Serie A 19/20 (31): A.C Milan 4-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 23:57

1 bramka Milanu - Bonucci postanowił pomóc dawnym przyjaciołom
2 bramka dla Milanu - to jest kryminał, jeszcze ten truchtający Pjanić, który zamiast podbiec pokryć Kessiego to udaje, że coś robi...
3 bramka dla Milanu - Szczęsny mógł to wyjąć ale obrona się tak błaźniła, że nie mam pretensji
4 bramka dla Milanu - Sandro zaliczył piękną asystę drugiego stopnia i ładnie zamknął nam mecz
...

Podobała mi się dzisiaj gra Rabiota i nie chodzi tutaj zupełnie o całkiem ładną bramkę. W pewnym momencie 1 połowy pomyślałem sobie: "kurczę zaczynam wierzyć, że z tego Rabiota naprawdę coś będzie".
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2020, 23:59 przez Tony Montana, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 23:57

Brak Dybali udało się jakoś zatuszować bo nasi strzelili dwa gole ale brak De Ligta okazał się katastrofą.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 23:58

Ta atrapa trenera skompromitowała kolejny raz Juventus, mam nadzieję, że ostatni. W ogóle tępy kiep nie potrafi zarządzać wynikiem, bezsensowne zmiany dopiero kiedy Milan już nas łoił, nieprzemyślane i rozpaczliwe. Przegrywamy z takimi pipami jak Napoli dwa razy i z Milanem prowadząc 2-0 kiedy to Milan nie potrafił oddać nawet strzału. Nie potrafimy za kadencji tego typa odwracać losów meczu, to kolejny mecz w którym przegrywając nie potrafimy zrobić nic, nie mamy ambicji i woli walki a pojęcie sportowej złości u nas nie istnieje. Co w tym klubie jeszcze robi łodyga kukurydzy Rugani to nie wiem, Sandro to dramat nie od dziś a z każdym kolejnym dniem u nas jest chyba coraz głupszy. Czy my przegrywając 0-2 bylibyśmy w stanie wyjść na 4-2 ? Oczywiście można powiedzieć, że za Maxa zdarzyło się to z Bayernem ale właśnie - z Bayernem a nie atrapą drużyny jaką jest Milan. Ja sobie nie wyobrażam aby ten grzbiet nadal był naszym trenerem w kolejnym sezonie bo co miał rozmontować to już to zrobił, wioch a z niego nigdy nie wyjdzie i niech wraca skąd przybył.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 23:59

A szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Gdy wydawało się po ostatnich meczach, że widać światełko w tunelu, okazało się, że to był świecący hemoroid w środku czarnej dupy. Mistrzostwo pewnie będzie, ale nic ponad to...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 00:00

B@rt pisze:
07 lipca 2020, 23:54
To ironiczne, ale w sumie najlepszym naszym obrońcą w tym meczu był Cuadrado, który jako jedyny się nie skompromitował i jako jedyny może jutro bez sztucznej brody pójść po bułki do żabki.
Taaa... zwłaszcza wtedy jak kolejny raz został wkręcony w ziemię na 3 metry - tym razem przez Rebicia :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 00:02

B@rt pisze:
07 lipca 2020, 23:54
Raz na ileś lat musi nam się przydarzyć takie coś... Mecz wstydu. Jak patrzyłem na popisy naszych asów w obronie, przypomniała mi się scena z "Kosmicznego meczu", jak kosmici kradli umiejętności koszykarzom z NBA.
Dobre skojarzenie, ale tu kosmici ukradli naszym jaja. Pierwszy oddał przyfutca Bonucci. Zresztą nie chce mi się pastwić, ale czasem jak widzę te włoskie granie to przechodzi mi ochota na truskawki z makaronem.

