Puchar Włoch 19/20 (FINAŁ): Napoli 0-0 (4:2) JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 08:36

MRN pisze:
18 czerwca 2020, 07:21
z Allegrim dwie porażki z rzędu z takimi plackami jak Napoli
Maksio nigdy nie wygrał z Romą w Rzymie więc jednak nie był takim geniuszem jak piszesz ;]

19 dobrze pisze - wcale nie mamy szerokiej kadry, tzn na liście płac tak ale na boisku już nie. Wczoraj było to widać ewidentnie - w 1 składzie musiał wyjść Pjanic bo reszta połamana a z ławki na b2b Berna, z 5 zmian wykonaliśmy tylko 3 bo i tak nie miał już kto wejść. Do tego Ronaldo w ogóle nie pasuje do Sarriball a Costa jest tak daremny w ataku pozycyjnym, że żal patrzeć na niego. Każdy z nami się muruje bo wie, że mamy problemy w pozycyjnym, szczególnie gdy na boisku jest Bośniak więc nasze mecze wyglądają tak jak wyglądają, nawet z dobrą wrzutką mamy problemy - jeśli nie zablokowane to albo zawieszone albo przeciągnięte i to nie jest wina Sarriego, że ma takich zawodników, to Allegri takich chciał bo pasowali do jego gównostylu
i tylko przypomnę na koniec, że rok temu odpadaliśmy po kompromitujących dwumeczach i z CI i z CL więc jednak i system Allegriego nie był taki doskonały, kto za nim tęskni musi mieć bardzo krótką pamięć, Sarri daje nadzieje, że po transferach o jakich się teraz pisze do pomocy będziemy mogli cieszyć się grą i wynikami


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 08:42

Maly pisze:
18 czerwca 2020, 08:36
Sarri daje nadzieje, że po transferach o jakich się teraz pisze do pomocy będziemy mogli cieszyć się grą i wynikami
Acha, to o jakich transferach mowa ? Milik, Kumbulla czy Jorginho ? Europo drżyj.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 08:47

Cobra pisze:
17 czerwca 2020, 23:26
Kibicuje temu zespołowi od 1996 roku. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na ten zespół jak teraz...
O jak miło :) Mam dokładnie tak samo. Od paźdzernika 2019 mam wywalone na Juventus i wszystko to dzięki... Agnellemu. Zniszczył wszystko co było dla mnie Juventusem: herb, drużynę. Teraz flashscore po meczu powiadomionko i cyk :D
To nie jest Juventus to są pozoranty!


Oby przewalili ten sezon po całości. Trzymam kciuki.

PS. AGNELLI OUT!


:allegri: na śmietnik
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 08:51

Pjanic out to już pół sukcesu, a czy przyjdzie Pogba, Jorginho czy A Melo to już najmniej istotne bo to będzie zmiana z 0 na 1, może nawet przyjdzie dwóch kto wie?
dużo jest też o Bernie na wylocie i Rabiotcie co chyba sam uznasz za plusy, to samo MDS
nawet Milik też będzie lepszy niż Igła, który już nie wyrabia ani fizycznie ani chyba psychicznie bo zatracił całą swoją skuteczność, którą kiedyś dysponował
plotki wg mnie wyglądają bardzo obiecująco chociaż szkoda, że Tonali nie miał jaj żeby do nas przyjść
to nie temat o transferach ale pamiętaj, że wygrywa zespół a nie nazwiska dlatego właśnie z Milikiem i Jorginho Europa może zadrżeć prędzej niż z Ronaldo


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 08:57

MDS, Berna, Rabiot i tak grzeją ławę więc nie widzę problemu. Pjanić miał nie grać a to przez niego gramy już na starcie w 10 - fakt. Myślę, że gdyby zamiast Pjanicia zagrał Rabiot nawet to nie byłoby wcale gorzej, mogło być tylko lepiej bo Pjanić na tę drużynę się nie nadaje. Według mnie problemem jest Sarri, on nie ma jaj aby posadzić tego czy tego, Allegri mimo to potrafił to zrobić przez co Pawełek, który chciałby zarabiać 15 mln walił fochy i nic poza tym. Najwyższa pora na trenera z poza Włoch bo tutaj nie ma kogoś kto by te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> za jaja złapał.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 09:04

Ładnie sobie Ronaldo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> końcówkę kariery. Zamiast zmienić mentalność Juve, to zaraził się tym frajerskim DNA. Dwa mecze 0 goli. Powinni nasi wziąć przykład z Bayernu i zwolnić kiepa. Niestety tu się nic nie zmieni, bo ten klub nie ma mentalności odpowiedniej. Szkoda, że przez koronaświrusa ten kolejny beznadziejny sezon się przedłuży. Cóż dobrze że inne ligi grają, to można będzie coś innego obejrzeć, niż tą parodię.

