LM 19/20 (1/8): JUVENTUS F.C 2-1 Olympique Lyon

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 21:56

Oczywiście Juve nie byłoby sobą bez głupiego błędu i stracenia bramy...choć dla mnie karnego nie było. Powtórki utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
Niby mają większą mobilizację niż w Serie A ale i tak grają niewiele lepiej niż w ostatnich meczach. A.Sandro nie wie co ma zrobić z piłką. Albo Ronaldo coś szarpnie albo może będzie przypadkowy błąd po wrzutce od niechcenia. Nie chce się pastwić na Sarrim, ale nawet ta przerwa gdzie jesteśmy bramę w plecy a Sarri stoi sobie gdzieś z boku i unika kontaktu z piłkarzami zamiast ich motywować. WTF?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 21:56

Przyznać się ilu tutaj takich frajerów jak ja, którzy łudzili się, ze w CL będzie inaczej?

Dybała na boisko, nawet jeśli ma tylko jedna sprawna nogę. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć abyśmy awansowali. Po raz kolejny brak pomysłu i pojedyncze przebłyski.

Co oni maja z tymi dośrodkowaniami?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 21:59

Bentancur jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale jest okrzyknięty najlepszym naszym pomocnikiem. Z jakiego powodu, za grę do najbliższego zawodnika czy za absurdalne faule w każdym meczu ? Ta drużyna nie trybi, kiep ją całkowicie rozmontował i polecimy z najgorszą niby drużyną LM.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:01

Krzychu89 pisze:
07 sierpnia 2020, 21:56
Nie chce się pastwić na Sarrim, ale nawet ta przerwa gdzie jesteśmy bramę w plecy a Sarri stoi sobie gdzieś z boku i unika kontaktu z piłkarzami zamiast ich motywować. WTF?
Mi to śmierdzi sytuacją, w której ktoś z zarządu zapowiedział chęć rozstania z Sarrim i sporą częścią piłkarzy.
Lypsky pisze:
07 sierpnia 2020, 21:56
Przyznać się ilu tutaj takich frajerów jak ja, którzy łudzili się, ze w CL będzie inaczej?
Niestety Allegri przyzwyczaił nas do tego, że w Serie A mogła być grana kupa, ale jak przyszła LM, to nagle okazywało się, że jednak nie zapomnieliśmy, jak się gra.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2020, 22:01 przez Crunny, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:01

MRN pisze:
07 sierpnia 2020, 21:59
Bentancur jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale jest okrzyknięty najlepszym naszym pomocnikiem. Z jakiego powodu, za grę do najbliższego zawodnika czy za absurdalne faule w każdym meczu ?
Jeśli cię to pocieszy, Berna faulowal przy karnym a nie Urus :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:01

Niby każdy mógł się tego spodziewać, ale i tak płakać się chce i cholernie to boli. Do Turynu przyjeżdża jak po swoje Lyon i to wracając po pewnej przerwie od regularnej gry.

Nie wiem co się dzieje z naszym klubem, ale wygląda to naprawdę źle. Mam nadzieję, że bez względu na losy tego dwumeczu władze Juve przemyśl dobrze, czy aby na pewno Sarri jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Zanotowany regres jest przerażający i ciężko dopatrzeć się pozytywów. Mentalnie wygląda to mówiąc delikatnie kiepsko.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:02

Przed meczem trzeba było strzelić minimum 2 gole w 90 minut. Teraz zostało tylko 45 minut.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:04

Ale mnie chodzi o zachowanie Bentancura później, jak ten jełop zostanie na boisku to skończymy mecz w niepełnym składzie, choć w sumie jakie to ma znaczenie ?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:09

Aha. A jeśli nie wiesz czemu jest najlepszym pomocnikiem to sprawdź statystykę asyst i porównaj do reszty ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:21

Cała nadzieja w Ronaldo (i ew. Dybali, o ile w ogóle wejdzie), bo nie mamy ani drużyny, ani trenera :nod:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:56

Czas kończyć te gówno. Nie ma czego oglądać. Coś się skończyło, razem z tym ja. Czas zająć się rodzina. Wysralo się.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:57

Kompromitacja.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 22:59

Co te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zrobiły żeby awansować? Nic!

Karny z kapelusza i bramka z przypadku Ronaldo.
Jeśli ktoś broni tego brudasa z neapolu jest idiota.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 23:02

To jest dno, czas żeby wszyscy w klubie wzięli się w garść i przemyśleli parę spraw. Z pięknie budowanego hegemona, od paru lat fatalna polityka transferowa, coraz gorsza mentalność i takie są tego wyniki. Coś się kończy niestety... Brawa dla Cristiano, swoje zrobił. Sam jestem ciekaw czy zostanie, bo patrząc na ten nasz syf, nie zdziwię się jak będzie miał dość i ciężko by było mieć do niego o to pretensje.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 23:05

O <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jaka kompromitacja

Sarri ty <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> won neapolitański zaprzańcu... <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z drużyną od pół roku bez poważnego meczu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, żeby ich nawet nie zabiegać to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dramat <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... I jeszcze to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> o popieraniu kiepa... w normalnym klubie bez DNA przegrywów jutro po tym kiepie nie byłoby śladu...

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> choć tyle dobrze, że to skończyło się teraz a nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dalej, bo przecież chyba tylko optymiści mogli liczyć na to, że ich przejdziemy, choć na papierze tak to powinno być.


Zablokowany