Serie A 19/20 (27): Bologna 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 10:00

Cieszą 3 punkty, dwubramkowa wygrana, czyste konto, dobry mecz Berny, ale jestem daleki od wielkich pochwał. Niech utrzymają formę przez kilka spotkań to pogadamy. Danilo to dzban.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 10:18

Skoro i tak nie mamy żadnego LO to niech biorą kogoś z u23 . A nuż trafi się jakaś perełka.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 10:33

no i proszę, Sarri coś zmienił i wreszcie ruszyło. Rabiot >>> Matuidi, Berna >>>> Costa. Odnośnie tego drugiego to gosc wchodzi wczoraj na chwilę i nie chce mu się nawet biegać... Mam nadzieję, że odejdzie w lato.


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 11:14

Poprostu pisze:
23 czerwca 2020, 10:18
Skoro i tak nie mamy żadnego LO to niech biorą kogoś z u23 . A nuż trafi się jakaś perełka.
Gramy z kandydatem do spadku, ale i tak będzie gadane, że Sarri ma wieeeeeeeeeeelki problem :D Obojętnie kogo nie dadzą na LO, Matuidiego czy tak jak piszesz kogoś z u23, z pomocą reszty drużyny powinien dać radę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 15:22

Wracamy!
Nikt innych chyba nie miał takiej refleksji na temat tego co się stało. Wciąż mam w głowie posty z forum: ,,wyłączyłem po 1 połowie''' , ,,nawet nie oglądałem'' , ,,wolałem iść na lody'' itp. Nie dało się oglądać tej nędzy a później oddałbym wszystko za mecz Juventusu, nawet ten z półki ,,gównomecz''. Fajnie sobie też uświadomić jak człowiek jest uzależniony...
~nikt nigdy

Ja już chyba wolę powrót do masowej kwarantanny i czasów, kiedy nie było żadnej piłki na świecie, żeby nie myśleć oglądając inne mecze, jak bardzo Juventus jest wujowy. Serio, jeżeli CR7 wytrzyma tu kolejny sezon to znaczy że z nim już źle. Douglas Costa od momentu przejścia z Bayernu leczy nogi i wykonuje jeden zwód na dwa mecze, Berna zjechał tak nisko, że wczorajszy poprawny mecz powoduje że wszyscy go chwalą pod niebiosa. Gość kosztował 40 baniek, a jest beznadziejny. Wczorajszy mecz wygraliśmy po karnym i fakcie, że w końcu wyszła akcja że Dybala miał na lewej nodze strzał przed szesnastką. Od kilku lat nie mamy jak grać do przodu, w Barcelonie Messi potrafi wyrzucić na treningu Rakiticiowi, że znowu nie rozegrał do przodu w konkretnej akcji, nasza pomoc to przerzucanie piłki wszerz boiska, na Pjaniciu już nie zajedziemy nigdzie. Dorzucanie marnego opału w postaci Emre Cana, Rabiota, Ramseya za darmoszke nie sprawi, że nagle stanie się cud. Matuidi to inteligentny żołnierz, ale wymagać od niego cudów w grze ofensywnej nie można.
Sarri jest do zwolnienia. Wiedzieli to kibice CFC w czerwcu tamtego roku, ale kibice Juve tak bardzo stęsknieni zwycięstwem, że teraz wygranie P O T Ę Ż N E G O pucharu uefa czy jak tam teraz zwał z arsenalem zasłonił zwoje w mózgu. Ten klub lepiej gra z Lampsem na ławie, i młodziakami z drugiej ligi angielskiej niż z Sarrim i jego przydupasem Higuainem.

Długo długo nic się nie zmieni, ten klub zbyt długo już jedzie na opinii i liczeniu że gdyby nie cośtam, to wygralibyśmy coś w Europie. Wuja w tej europie świadczymy koledzy i pogódźcie sie. Wieczna spiewka w stylu 'gdyby nie ten Evra w ostatniej minucie', 'gdyby sedziowie nie przepchneli Real', 'gdyby nie Benatia w ostatniej sekundzie', wyrzuci nas zaraz Lyon po sezonie, wystarczy sie cofnąć na własna połowę i czekać jak Juventus sie będzie kaleczył atakiem pozycyjnym, jego piłka przecież parzy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 18:02

pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 15:22
Wuja w tej europie świadczymy koledzy i pogódźcie sie.
Klubowy ranking UEFA stan na dziś:
1. Real Madrid 2. Atletico Madrid 3. FC Barcelona 4. FC Bayern Munchen 5. Juventus 6. Manchester City FC 7. PSG 8. Liverpool FC 9. Manchester United FC
Chyba jednak coś tam znaczy ten Juventus... Rozumiem rozczarowania po finałach LM i bezsilność poprzedniego oraz bieżącego sezonu. Nie ma co siać defetyzmu.
pan Zambrotta pisze:Serio, jeżeli CR7 wytrzyma tu kolejny sezon to znaczy że z nim już źle.
Ostatnimi meczami to on sam pokazuje, że jest z nim źle. Wczoraj kolejny fatalny występ i karny niewiele tu zmienia.
pan Zambrotta pisze:Sarri jest do zwolnienia.
Owszem, jeśli nie wygra mistrzostwa.
pan Zambrotta pisze:wygranie P O T Ę Ż N E G O pucharu uefa czy jak tam teraz zwał z arsenalem
Tym samym kiep wygrał w Europie więcej niż Allegri czy Conte, pamięta ktoś jeszcze dwumecz z Benficą?
My w tym czasie daliśmy dupy z potężnym Ajaxem.
pan Zambrotta pisze:nasza pomoc to przerzucanie piłki wszerz boiska, na Pjaniciu już nie zajedziemy nigdzie
Co do Pjanica to chyba panuje konsensus. Sezon udzielił odpowiedzi, dla mnie to w ogóle dyskusyjne, czy Juventus kiedykolwiek 'jechał na' Pjanicu. Było MVP, Tevez i Morata, była kombinacja z Mandzukiciem na skrzydle + życiówka HD. Było BBC. Teraz mamy Ronaldo, który 'oczekuje wsparcia', Chielliniego w szpitalu i widać ile warta jest pomoc Juventusu. Po odejściu Pogby Allegri grał dwójką w środku, jak przeszliśmy na trójkę to uzyskaliśmy stan bieżący. Trzy ostatnie sezony to mniej lub bardziej udane maskowanie pomocy Juventusu...
Dla mnie dziwna jest sytuacja, gdzie Paratici przyznaje, że negocjują sprzedaż, a Pjanic wybiega w pierwszym składzie. Miał się ogarnąć po przerwie ale jest to samo. Słabo słabiutko, zwłaszcza że jego granie nie jest oparte na fizyczności...
pan Zambrotta pisze:wyrzuci nas zaraz Lyon po sezonie
Pozostaje liczyć na to, że do sierpnia uda się wskrzesić grę jak z Interem czy paru innych spotkań. Na początek niech posadzą naszego pyrlo.
Inni w Europie są lepsi i nie oszukujmy się, ale to nie znaczy że Juventus zostanie jutro rozwiązany...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2020, 22:40

Garreat pisze:
23 czerwca 2020, 18:02
pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 15:22
Wuja w tej europie świadczymy koledzy i pogódźcie sie.
Klubowy ranking UEFA stan na dziś:
1. Real Madrid 2. Atletico Madrid 3. FC Barcelona 4. FC Bayern Munchen 5. Juventus 6. Manchester City FC 7. PSG 8. Liverpool FC 9. Manchester United FC
Chyba jednak coś tam znaczy ten Juventus... Rozumiem rozczarowania po finałach LM i bezsilność poprzedniego oraz bieżącego sezonu. Nie ma co siać defetyzmu.
Jeżeli chcesz sie opierać na ranking, proszę zastanów się:
-Kto z gorących nazwisk na rynku transferowym chciałby dołączyć do Juve, gdyby miał do wyboru City, PSG, LFC albo ManUtd? Bo ja sądzę, że jesteśmy na dole listy preferencji, a ranking mówi coś odwrotnie.
-Ilu graczy z Juventusu byłoby mile widzianych/pożądanych przez w/w zespoły? Jakoś nikt sie nie kwapił poza ofensyą United na Pogbę. Naszych prawie nikt nie chce w Europie. Bajki typu "Bonuca każdy by chciał w PL" to wymachiwanie szabelką oderwane od rzeczywistosci, ten chłopak zgnije u nas. A ilu graczy pierwszego składu chcielibyśmy ściągnąć do Juve? Mysle, że znalazłoby się o wiele więcej takich piłkarzy, ale nas nie stać.
-Który w tym rankingu jest Lyon??
Garreat pisze:
23 czerwca 2020, 18:02
pan Zambrotta pisze:Serio, jeżeli CR7 wytrzyma tu kolejny sezon to znaczy że z nim już źle.
Ostatnimi meczami to on sam pokazuje, że jest z nim źle. Wczoraj kolejny fatalny występ i karny niewiele tu zmienia.
Ale Pana Ronaldo to Ty szanuj. Bo znowu pojedzie na kadrę i strzeli 2-3 bramki i znowu się wstyd zrobi, jak hamujemy najlepszego zawodnika świata.
Garreat pisze:
23 czerwca 2020, 18:02
pan Zambrotta pisze:Sarri jest do zwolnienia.
Owszem, jeśli nie wygra mistrzostwa.
Przepraszam, jakiego? Mam nadzieje Mistrzostwa Europy? kogo obchodzi gówniana Serie A?
Garreat pisze:
23 czerwca 2020, 18:02
pan Zambrotta pisze:wygranie P O T Ę Ż N E G O pucharu uefa czy jak tam teraz zwał z arsenalem
Tym samym kiep wygrał w Europie więcej niż Allegri czy Conte, pamięta ktoś jeszcze dwumecz z Benficą?
My w tym czasie daliśmy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z potężnym Ajaxem.
ten puchar naprawdę niewiele znaczy, a to że odpadaliśmy w tym samym czasie z LM też źle o nas świadczy.
Conte coraz bardziej mi sie przypomina pozytywniej, jego Juventus oglądało się najprzyjemniej chyba i wiedział, że potrzeba graczy z topu, żeby w Europie coś zaistnieć. Nikt nie chce oglądać zamordyzmu i czekać 10 sezonów a nuż to wypali.
Garreat pisze:
23 czerwca 2020, 18:02
pan Zambrotta pisze:nasza pomoc to przerzucanie piłki wszerz boiska, na Pjaniciu już nie zajedziemy nigdzie
Co do Pjanica to chyba panuje konsensus. Sezon udzielił odpowiedzi, dla mnie to w ogóle dyskusyjne, czy Juventus kiedykolwiek 'jechał na' Pjanicu. Było MVP, Tevez i Morata, była kombinacja z Mandzukiciem na skrzydle + życiówka HD. Było BBC. Teraz mamy Ronaldo, który 'oczekuje wsparcia', Chielliniego w szpitalu i widać ile warta jest pomoc Juventusu. Po odejściu Pogby Allegri grał dwójką w środku, jak przeszliśmy na trójkę to uzyskaliśmy stan bieżący. Trzy ostatnie sezony to mniej lub bardziej udane maskowanie pomocy Juventusu...
No do tego piłem, a twarzą projektu i osobą odpowiedzialną za rozegranie piłki do przodu był właśnie Bośniak.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 00:07

pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 15:22
Długo długo nic się nie zmieni, ten klub zbyt długo już jedzie na opinii i liczeniu że gdyby nie cośtam, to wygralibyśmy coś w Europie. Wuja w tej europie świadczymy koledzy i pogódźcie sie. Wieczna spiewka w stylu 'gdyby nie ten Evra w ostatniej minucie', 'gdyby sedziowie nie przepchneli Real', 'gdyby nie Benatia w ostatniej sekundzie', wyrzuci nas zaraz Lyon po sezonie, wystarczy sie cofnąć na własna połowę i czekać jak Juventus sie będzie kaleczył atakiem pozycyjnym, jego piłka przecież parzy.
W Lidze Mistrzów właśnie te szczegóły, o których wspominasz, są decydujące.

Decydujące też będzie okno transferowe i to kogo sobie wybierze Sarri. Jeśli nie będzie zmian w środku pola, to nadzieja umrze.

Mecz na pełnej kontroli, ale impotencja strzelecka niewybaczalna.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 00:10

pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 22:40
Jeżeli chcesz sie opierać na ranking, proszę zastanów się:
-Kto z gorących nazwisk na rynku transferowym chciałby dołączyć do Juve, gdyby miał do wyboru City, PSG, LFC albo ManUtd? Bo ja sądzę, że jesteśmy na dole listy preferencji, a ranking mówi coś odwrotnie.
Z ostatnich transferów to na przykład Pan Ronaldo CR7 i De Ligt wybrali Juventus.
pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 22:40
-Ilu graczy z Juventusu byłoby mile widzianych/pożądanych przez w/w zespoły? Jakoś nikt sie nie kwapił poza ofensyą United na Pogbę. Naszych prawie nikt nie chce w Europie. Bajki typu "Bonuca każdy by chciał w PL" to wymachiwanie szabelką oderwane od rzeczywistosci, ten chłopak zgnije u nas. A ilu graczy pierwszego składu chcielibyśmy ściągnąć do Juve? Mysle, że znalazłoby się o wiele więcej takich piłkarzy, ale nas nie stać.
Myślę, że co najmniej kilku: De Ligt, Alex Sandro, Dybala. Co do Bonucciego to sam potwierdził, że miał oferty z City, ale nie chciał opuszczać kraju. Ofensywa United na Pogbę to mało powiedziane, na tamten moment był to rekord wszechczasów.
A obiekt naszych kpin Pjanic zaraz ma być w Barcelonie.
pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 22:40
-Który w tym rankingu jest Lyon??
Na ten moment miejsce 16-17 na równi z Napoli, z perspektywą na miejsce 10-13 w kolejnym sezonie -- odpadnie im bardzo słaby 2015/16.
Poczekajmy na rewanż zanim odtrąbimy porażkę z 17. zespołem Europy.
pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 22:40
Ale Pana Ronaldo to Ty szanuj. Bo znowu pojedzie na kadrę i strzeli 2-3 bramki i znowu się wstyd zrobi, jak hamujemy najlepszego zawodnika świata.
Z tym najlepszym zawodnikiem świata to taki miły eufemizm, Baggio w Interze też był najlepszym piłkarzem świata. Umówmy się proszę na jedno: nie ma czegoś takiego, jak 35-letni najlepszy piłkarz świata.
Jak dla mnie jakiejś Litwie czy innemu ogórasowi może wsadzić nawet hattricka i dwa karne. Euro wygrane przez Portugalię było 4 lata temu, a w Rosji średniawka.
pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 22:40
Przepraszam, jakiego? Mam nadzieje Mistrzostwa Europy? kogo obchodzi gówniana Serie A?
Obchodzi ona cały zarząd, całe piłkarskie Włochy i więszkość kibiców. LM nie jest realistycznym celem, ale co zrobisz? Pozostaje wierzyć albo olać temat. W tym roku będzie ciekawa formuła z mini-turniejem w Lizbonie, zobaczymy co pokażą. Jeśli będzie dane nam zobaczyć, ma się rozumieć...
pan Zambrotta pisze:
23 czerwca 2020, 22:40
ten puchar naprawdę niewiele znaczy, a to że odpadaliśmy w tym samym czasie z LM też źle o nas świadczy.
Conte coraz bardziej mi sie przypomina pozytywniej, jego Juventus oglądało się najprzyjemniej chyba i wiedział, że potrzeba graczy z topu, żeby w Europie coś zaistnieć. Nikt nie chce oglądać zamordyzmu i czekać 10 sezonów a nuż to wypali.
Pewnie że niewiele znaczy, pytanie czy lepiej wygrać LE, czy zaliczyć przegrany finał LM.
Conte chyba każdemu będzie się miło kojarzył z wiadomych względów, ale zakończył to w bardzo słabym stylu.
W Chelsea wygrał ligę po czym nastąpiła katastrofa, którą sprzątał Sarri. Kibice byli podzieleni, ale 3 miejsce i LE w gablocie. Dziś pod Lampsem jest jak jest... po następnej kolejce szykuje się ledwie 2pkt przewagi nad piątym United. Najważniejsze że kibice zadowoleni, w końcu Frank jest więc morda cicho.
Chelsea Conte nie pierdnęła w starciu z Barcą, a tegorocznego występu Interu w Europie szkoda komentować.
Ostatni sezon Conte to zero przyjemności z oglądania, pełen zamordyzm właśnie. Ostateczne zabetonowanie 3-5-2 i kompromitacje z Galatą i Benficą. Jemu zawsze coś przeszkadza poza własnym pomysłem na piłkę, który wszyscy w Europie znają od 9 lat.

Nie jestem żadnym fanbojem Sarriego, gramy głównie starą kaszanę. Może nawet gorszą, co w dużej mierze wynika z obrony Bonu-MDL (o bokach szkoda wspominać) czytaj wsadzić nam może każdy. Jednak były takie mecze, gdzie Juventus grał coś nowego, lepszego jak Napoli dom, oba z Interem, oba z Atletico, Leverkusen wyjazd czy jeszcze parę w lidze. Nie wiem co się stało że to gdzieś przepadło, nigdy się nie dowiemy. Tam są jakieś potężne tarcia ego, Ronaldo nie chce grać tu, zmieniony idzie do szatni. Dybala udaje boga, w ogóle to chcą tridente. A potem już nie chcą, nie działa. Ronaldo jednak musi na skrzydle. Higuain gra i strzela, potem mu się odechciewa. Pjanic mozzarella kiedy jest potrzebny najbardziej. Matuidi i Khedira śmiech, ty ale oni już mają po 33 lata. Problemów nie brakuje, to wszystko się dociera, już jest fajnie, następnie wali się jak domek z kart i od nowa... W tym wszystkim jest lider tabeli i na ten moment Sarri jest najlepszym debiutantem na ławce Juve chyba? Ostatnio było coś takiego. Za Allegriego Atletico było nie do przejścia i przechodziliśmy rzutami na taśmę z Tottenhamem czy Olympiakosem. Wszyscy się cieszyli. Może pokonamy ten Lyon 2-0 po bezpłciowym meczu jak wczoraj i co? I nic bo Sarri śmierdzi petem a my tu po LM żeśmy przyszli z Pjanikiem i Danilo. Jak LE mało znaczy, to CI czy SCI są sobotnimi pucharami harnasia. Może będzie dobrze a może będzie źle, ale nie ma potrzeby nastawiać się mentalnie na katastrofę. Też mi się smiać chce jak widzę przyjęcie Matuidiego, ale każdy wie że nie jest to najważniejsze. Na końcu może być nosaczfejs "niby człowiek wiedzioł ale jednak sie łudził", taki jest sport. Póki co wszystko w grze i jak powiedział pan kiep: fakty, nie opinie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 07:27

Matteo Anzolin 20 letni lewy obrońca i kapitan drużyny Primavera, trenował z grupą. Może to być zawodnik, który zagra na lewej obronie pod nieobecność Sandro i De Sciglio [tuttosport].
i to jest informacje a nie Matuidi na lewej, który nic i tak nie da drużynie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 07:39

Jasne, zagra z całą pewnością :)


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 10:30

Poprostu pisze:
25 czerwca 2020, 07:27
Matteo Anzolin 20 letni lewy obrońca i kapitan drużyny Primavera, trenował z grupą. Może to być zawodnik, który zagra na lewej obronie pod nieobecność Sandro i De Sciglio [tuttosport].
i to jest informacje a nie Matuidi na lewej, który nic i tak nie da drużynie.
Dlaczego u nas nie potrafią wprowadzać młodych graczy? Przypuszczam, ze przy prowadzeniu 10:0 to wszedłby połamany Khedira albo DS. Szkoda, bo może jakiś okazałby się kotem.


Zablokowany