Serie A 19/20 (28): JUVENTUS F.C 4-0 Lecce

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 13:52

dimebag11 pisze:
27 czerwca 2020, 12:05
Sorek21 pisze:
27 czerwca 2020, 08:21
Gdy Higuain wchodzi na 9 to gra całego zespołu wygląda lepiej. Przy nim Cristiano również lepiej wygląda.

Sarri powinien teraz pokazać jaja i postawić na 4-2-3-1.

Po takich wejściach jak wczoraj, mam słabość do Douglasa Costy. Gdyby tylko był zdrowy to robi różnice. Miło się patrzy jak na przyspieszeniu z łatwością mija dwóch rywali.

De Ligt rośnie z każdym meczem.
Ja natomiast mam wrażenie, że te zachwyty nad Costą są znacznie przesadzone, bo Brazylijczyk prezentuje się zwykle bardzo dobrze jedynie wtedy, gdy wchodzi w końcówce na podmęczonego przeciwnika (tak jak to miało miejsce chociażby wczoraj, gdy Lecce od 32 minuty grało w osłabieniu). Wtedy rzeczywiście uwidacznia się niesamowite odejście Douglasa na kilku metrach czy też niezwykle skuteczne są jego dryblingi. Z kolei jeśli przychodzi mu grać od początku i do tego z mocniejszym rywalem, to wcale tak kozacko się nie prezentuje. Wiadomo, że taki joker, którego można wpuścić z ławki i potrafi odmienić losy spotkania, to skarb, ale niestety jestem w stosunku do jego osoby mocno sceptyczny właśnie przez te ciągłe problemy zdrowotne i pobieraną wysoką pensję ze skarbca Juventusu.
W punkt :bravo: Gdyby był dyspozycyjny i dawał regularnie takie popisy jak w Moskwie to byłby skarb. Ponadto jego rola nie powinna ograniczać się do wchodzenia na koniec meczu, ale również grania całych spotkań na przyzwoitym poziomie z drużynami pokroju Lecce, żeby dać odpocząć zawodnikom podstawowego składu.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 03:56

harcownia pisze:
28 czerwca 2020, 13:52
W punkt :bravo: Gdyby był dyspozycyjny i dawał regularnie takie popisy jak w Moskwie to byłby skarb. Ponadto jego rola nie powinna ograniczać się do wchodzenia na koniec meczu, ale również grania całych spotkań na przyzwoitym poziomie z drużynami pokroju Lecce, żeby dać odpocząć zawodnikom podstawowego składu.
Pytanie co rozumiemy poprzez dyspozycyjny?
  • Szachtar; 6 sezonów, 202 spotkania, 12025 minuty (średnio 59,52/mecz),
  • Bayern; 2 sezony, 77 spotkań, 5333 minuty (średnio 69,25/mecz),
  • Juventus; leci trzeci sezon, 94 spotkania, 4737 (średnio 50,39/mecz)
Mimo wyraźnego zjazdu, to czy te statsy z Juve nie są wystarczające na kogoś, kto miałby być jokerem?


Zablokowany