LM 19/20 (1/8): JUVENTUS F.C 2-1 Olympique Lyon

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:03

Nawet jak będzie trzęsienie ziemi w Juve to powrót Maxa to jakiś żart w obecnej sytuacji.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:05

Agnelli nie ma jaj żeby zwolnić peta, niestety ale 10 scudetto też nie dostanie z tym gównem które zatrudnił, tu trzeba przebudowy od samej góry.


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:06

Agnelli: Sarri will stay.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:09

Wolf05 pisze:
08 sierpnia 2020, 00:03
Nawet jak będzie trzęsienie ziemi w Juve to powrót Maxa to jakiś żart w obecnej sytuacji.
Po takiej kompromitacji, bo inaczej nie można nazwać odpadnięcie w 1/8 LM z praktycznie najsłabszą ekipą, które awansowały do fazy pucharowej tych rozgrywek, zwolnienie Sarriego musi być obowiązkowe. Jednakże moim zdaniem nie ma szans na powrót Allegriego, a moim faworytem do objęcia Juve jest Pochettino, ale obawiam się, że nasz Zarząd wyskoczy z jakimś Spallettim.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:11

Nie myslalem, ze to napisze ale... gramy gorzej, niz za Allegriego :dontknow: Czy to oznacza, ze chcialbym jego powrotu? Oczywiscie, ze NIE. W tym klubie i tak potrzeba zmian na kazdym szczeblu: kopacze, trenerzy, zarzad, mental, nastawienie na cos innego, niz wloski minimalizm.

dimebag11 pisze:
07 sierpnia 2020, 23:46
Trudno, jak mają lecieć wszyscy, to łącznie z Nedvedem.
Badzmy szczerzy: Nedved, jako dzialacz zrobil dla klubu malo dobrego, zeby nie powiedziec nic.

Poprostu pisze:
07 sierpnia 2020, 23:57
Sarri w konfie po meczu powiedział, że jest zadowolony z meczu bo spodziewał się mniej.
Rewelacja trener :ok:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:13

Agnelli niczego takiego nie powiedział, powiedział, że sezon był słodko-gorzki, musimy zacząć od nowa z nowym entuzjazmem ale oceny zajmą nam kilka dni. To powiedział dla SKY.

Potwierdził też, że nadal ma zamiar współpracować z obecną grupą zarządzającą.


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:17

Agnelli to mega <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:17

MRN pisze:
08 sierpnia 2020, 00:13
Agnelli niczego takiego nie powiedział, powiedział, że sezon był słodko-gorzki, musimy zacząć od nowa z nowym entuzjazmem ale oceny zajmą nam kilka dni. To powiedział dla SKY.

Potwierdził też, że nadal ma zamiar współpracować z obecną grupą zarządzającą.
Powiedział też:
"Agnelli: "Nobody from management will leave, Paratici, Cherubini & Nedved are doing an amazing job. I'm happy.""


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:23

To miałem na myśli czyli kierownictwo pozostaje, nic na temat Sarriego. najgorsze jest to, że wspomniał także to, że głównym celem było scudetto :prochno:


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:25

Allegri wróć! Błagam!

Każdy kto krytykował Maxa powinien się mocno puknąć w głowę...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:30

mateo369 pisze:
08 sierpnia 2020, 00:25
Każdy kto krytykował Maxa powinien się mocno puknąć w głowę...
Chyba w szafie śpisz :whistle:

Wybitny Strateg to takie samo gówno jak Przebrzydły Kiep.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 02:18

Jakoś nie jestem specjalnie zaskoczony tym, że odpadamy z Lyonem, ale wyrzucenie trenera to po takiej kompromitacji, obowiązek. Nie spodziewajcie się jednak tej decyzji w ciągu najbliższych dni. Po odpadnieciu spadnie nam na giełdzie, więc trzeba przeczekać aż się sytuacja ustabilizuje i wtedy dopiero będą podejmowane decyzje.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 02:52

mateo369 pisze:
08 sierpnia 2020, 00:25
Allegri wróć! Błagam!

Każdy kto krytykował Maxa powinien się mocno puknąć w głowę...
Zgłaszam się! Jestem jednym z największych krytyków Maxa. "Nie puknę się w głowę". Allegri, to 1:0 i obrona Częstochowy. To brzydka gra i brak podstaw do zmiany. To Mandzukic na lewym skrzydle. My potrzebujemy odetchnąć i móc zacząć oglądać w końcu efektowną, a i dobrze by było jak i efektywną grę.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 04:08

Spłynęło to po mnie jak po kaczce. Owszem, zawsze szkoda tych kilku milionów od Uefy, szkoda wypadnięcia z "top 8". Z drugiej strony gdzie z taką grą do City, tam by były niesamowite baty i dopiero by nas dupska piekły - a mimo to każdy by się gdzieś tam z tyłu łudził, że dopóki piłka w grze. Od Milanu jest tragedia, drużyna się totalnie rozleciała, wyszedł każdy błąd transferowy, te lata zaniedbań. Lepiej to skończyć tu i teraz, niż się łudzić, lepiej niech się każdy rozjedzie teraz na wakacje, zresetuje się, a niektórzy niech popylają do swoich nowych klubów. Czasu na przygotowania do nowego sezonu mało, trzeba go dobrze wykorzystać. A zarząd niech ciężko pracuje żeby chociaż częściowo naprawić to, co sami zaniedbali przez lata. I niech w końcu wyciągną wnioski ze swoich błędów i przestaną je ciągle i ciągle popełniać. Z takim Del Piero to się swojego czasu nie patyczkowali za bardzo, a cackaja się z Khedirami, Matuidimi i innymi wrakami. Dosyć tej "ciepłej" polityki. I trochę mniej PR i marketingu, a więcej prawdziwych działań ( słynny slogan o zwycięstwach i dna mistrzów już dawno jest tylko sloganem, który jest prawdziwy tylko w social mediach, na boisku się nie pojawia zbyt często ) - swoje już Juventus marketingowo odrobił od ery Conte, sporo jeszcze do nadrobienia, ale nie może się to aż tak mocno rozjeżdżać ze dyspozycją sportową.

A z trenerem to nie wiem. Biorąc pod uwagę tą krótką przerwę, to branie jakis Sousów, Spalettich czy innych Mancinich, może się skończyć gorzej niż zostawienie Sarriego. To samo zresztą z Inzaghim czy Mihajloviciem ( specjalnie dałem osobno, bo jednak mogą być w najbliższych latach fajnymi alternatywami ).
Z Kiepury nic nie będzie, już dawno w to nie wierzę, ale za rok może być dokładnie ta sama gadka jak przyjdzie inny przeciętniak. Trochę sytuacja bez wyjścia.
Oby nie Allegri, mocno rypneli się w głowę ci, którzy chcą jego powrotu. To że popełniło się większy błąd, nie znaczy wcale, ze należy powtarzać mniejszy, z przeszłości. A takim błędem był Maksiu po Cardiff.
Nie jest jeszcze za późno, ciągle to nie jest schyłkowy Milan czy Inter, ale jednocześnie jest to ostatni gwizdek do zmian. Chcę w końcu widzieć tutaj jakiś plan na lepsze jutro, wtedy nawet będę mógł nawet przeżyć z 1-2 gorsze sezony. Chciałbym tylko widzieć, że to zmierza do kolejnej pięknej przygody.

PS: Osłabiają mnie ci wszyscy, co dają się prowokować temu troglodycie z Interu, przecież jemu dokładnie o to chodzi. Siedzi teraz cały podniecony i cofa bułgara. Panowie, od wczoraj jesteście w internetach? Na coś takiego się nie odpowiada.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 06:44

Panowie powiem Wam moje podsumowanie sezonu. Oglądam Juve od 96 roku, a po wznowieniu rozgrywek oglądałem 1 mecz z Milanem i to mi wystarczyło aby wiedzieć jak nasza gra będzie dalej wyglądać. Nie oglądałem ani jednego więcej meczu również wczorajszego. Za stary na to jestem zeby cenny czas marnować jak masochista inaczej nie można nazwać oglądania naszego klubu przez ostatnie pare lat. Mam wspaniałą żonę, cudowne dziecko, mam bardzo dużo pracy i to jest cos w co inwestuje mój czas i Wam tez polecam.
Wczoraj mocarny 9 krotny z rzędu mistrz ligi włoskiej odpadl z Lyonem. To pokazuję gdzie jest serie A. Oglądałem sobie dzis skrót, moje przypuszczenia do wyniku sie sprawdziły i rozpoczynamy sobote ;)

Popatrzmy tak na chłodno na naszą pomoc: gosc z trybun PSG, gosc z trybun Barcy, super wschodzacy talent Rodrigo i szklanki Costa, Khedira, Ramsey. Czy Real, Bayern, City z podnieceniem chciałoby miec w pierwszym skladzie ktoregos? A my potem mamy z nimi rywalizować jak równy z równym?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Zablokowany