego to ok. Tylko czy kiep to trener na Juve ? Przez rok nie nauczył naszych dosłownie niczego i nie ma posłuchu wśród piłkarzy. W prowincjonalnym Napoli to mogło funkcjonować.

Cóż zobaczymy...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 10:41

woe pisze:
08 sierpnia 2020, 10:29
Czas na rewolucję w składzie.
Tu potrzeba rewolucji w myśleniu o budowaniu składu. W porównaniu do takich Realu, Bayernu czy Liverpoolu, Juventus nadal mieszka w jaskini i poluje z maczugą podczas gdy inni odbywają wycieczkowe loty w kosmos.
Alexinhio-10 pisze:
08 sierpnia 2020, 10:36
Cuadrado
Dobry żart. Mem o Kolumbijczyku ogarniającym PO nadal żywy :prochno: Z resztą Danilo pewnie zostanie, bo zwyczajnie nie będzie opłacało się go sprzedać.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 11:01

No i mamy koniec sezonu. Co pokazal ten mecz? To ze mimo calego sezonu,nie mamy zadnego pomyslu na gre, doslownie zadnych schematow(wrzutki na CR7 to nie schemat). Kolejna sprawa ze kadrowo jestemy w d...pie. Do wymiany na juz sa Berna,Matudi,Costa(kontuzje) Danilo,Ramsey,Rugani, moze Sandro bo idzie w dol z firma juz dlugi czas. I czy ktos pamieta takich pilkarzy jak Khedira i De Sciglio? Jakbym wczoraj nie zobaczyl na trybunach De Sciglio to bym zapomnial ze mamy takie osobistosci w kadrze. Sam nie wiem czy bym chcial Sarriego-nie jestem zupelnie za nim,ale tutaj problem jest szerszy,nie tylko trener. I czy jest na juz ktos w sansownej alternatywie do kiepa? Ja narazie nie widze,wiec raczej mysle ze Sarri zostanie,i trzeba zrobic ogromne porzadki i odswiezenie szatni.
Aha,i jak czytam wypowiedzi np Sarriego i Bonu po meczu,to mi sie rzygac chce. Przynajmniej juz nie ma tej nadmuchanej gadki i frazesow "DNA zwyciezcow".


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 11:25

Oho, Kiepura stwierdził, że CL jest przeklętym turniejem dla Juventusu:

No to jest rozwiązanie, na ławkę egzorcysta i po sprawie. Coś tam czytam, kto miałby zastąpić naszego asa, ale zaraz się dowiemy, że na tęgie wypłaty dla treneiro pokroju Poche to nie starczy, zresztą włoska myśl szkoleniowa, włoska myśl ponad wszystko!

Czy oni w tym klubie w ogóle się zastanawiają, co wygadują? :stop:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Zablokowany