Fajnie, że Rabiot odpalił.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 00:08

MRN pisze:
07 lipca 2020, 23:58
Ta atrapa trenera skompromitowała kolejny raz Juventus, mam nadzieję, że ostatni. W ogóle tępy kiep nie potrafi zarządzać wynikiem, bezsensowne zmiany dopiero kiedy Milan już nas łoił, nieprzemyślane i rozpaczliwe. Przegrywamy z takimi pipami jak Napoli dwa razy i z Milanem prowadząc 2-0 kiedy to Milan nie potrafił oddać nawet strzału. Nie potrafimy za kadencji tego typa odwracać losów meczu, to kolejny mecz w którym przegrywając nie potrafimy zrobić nic, nie mamy ambicji i woli walki a pojęcie sportowej złości u nas nie istnieje. Co w tym klubie jeszcze robi łodyga kukurydzy Rugani to nie wiem, Sandro to dramat nie od dziś a z każdym kolejnym dniem u nas jest chyba coraz głupszy. Czy my przegrywając 0-2 bylibyśmy w stanie wyjść na 4-2 ? Oczywiście można powiedzieć, że za Maxa zdarzyło się to z Bayernem ale właśnie - z Bayernem a nie atrapą drużyny jaką jest Milan. Ja sobie nie wyobrażam aby ten grzbiet nadal był naszym trenerem w kolejnym sezonie bo co miał rozmontować to już to zrobił, wioch a z niego nigdy nie wyjdzie i niech wraca skąd przybył.
Sam jestem wściekły po tym meczu, ale winić za coś takiego trenera? Przecież o naszej kompromitacji zdecydowały karygodne indywidualne błędy. To wina Sarriego, że Bonucci trzymał łokieć na wysokości twarzy i dał się zrobić Kessiemu praktycznie na balans ciała, albo że Rugani kompletnie nie wiedział gdzie jest bramka i dlatego nie potrafił jej zasłonić? Że już nie wspomnę o Sandro, który pewnie do końca życia będzie się tłumaczył, że był chwilowo zamroczony i w ogóle nie pamięta zdarzenia, więc odmawia komentarza?

Sarriego można obwiniać za chaotyczne masowe zmiany, które nic nie dały, bo i dać nie mogły. Ale ten mecz przegraliśmy przede wszystkim z winy piłkarzy. Takie kretyństwa równie dobrze mogliby odstawiać pod wodzą każdego innego trenera.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 00:19

Sarri jest od tego aby mentalnie ich przygotować i podtrzymywać poziom koncentracji, Sarri out i tyle bo dopiero odkąd on jest trenerem kompromitują nas byle pyry.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 00:25

Obrazek

Wrzuciłbym sobie w podpis dla heheszków, ale nie będę oglądał tej obrzydliwej gęby, bo mi się cofa :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 00:37

Ja w dalszym ciągu stoję za Sarrim, ale pisanie, że on nie dołożył niczego od siebie i zrzucanie wszystkiego na piłkarzy jest niezrozumiałe. Przy 2:3 nadal można było odwrócić przebieg meczu, tym bardziej, że - z całym szacunkiem - to był "tylko" Milan. Jaki był sens wymienienia całej pomocy na raz, kiedy akurat dzisiaj zarówno Rabiot, jak i Pjanic dość fajnie grali do przodu. Kto miał nam zrobić od nowa ten mecz? Matuidi? Ramsey, który prawie nie gra? Sarri przegrał ten mecz, kiedy w jednej chwili zdjął cały środek pola.

Inna sprawa, że Bonucci mnie zawiódł jako kapitan. Liczyłem, że po tym karnym trochę resztę chwyci za jaja, a tu dupa. Pierwsza i druga brama głównie na jego konto.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 01:03

Jestem w totalnym szoku :facepalm:
Mieliśmy wygrany mecz, karny i droga do dramatu. Myślałem, że po 2 bramce Milan da sobie jeszcze z 2 wsadzić a w życiu bym nie przypuszczał że to my 4paka dostaniemy. Dawno nie widziałem takiego nagromadzenia prostych błędów z b-klasy. Ale patrząc na chaos po karnym w naszych szeregach tak to musiało skończyć.
Cóż -7 i jeszcze 3 ciężkie spotkania :think:


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 07:09

Po wznowieniu rozgrywek miałem nie przyjemność oglądać tylko 2 mecze naszych grajków z Napoli i ten wczorajszy. Szczerze powiedzieawszy większej różnicy nie było widać moze oprócz tego, że w środku pola troche lepiej klepaliśmy miedzy sobą, ale to chyba dlatego, że Milan nam na to pozwalał. Żal było patrzeć jak od stanu 3-2 próbowaliśmy odrabiać straty zero składnych akcji. Niby ruszyliśmy lewą stroną, ale albo Sandro nie umiał podać do Costy w linii prostej na 5 m albo próbowaliśmy ataku w trójkącie z Blaisem, że jak się na to patrzyło epitetów brakło pod nosem. Do tego jeszcze joga bonita Costy, ktora pokazuje co mamy do zaoferowania w kiedy trzeba gonić wynik - sztuczki jak na treningu!
Nasza gra w defensywie dramat, można by zwalić na indywidualne błędy, ale tyle ich było, że aż ciężko uwierzyć, że one mogły się wydarzyć w jednym meczu. Swoją drogą jedna z bramek dla Milanu obarczył bym w dużej mierze CR7 jak można starcie piłkę w środku pola w tak prosty sposób ?! Najbardziej jednak boli to jak my gramy do przodu niektórzy piszą, że widać w ostatnich meczach poprawę naszej gry, ale z kim ? Bologna , Lecce, Torino , Genoa? Nie wiem jak wyglądała nasza gra w ofensywie nie ogladalem tych meczów, ale bramki widzialem wszystkie padały po indywidualnych akcjach naszych zawodników.

Podsumowując sezon powoli idzie ku końcowi a tu nie ma przesłanek na lepsze jutro. Pytanie czy Sarri dalej naszym trenerem? Ciezka decyzja przed naszym zarządem tym bardziej, że będzie go prawdopodobnie bronić kolejne mistrzostwo, ale czy to taki wyczyn przy takich konkurentach ? Zobaczymy co pokażemy w LM to właśnie te rozgrywki powinny być wyznacznikiem pracy naszego treneiro a nie słabiutka liga.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 07:16

Heheszkowałem sobie z kibiców Milanu, że trzeba sprowadzić ich na ziemię po obiciu ekip z Rzymu, a tymczasem to Milan trochę sprowadził nas na ziemię. Pokonanie kilku słabych ekip zniekształciło mi trochę obraz naszej gry. Wczoraj wystarczyło, że zabrakło De Ligta i Dybali i nasz zespół leżał i kwiczał. :/ Na szczęście swój mecz przegrało też Lazio, więc jedynie Inter może odrobić punkty w tej kolejce.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 07:33

Sarri się szczyci dobrymi 60 minutami. Szczerze to naciąga rzeczywistość. Nic specjalnego przez godzinę gry nie pokazaliśmy. Potem już było tylko gorzej. Kompletnie nie potrafiliśmy zareagować. Mentalnie wyglądamy fatalnie, według mnie winę za to ponosi Sarri. Jakoś nie potrafi dotrzeć do głów piłkarzy.
Upadł mit o szerokiej ławce, Ramsey kopie się po czole, Matuidi nie jest w stanie dać impulsu.
Na bokach obrony nie ma alternatywy, w ataku też słabo.
Liczba piłkarzy, która przez cały sezon miała pojedynczy dobry mecz, a w większości występów nic nie pokazała, sięga nawet kilkunastu piłkarzy. To bardzo dużo. Nie ma na kogo liczyć. Tylko indywidualności nas ratują, ewentualne pojedyncze przebłyski innych piłkarzy.
Liczę na trenera, który będzie w stanie grać parą De Ligt - Demiral. Żaden Włoch na to nie pójdzie.


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:00

19 pisze:
08 lipca 2020, 07:33
Upadł mit o szerokiej ławce
To jedno, ale też oliwy do ognia dolał trener, który przy stanie 3-2 robi pierwszą zmianę i od razu, za jednym zamachem, wpuszcza 3 nowych zawodników grających obok siebie = nie mamy środka. To jest manewr na poziomie zagrania Sandro i posłania piłki przez środek własnego pola karnego ;(


Zablokowany