Serie A 19/20 (30): JUVENTUS F.C 4-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2020, 17:23

Poprostu pisze:
05 lipca 2020, 12:23
Może mi ktoś wytłumaczyć ten hype na Ibre? Przecież to już tylko nazwisko.
Alex96 pisze:
05 lipca 2020, 19:20
Ibra w Milanie to ostatnio już nawet nie robi różnicy. Wczoraj ten karny miał mocno szczęśliwy. Bardziej bym sie obawiał Theo, Rebica czy Hakana.
Chyba mi chlopy nie powiecie, ze Ibra, to nie jest legenda? Owszem - wiem, ze to nie ten Ibra np. z PSG, no ale umowmy sie... Bo Cris na szczescie jeszcze potrafi cos dac druzynie. Poczulem po prostu troche nostalgie za czasami, kiedy to do Serie A ciagneli najlepsi pilkarze Swiata.

Vanquish pisze:
06 lipca 2020, 12:14
szczypek pisze:
04 lipca 2020, 22:23
Dlaczego w dobie VAR-u kolejka w kolejkę (nie chodzi tylko o nasze mecze) sędziowie muszą się kompromitować swoimi decyzjami?
Jacky pisze:
05 lipca 2020, 11:59
Rozgrzany Sturaro pisze:
05 lipca 2020, 08:54
co do karnego, gdy piłka najpierw odbija się od uda a potem od ręki, chyba karnego nie powinno być? Czy coś mnie ominęło?
Podbijam.
Odpowiedź na te pytania jest prosta, a dało się to nawet zauważyć jak kamera pokazała co oglądał sędzia. To co widział to nagranie w max 30 fps, taka kamera, najzwyczajniej na świecie nie zdążyła zarejestrować odbicia piłki od uda. Ktoś na facebooku wrzucił powtórkę z telewizora UHD 144 Hz, gdyby na boisku sędzia miał dostęp do takiego to zobaczyłby to odbicie.
Nie wiem w czym i w ilu fps'ach on to ogladal. Ja to ogladalem na slabym kompie, nie za szybkim necie, 10-letnim monitorze i odbicie bylo. A tego, ze przy VARze nie maja dobrego TV, to nawet nie bede komentowal, bo to smiech.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany