Serie A 19/20 (36): JUVENTUS F.C 2-0 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 08:31

A propos Juventusowego Samsona Berny:



:prochno:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 09:25

Mistrzostwo rzeczywiście zdobyte, mecz jak zwykle słabiutki, patrząc na niektóre akcje to zastanawiałem się czy to relacja na żywo czy jakiś słów motion. Nawet akcja bramkowa Berny przeprowadzona jakby w zwolnionym tempie. Ewidentnie tą końcówkę sezonu uratowali nam Rabiot, MDL i Szczęsny. Trzej najlepsi zawodnicy nie tylko starcia z Sampdorią, ale się facto kilku ostatnich spotkań.

Oczywiście także nie wróżę nam zbyt dobrego występu w LM, choć Lyon bez gry przez tak długi czas to będzie wielka niewiadoma, albo będą popełniać masę błędów jak 11 graczy wracających po ciężkich kontuzjach, albo zabiegają nas swoją świeżością i dynamiką.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 12:17



woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 13:00

Obrazek
Sila Spokoju pisze:
27 lipca 2020, 05:42
Bernardeschi bombardiero w lidze bramek ciągle zero. A nie wróć... Chłop kupiony za 40 mln zaliczył w 27 meczach całą 1 bramkę i 1 asystę :prochno:
Federico to gracz turniejowy. Błyszczy w pucharach :]
Obrazek


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 17:30

Jednak jak patrze na obrazki świętowania Scudetto to mimo stylu, jestem zadowolony że nadal bijemy te ligę.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 18:10

Najważniejsze, że udało się wygrać znowu majstra, teraz to sezon może się kończyć, jeśli chodzi o ligę, bo wiemy, ze za chwilę walka z Lyonem.
Meczu niestety nie mogłem oglądać, widziałem tylko bramki, za to trochę poczytałem komentarzy - i powiedzcie mi, Rabiot faktycznie zagrał dobre spotkanie? Ostatnio widać, że francuz jest w formie, może faktycznie coś z niego będzie jeszcze?


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 18:17

Mati1990 pisze:
27 lipca 2020, 18:10
Najważniejsze, że udało się wygrać znowu majstra, teraz to sezon może się kończyć, jeśli chodzi o ligę, bo wiemy, ze za chwilę walka z Lyonem.
Meczu niestety nie mogłem oglądać, widziałem tylko bramki, za to trochę poczytałem komentarzy - i powiedzcie mi, Rabiot faktycznie zagrał dobre spotkanie? Ostatnio widać, że francuz jest w formie, może faktycznie coś z niego będzie jeszcze?

Jeśli chodzi o Rabiota to byłem jego największym krytykiem. Przyznałem i nadal przyznaje, że stał się najważniejszym pomocnikiem w drużynie. Gra bardzo dobrze.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 18:19

Tylko Sampa w mediach społecznościowych pogratulowała Juve scudetto. Żal dupe ściska innych.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 18:22

Mati1990 pisze:
27 lipca 2020, 18:10
Najważniejsze, że udało się wygrać znowu majstra, teraz to sezon może się kończyć, jeśli chodzi o ligę, bo wiemy, ze za chwilę walka z Lyonem.
Meczu niestety nie mogłem oglądać, widziałem tylko bramki, za to trochę poczytałem komentarzy - i powiedzcie mi, Rabiot faktycznie zagrał dobre spotkanie? Ostatnio widać, że francuz jest w formie, może faktycznie coś z niego będzie jeszcze?
Nawet bardzo dobre spotkanie zagrał Rabiot. Szkoda tylko, że zamiast ładować na bramkę podaje do Ronaldo, żeby ten sobie strzelił z kąta 30 stopni. Była taka sytuacja dwukrotnie.
Niezłe zawody Bernardeschiego. I znacznie lepszy obraz gry po wejściu Higuaina. Niestety, ale Dybala pałętał się bez sensu. Że mu wyszły 2-3 spotkania w stylu 'kiwnął wszystkich' to nie znaczy, że nadaje się na pozycję 9.
Gruby przynajmniej stał tam gdzie stoi napastnik i angażował obrońców. Oczywiście zdążył swoje zepsuć, ale już nieważne.

No i git, mamy to. Miło pooglądać jak chłopaki się cieszą.
Teraz niech pograją sobie ławkowicze i Primavera.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2020, 19:49 przez Garreat, łącznie zmieniany 1 raz.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 18:41

Tez sie ciesze, ze mamy tego majstra, bo... bedzie wiecej hajsu na wzmocnienia :prochno:
Chcialem zauwazyc, ze Lyon nie tak do konca nic nie robi. Graja jakies tam towarzyskie meczyki, a tydzien przed nami maja Puchar Ligi z PSG. Oczywiscie, to nie to samo co ligowy rytm meczowy, ale nasi z kolei sa obecnie zajechani (czy meczami co 3 dni, czy jednostkami treningowymi Sarriego - tego nie wiem).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 19:48

Jacky pisze:
27 lipca 2020, 18:41
Tez sie ciesze, ze mamy tego majstra, bo... bedzie wiecej hajsu na wzmocnienia :prochno:
Chcialem zauwazyc, ze Lyon nie tak do konca nic nie robi. Graja jakies tam towarzyskie meczyki, a tydzien przed nami maja Puchar Ligi z PSG. Oczywiscie, to nie to samo co ligowy rytm meczowy, ale nasi z kolei sa obecnie zajechani (czy meczami co 3 dni, czy jednostkami treningowymi Sarriego - tego nie wiem).
Obecnie nie ma czegoś takiego jak jednostki treningowe. De Zerbi powiedział po którymś meczu, że obecnie tylko regeneracja i rozbieganie po meczach a prawdziwymi treningami są obecnie właśnie mecze.
Jeżeli nasi dobrze odpocząć to co by się nie działo fizycznie musimy lepiej wyglądać od Lyonu.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2020, 19:53

Sorek21 pisze:
26 lipca 2020, 23:49
Cała drużyna cieszyła się na boisku a Sarri poszedł do szatni.
A może się zejszczał ze szczęścia , że ma wreszcie majstra, albo nie wiedział, czy się cieszyć, czy płakać, bo wygrał go z Juve, a nie z ukochanym Napoli. :prochno:

PS Co do Scudetto, to nie sprawia mi już ono specjalnej radości. Liga dalej jest słaba i traktuję mistrzostwo raczej jako obowiązek. Każdy cały czas patrzy myślę w kierunku tej LM...


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 10:18

Alexinhio-10 pisze:
27 lipca 2020, 19:53
Co do Scudetto, to nie sprawia mi już ono specjalnej radości. Liga dalej jest słaba i traktuję mistrzostwo raczej jako obowiązek. Każdy cały czas patrzy myślę w kierunku tej LM...
Kibice są już po prostu tak samo spasionymi kotami jak część drużyny :) Oczywiście nie chciałbym tego, ale wielu przydałby się kubeł zimnej wody i ponowne tęsknienie za scudetto ;)


Zablokowany