Puchar Włoch 19/20 (FINAŁ): Napoli 0-0 (4:2) JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:12

#SarriOut

:juveflag:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:12

Gra taka, że rzyganie wydaje się bardziej fascynujące.
Karne? Kto wybrał tych strzelających i na jakiej podstawie? Co tam robił Danilo?
Jprdl :facepalm: co za rynsztok. Trzy miechy czekania, a ja po dwóch meczach mam dość.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:13

pitrek pisze:
17 czerwca 2020, 23:12
To co się dzieje z tym zespołem to jest jakaś masakra..totalne gówno i dno. Szkoda słów.
To było pewne, że tak będzie to wyglądało jak zespół objął kiep ze śmietnika.


Obrazek
Marios

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2007
Posty: 3
Rejestracja: 26 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:14

Sorek21 pisze:
17 czerwca 2020, 23:08
Żenada. Dajcie Pawełkowi jeszcze sporą podwyżkę w nagrodę.
Za niestrzelenie karnego chcesz mu obniżać pensję? Oni nie strzelili nawet jednego gola w 180 minut. To jest skandal, a nie trener. Oby Lazio ich pięknie sprowadziło do parteru.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:16

Nie jesteśmy zespołem , jesteśmy kupa. W tym sezonie nie wygramy nic W 4/4 . Potrzeba duùuzych zmian.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:16

Czekam aż ten przebrzydły Pet znów powie na konferencji, że jak przegrywać to fajnie, że z Napoli :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:18

Kiep dwa razy upokorzył nas z Napoli w tym sezonie, czas <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> !


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:19

Brawa dla Napoli. My, dno dna. Znajdźcie mi drugi taki klub, gdzie piłkarze tak często plują w twarz kibicom. Zera, a nie piłkarze. I im się jeszcze podwyżek zachciewa? Za co? Za ten totalny brak ambicji? Zaraz się zacznie, że to wina tak długiej przerwy, tylko, że przerwa przerwą, ale po nich nawet nie było widać odrobiny chęci żeby powalczyć w tym meczu. Przecież puchar mieliśmy dostać za sam ładny uśmiech. Teraz za długa przerwa, a w trakcie sezonu duże zmęczenie. No kurczę, jak tu naszym dogodzić?

Nie wiem co z tym klubem nie tak, ale najwyższa pora panie Agnelli przejrzeć na oczy. Nie jakieś śmieszne loga, cudowanie z koszulkami, czy inne wymysły, a wziąć się porządnie za budowanie drużyny, o takich zawodników, którzy będą "gryźć" murawę. Dziś mogę bronić tylko Buffona, gdyby nie on, to dawno byłoby po meczu, reszta - zera!

Nie widzę, żadnych szans z taką grą na mistrzostwo, żadnych.

Nie wierzę, że to piszę, ale wystarczyły mi dwa mecze i mam dość, Milan wybaczyłem, w końcu mieliśmy zaliczkę z pierwszego spotkania, do tego pierwszy mecz po przerwie, ale finał i zagrać z takim podejściem? Przykre.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:19

Ależ to było żenujące "widowisko", powiem szczerze, że nasza polska kopana ciekawsza niż to gówno.

Nawet nie chodzi o wynik, bo osobiście wychodzę z założenia, że każdy mecz można przegrać, ale nie mogę znieść tego braku zaangażowania w grę. Gdy widzę jak Dybala z Ronaldo idą gdy przejmujemy piłkę to mnie krew zalewa. Wróciły właściwie wszystkie ligi do gry i z każdej oglądałem co najmniej jedno spotkanie i takiego marnego poziomu nie zauważyłem nigdzie.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:21

Jeśli ma dojść do realnych zmian musimy przerżnąć koncertowo na wszystkich frontach, aby nie było wycierania sobie ryjów tekstami o najważniejszym trofeum czytaj mistrzostwie.
Plan wykonany 2/4, o LM jestem spokojny, pozostaje liczyc na formę Lazio.

Nie spodziewałem się fajerwerków, ale po tak długiej przerwie nie myślałem, ze po 2 meczach będę miał dość. Mecze o 22 będę włączał maksymalnie na 1 polowe jeśli ta gra utrzyma się.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:23

Lypsky pisze:
17 czerwca 2020, 23:21
Jeśli ma dojść do realnych zmian musimy przerżnąć koncertowo na wszystkich frontach, aby nie było wycierania sobie ryjów tekstami o najważniejszym trofeum czytaj mistrzostwie.
Plan wykonany 2/4, o LM jestem spokojny, pozostaje liczyc na formę Lazio.

Nie spodziewałem się fajerwerków, ale po tak długiej przerwie nie myślałem, ze po 2 meczach będę miał dość. Mecze o 22 będę włączał maksymalnie na 1 polowe jeśli ta gra utrzyma się.
No dokładnie. Musimy przegrać mistrza, żeby coś się zmieniło


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:23

Jak to jest, że taki bayern po przerwie gra z polotem, niszczy rywali, ma majstra i puchar a my? zero, nic kompletnie, nic pomysłu, gry, ambicji... jak to jest, że przed meczem juve w tym sezonie trzeba od początku drżeć o wynik?

nikt o zdrowych zmysłach nie ma prawa rozmawiać o LM, bo nie damy rady.

costę zmieniamy, bo chuchamy na to szkło, które jest bezproduktywne. Khedira... mówi sam za siebie. Nie mamy 3/4 składu, nie mamy trenera z wizją tylko gamonia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:26

Nie ukrywam, że dla mnie najważniejsza LM, scudetto mnie ryje i mam nadzieje, że przerżniemy je na rzecz Lazio bo wtedy może Agnelli coś zrobi. Powód prosty - dla niego najważniejsze jest kolejne scudetto i jego przegranie może zmusić go do radykalnych kroków. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Sarriego i dziadków z grubymi kontraktami to na dobry początek, nie ukrywam, że chciałbym też aby Partacz zastąpił konkretny D, ten niech dołączy do Marotty.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2020, 23:26 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:26

Kibicuje temu zespołowi od 1996 roku. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na ten zespół jak teraz...


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2020, 23:27

Upokarzające. Banda zniewieściałych, ulizanych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> które uciekają z nogami przy każdej sytuacji stykowej. Za Conte mieliśmy wole walki, za Allegriego genialnie rozpracowanych rywali i tuzin planów awaryjnych, za Sarriego nie mamy nic, w dodatku drużyna ulepiona przez sympatycznego Kiepa odziedziczyła wszystkie wady i defekty poprzednich wcieleń Juventusu. Do tej pory mitygowałem się z jakimiś agresywnymi atakami na Sarriego, dawałem chłopu czas, później tłumaczyłem sobie że z gówna miodu nie wyciśnie, ale teraz już basta. Własnymi zębami kopiemy grób, opierając skład na takich pokrakach jak Matuidi, Khedira, Higuain, Pjanic i Bernardeski. A w kolejce już ustawiają się Milik, Kumbulla, Mandragora i Partey. Palacz pewnie powie że jest ukontentowany, bo znów to jego umiłowane Napoli nas pokonało.


Obrazek
Zablokowany