Serie A 19/20 (38): JUVENTUS F.C 1-3 A.S Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 12:24

Adrian27th pisze:
05 sierpnia 2020, 11:38
Widzę tak nie wierzymy w przejście Lyonu że nawet temat meczowy sobie odpuszczamy XD
Też go wczoraj szukałem i dziwiłem się, że nie ma :P

Plan minimum na ten sezon to było mistrzostwo + ćwierćfinał LM, więc Sarri nie ma wyjścia i musi jakimś cudem przejść Lyon. Inaczej na miejscu Angelliego wywaliłbym go. Seryjne odpadanie z LM z klubami pokroju Ajaxu/Lyonu to dla Juve kompromitacja.

Niestety w naszej obecnej formie faworytem do awansu jest Lyon. Jeśli C.Ronaldo nie zagra meczu jak z Atletico w Turynie (a wtedy miał wyjątkową motywację, bo Atletico, bo Simeone, bo przyjęcie na Wanda Metropolitano), to Lyon może nas zabiegać i może skończyć się jakimś 1:3 :/

O ćwierćfinale z Realem/City czy półfinale z Bayernem(?) nie wspomnę, bo tam w pojedynczym meczu może być łomot porównywalny do tego, który dostaliśmy od Realu w Cardiff.

Cała nadzieja w duecie CR7-Dybala i tym, że rywale trochę nas zlekceważą :prochno:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 12:27

Crunny pisze:
05 sierpnia 2020, 12:24
Adrian27th pisze:
05 sierpnia 2020, 11:38
Widzę tak nie wierzymy w przejście Lyonu że nawet temat meczowy sobie odpuszczamy XD
Też go wczoraj szukałem i dziwiłem się, że nie ma :P

Plan minimum na ten sezon to było mistrzostwo + ćwierćfinał LM, więc Sarri nie ma wyjścia i musi jakimś cudem przejść Lyon. Inaczej na miejscu Angelliego wywaliłbym go. Seryjne odpadanie z LM z klubami pokroju Ajaxu/Lyonu to dla Juve kompromitacja.

Niestety w naszej obecnej formie faworytem do awansu jest Lyon. Jeśli C.Ronaldo nie zagra meczu jak z Atletico w Turynie (a wtedy miał wyjątkową motywację, bo Atletico, bo Simeone, bo przyjęcie na Wanda Metropolitano), to Lyon może nas zabiegać i może skończyć się jakimś 1:3 :/

O ćwierćfinale z Realem/City czy półfinale z Bayernem(?) nie wspomnę, bo tam w pojedynczym meczu może być łomot porównywalny do tego, który dostaliśmy od Realu w Cardiff.

Cała nadzieja w duecie CR7-Dybala i tym, że rywale trochę nas zlekceważą :prochno:
Ciekawe jak może nas zabiegać drużyną która nie grała poważnie od stycznia.
Dybala nie zagra, także tyle z twojej nadziei.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 12:29

No jakoś biegali za PSG, że ich dowieźli do karnych. Imo tylko cudem przejdziemy Lyon, a jeśli już, to na tym można temat LM kończyć, bo nic więcej z tego nie będzie. Nie przy kiepie, średnim składzie ergo fatalnej defensywie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 12:45

Osgiliath pisze:
05 sierpnia 2020, 12:29
No jakoś biegali za PSG, że ich dowieźli do karnych. Imo tylko cudem przejdziemy Lyon, a jeśli już, to na tym można temat LM kończyć, bo nic więcej z tego nie będzie. Nie przy kiepie, średnim składzie ergo fatalnej defensywie.
A no fakt zapomniałem że PSG normalnke w rytmie meczowym jest. Sory mój błąd.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 12:58

Poprostu pisze:
05 sierpnia 2020, 12:27

Ciekawe jak może nas zabiegać drużyną która nie grała poważnie od stycznia.
Za nami kondycyjnie przemawia rytm meczowy, za nimi:
1. Od prawie 2 miesięcy gramy co 3 dni
2. W pierwszym meczu z Lyonem nasza średnia wieku wynosiła 29,7 lat, Lyonu - 24,7
3. My jesteśmy spasionym sukcesami kolosem, oni - zespołem pełnym diamencików, którzy walczą o lepsza przyszłość

Swoją drogą skoro Atalanta i Parma zakończyły już swój sezon, to nie rozumiem, dlaczego Kulusevski mimo przesunięcia okienka transferowego od 1 września nie mógłby trenować z nami już teraz. W końcu gdy go kupowaliśmy, miał pojawić się w klubie 1 czerwca. Przydałby się nam taki harpagan na prawe skrzydło przy obecnej formie Bernardeschiego i kontuzji D.Costy. Sarri i tak nie ma żadnych schematów w obronie czy ataku, więc młody mógłby wskoczyć z dnia na dzień :prochno:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 13:29

Akurat mecz PSG - Lyon to słaby wyznacznik.

Obie drużyny nie grały, więc są podobnie przygotowane.

Ja uważam że od 60 minuty PSG - Atalanta, Paryżanie będą mieli straszny problem z tymi koniami.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 13:46

Poprostu pisze:
05 sierpnia 2020, 12:27
Ciekawe jak może nas zabiegać drużyną która nie grała poważnie od stycznia.
Dybala nie zagra, także tyle z twojej nadziei.
First leg był 26. lutego, a ostatni mecz Ligue1 rozegrali 8. marca... dopiero później zawieszono rozgrywki.
W lipcu 5 sparingów i Puchar Ligi przeciwko PSG.
Tak że o kondycję Lyonu bym się nie martwił.
Dybala wczoraj indywidualny trening, a dziś ma wrócić do grupy, więc są spore szanse na występ.
Juventus totalnie olał dwie ostatnie kolejki - zmęczenie nie jest argumentem.
Jak się nie uda to ten argument jednak zostanie na 100% użyty :ahsisi: .


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 14:31

Mało kogo obchodzi ten mecz, kiep odebrał całą radość z oglądania tej drużyny. Ja w Chorwacji będąc obejrzę ale nie zależy mi na awansie skoro w kolejnej fazie zbierzemy oklep.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2020, 14:46

Jedynie mamy szanse w optymalnym ustawieniu i formie:

- Costa, i tu problem bo on zdrowy, w formie, za Berne to jest jakość

Ronalso(W formie!)-Dybala-Berna(niestety Costa kontuzja)
Rabiot-Pjanic(w chociaż średniej formie)-Bentancur(w formie fizycznie z przed pandemii)
Sandro(w chociaż średniej formie!)-MDL(z możliwością gry)-Bonucci-Cuadrado
Szczęsny

Przez brak Costy nasze szanse drastycznie spadają więc żeby dalej awansować potrzeba skład jak napisałew z formą poszczególnych zawodników, wtedy dopiero możemy walczyć.


Zablokowany