P.S Skład mamy tragiczny. Do zostawienia tak naprawdę to są chyba tylko Szczęsny, De Ligt, Demiral i Benta. Reszta albo gra kupę, albo jest stara, albo wiecznie komtuzjowana, albo jest przesiąknięta frajerskim DNA.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2020, 09:07 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 09:06

No właśnie... Dybala. Co to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jest? Jakie przedłużenie kontraktu? Widać mogłem byś stały w poglądach co do niego i dalej obstawiać, że typa powinno się wypieprzyć ze składu razem z 3/4 zespołu, ale dałem się zwieść temu, że jako tako zaczął trochę grać przy przyjściu kiepa, bo sądziłem, że taktyka będzie mu bardziej odpowiadała a tu widać, że Allegri miał co do niego rację, że to jest max średni zawodnik z jedną nogą i nie potrafiący grać w innej taktyce niż w dwójce z przodu (a to i tak średnio) No a tu mu chcemy dać pewno z 12 na rok. Przecież to absurd.

Jedyną stabilną formacją tej drużyny wydaje się środek obrony, reszta to dno i muł. Jeszcze niech istotnie sprowadzą milika z jedną noga i bez celownika...

Człowiek łudził się, liczył na to, że drużyna z kiepem na czele przez pandemię przepracuje jakoś wspólnie założenia taktyczne, wpoją sobie do głowy tę kombinacyjną grę a tak nic.

Za Maxa człowiek miał w miarę komfort psychiczny, że trener ma wizję, jakieś plany awaryjne a do tego rozpracuje przeciwnika, zaś obecnie o ile atak nie funkcjonuje dalej jak nie funkcjonował, to przy każdej ofensywnej akcji przeciwnika człowiek zaciska oczy i liczy, że nasza defensywa nie zesra się w połowie drogi z braku ustawienia, rigczu i wizji jak bronić.

Teraz na dodatek wchodzimy w rzeźnicki maraton ligowy, ale wg mnie na ma co liczyć na naszą ławkę, bo zmiennicy wcale nie gwarantują jakiegoś poziomu, więc tak jak Lazio, tak i my możemy spuchnąć. W zasadzie to już można liczyć kontuzję Khediry i tylko czekać na kolejne. To ściąganie Costy w okolicach 60 minuty... przecież to jest żenujące, że chuchamy na tę szklankę, krasicia vol. 2.

Serio, kibicowanie tej drużynie od roku to jest taki ból zębów, że głowa mała. Pooglądałem sobie Bayern, jak wróciła bundeskopanka i powiedzcie, czemu do cholery my tak nie możemy grać. Ofensywnie, z polotem, a w dodatku efektywnie i bez kupy w majtach przy graniu w finale czy końcówce sezonu? Tam też zmienił się trener, a nawet z pomyleńcem Kovacem to jakoś szło.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 09:12

Hahaha juvepolandowe Janusze jak chorągiewki hahhaha raz Dybala jest półbogiem, a raz dziadem hahaha


:allegri: na śmietnik
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 09:21

Dybala ma to do siebie, że zagra kilka meczów na poziomie, strzeli kilka bramek i już skrada serca kibiców.Ja co do niego mam swoje zdanie, które zachowam dla siebie ale jak czytam o tych 12 mln dla niego...a co do Maxa - nie ma to jak jechać po nim i zwalać wszystko na niego bo wykastrował zawodników. Przyszedł kiep i nagle okazuje się, że to całą drużynę trzeba wymienić i to nie trener był problemem. Jak widać Max przedstawił swoją wizję ale panowie Paratici i Nedved doszli do wniosku, że wiedzą lepiej co jest dobre dla drużyny i poprzedłużali kontrakty dziadom bez jaj i ambicji. Sam byłem za zmianą trenera ale nie na jakiegoś Sarriego, którego Max wciągał nosem. Niech będzie nawet Avram Grant byle by kiepa <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 09:37

Najgorzej, że żadnego rozsądnego trenera nie widać na horyzoncie, który mógłby kiepa zatrudnić. Allegri ponownie nie wejdzie do tej samej rzeki, bo raz, że po co, a dwa to byłaby de facto porażka zarządu. Poza tym z nasza mentalnością, prędzej zatrudnimy kolejnego bezjajecznego Włocha aniżeli kogoś z zagranicy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 09:53

MRN pisze:
18 czerwca 2020, 09:21
Jak widać Max przedstawił swoją wizję ale panowie Paratici i Nedved doszli do wniosku, że wiedzą lepiej co jest dobre dla drużyny i poprzedłużali kontrakty dziadom bez jaj i ambicji.
bzdura o czym świadczy historia Mandzukicia - włodarze słuchają trenerów i tego czego potrzebują do drużyny, niestety nie dało się w lato wymienić całej drużyny bo tych gównostylowców nikt nie chciał kupić, co przecież nie może zresztą nikogo dziwić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 10:02

Dybala się nadaje tylko do gry w 2 napastników co jest wiadomo już od ładnych paru lat. W końcu trzeba podjąć decyzję albo ustawiamy go jako centralna postać drużyny i budujemy w okół niego albo się żegnamy.

Szkielet nowej drużyny powinien zostać zbudowany na młodych. Dybala, Bentancur, De Ligt, Demiral. Z obecnej kadry resztę bym pożegnał bez mrugniecia okiem. Potrzebujemy nowych bocznych obrońców, dwóch środkowych pomocników i napastnika. Taka wizja jest niereslna więc czekaja nas kolejne gówno sezony jak obecny.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 10:23

Ja myślę że wszystkie mecze w Serie A powinny się rozpoczynać od razu od karnych, to byłoby co oglądać i można by oglądnąć wszystkie mecze kolejki za ten czas. Włosi z dyscypliny nie słyną, umówmy się. Widać to po przygotowaniu drużyn po Covid19. Przecież te mecze wyglądają tak: "kto lepiej wystoi 90min".

Tak żenującej piłki to szkoda oglądać i tracić czas, a Juventus jest przodownikiem w tym żenującym stylu. Ja wiem że to jest taki PRE-Sezon ale ludzie ... Ci piłkarze nie mają w sobie nic, absolutnie nic i to było już widać przy Allegrim. Ani stylu, ani determinacji, ani umiejętności, ani techniki, ani charakteru.

Poczekajmy na kolejne mecze, ale ja już nie zamierzam ich oglądać.



Frajerstwo finałowe Level HIGH, za chwilę wyjdzie nowa książka: Jak przegrać prawie każdy finał - Juventus. Porady, techniki, przygotowanie.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 10:36

Ewidentna siermięga wskazuje na to iż problemem nie jest trener tylko zawodnicy. Muszę posypać głowę popiołem i przyznać, że trener Allegri mądrze wybrną z tej sytuacji i te 5 mistrzostw to cud i sukces patrząc na to jakich leszczy miał do grania oraz to, że widząc jak mierni są ci zawodnicy to jedyna logiczna decyzja to zabetonować nimi bramkę. Teraz to rozumiem bo mamy trenera który nie jest idiotą. Pokazał to, że ma swój styl które jeszcze nie tak dawno niemal nas nie zdetronizował. Sarri może, a nawet powinien zostać, ale w pomocy w środku to nietykalny jest tylko Bentancur. Już nawet nie trzeba nam wymiany na zawodników TOPowych czy jakichś tam tylko na takich którzy jak mają piłkę przy nodze to generalnie widzą co mogą z nią zrobić.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2020, 10:40

Maly pisze:
18 czerwca 2020, 08:36
Sarri daje nadzieje, że po transferach o jakich się teraz pisze do pomocy będziemy mogli cieszyć się grą i wynikami
Jak trzeba mieć <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w głowie, żeby wierzyć w coś takiego i jeszcze się tym chwalić? Poziom urojeń na poziomie naszego trenera, który myśli że brakuje odrobiny błyskotliwości :whistle:

Jak Blejz będzie biegał w ataku to nie będziemy strzelać. A czyj to jest pomysł jeśli nie Kiepa?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany