Puchar Włoch 19/20 (1/2): JUVENTUS F.C 0-0 A.C Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 15:00

Nareszcie, czekałem na tą chwilę długo, aż znów odżyje temat meczowy, a także powrócą konferencje prasowe i i cały klimat związany z meczami. Szkoda tylko, że bez kibiców...

Co do samego spotkania, forma każdej drużyny to teraz jedna wielka niewiadoma, jeszcze te 3 miesiące temu, mimo naszej słabej gry, myślę, że i tak Milan mielibyśmy na widelcu, bo jest osłabiony, ale dziś? Dzisiaj nic nie wiadomo kto w jakiej formie jest.

Jestem szczególnie ciekawy gry Douglasa Costy, kolejna szansa, kolejne podejście... Uda mu się dograć cały mecz? Czy kontuzja w jakiejś 60 minucie?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 17:05

Wreszcie. Oby tylko lepiej naszych się oglądało niż przed przerwą. Oby Costa się ogarnął z kontuzjami, bo byłby dużym wzmocnieniem i wraz z Dybalą i Ronaldo może stworzyć wreszcie świetne trio.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 17:47

Czuję, że cały hajp na oglądanie meczu przepadnie po 10 minutach męczenia buły przez kiepa, pokazów cyrkowych Matuidiego i Kwadrado oraz farfocli De Lighta.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 20:03

🇮🇹 Buffon
🇧🇷 Danilo
🇳🇱 De Ligt
🇮🇹 Bonucci
🇧🇷 Alex Sandro
🇺🇾 Bentancur
🇧🇦 Pjanic
🇫🇷 Matuidi
🇧🇷 Douglas Costa
🇦🇷 Dybala
🇵🇹 Ronaldo

Potwierdziły się doniesienia. Fajne trio z przodu, jest Benta, szkoda tylko że kurczak w skladzie


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 20:24

Cuadrado szykowany do wejścia na prawy atak.Może nawet w pierwszej połowie. Trzymam jednak kciuki za zdrowie Douglasa.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 21:45

Minęły 3 miesiące i dalej nie da się na to patrzeć..Milan w 10 a my gramy jak paralici..dramat.


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 21:51

Ani lepiej ani gorzej niż przed przerwą. Betonowy system Sarriego nie do skruszenia :facepalm:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 21:56

Milan właśnie przedstawia taki "gorszy" zespół Lyonu. Francuzi właśnie tak zagrają, z tym, że będą mieć więcej atutów w ataku.
CO do meczu nie będę się dużo rozczulać, bo:
- długo nie grali
- mamy korzystny wynik, z tym, że wiadomo jak to w piłce nożnej bywa, jedna głupia chwila nie uwagi, jeden błąd w obronie i po turnieju

Liczę w drugiej połowie na bramkę, żal tego nie wygrać...


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 22:03

Nie będę oceniał naszych zawodników po jednym meczu, bo po takiej przerwie ciężko spodziewać się cudów. Gramy przede wszystkim za wolno, jak na treningu. Niby próbujemy jakiejś gry kombinacyjnej, ale niewiele z tego wychodzi. Kontrolujemy mecz, gramy w przewadze, ale wiadomo, jedna przypadkowa bramka i może być nieciekawie. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba druga niewykorzystana jedenastka przez CR7 w Juve? Coś mi się już jedna kojarzy. Paradoksalnie chyba skorzystaliśmy na tym, bo wyleciał Rebić, ale trzeba umieć to wykorzystać :D .Ciężko się ogląda bez kibiców, jednak nawet ten sztucznie podłożony doping robi jednak swoje.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 22:59

Obecny styl Juventusu jest jak dziura w czasoprzestrzeni matrixu - za Nami trzy miesiące, ale każdy ma wrażenie jakby minęły zaledwie cztery dni od ostatniego spotkania bo nie zmienia się absolutnie nic.
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2020, 23:03 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 23:01

Vinylside pisze:
12 czerwca 2020, 22:59
Obecny styl Juventusu jest jak dziura w czasoprzestrzeni matrixu - minęły trzy miesiące, ale masz wrażenie jakby minęły zaledwie cztery dni od ostatniego spotkania bo nie zmienia się absolutnie nic.
to już mam odpowiedź na to, co myślałem, że przez ten czas Sarri nadrobi z chłopakami...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 23:02

Beka z ludzi, którzy spodziewali się fajerwerków.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 23:06

Takiej biedy nie widziały nawet dzieci z Afryki :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2020, 23:10

Wesoło, jeśli ktoś wierzył w zapowiedzi o odrodzeniu się Pjanica, i na jakiekolwiek pozytywy to chyba się rozczarowaliśmy.

Poza Bentancurem to nie wiem czy ktokolwiek zasługuje na pochwałę. Sarri nie ma pomysłu, a kadra też super nie jest, tak czy inaczej to co dziś zaprezentowaliśmy to jest dno dna. Wczoraj oglądałem derby Sevilli, to taka Sevilla wyglądała jak drużyna z innej planety w porównaniu do tego co dzisiaj można było obejrzeć.


Dawniej Virus[Mauro].
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2020, 01:31

ahojekk pisze:
12 czerwca 2020, 23:10
Wesoło, jeśli ktoś wierzył w zapowiedzi o odrodzeniu się Pjanica, i na jakiekolwiek pozytywy to chyba się rozczarowaliśmy.
O to to. Nawet przed meczem chciałem wierzyć, że faktycznie Pjanic się po przerwie obudzi. Ale dość szybko, jak tylko zobaczyłem jego podania do tyłu do najbliższego kolegi, przypomniałem sobie starego, dobrego Bośniaka. Naprawdę, długo tego gościa lubiłem, ceniłem i łudziłem się, że u Sarriego odzyska dawny, jakiś tam, blask, ale niech idzie w przysłowiowe wiadomo-co. :bye:

Ogólnie słabiutki mecz z naszej strony. Wbrew temu, co pewnie będą mówić snujący teorie spiskowe fani Milanu, czerwona kartka dla Rebica zasłużona. Już bardziej spierałbym się o ten finalnie niewykorzystany rzut karny. Mimo wszystko nie będę teraz rzucał mięsem na piłkarzy. Trzymiesięczna przerwa i maraton, który czeka ich w najbliższym czasie, są argumentami za tym, że faktycznie dzisiaj nie było może sensu nadwyrężać sił, bo w końcu - teoretycznie - sytuacje mieliśmy pod kontrolą, a za chwilę mamy ważniejsze mecze na głowie niż CI. Z drugiej strony, nie ma co ukrywać, graliśmy z osłabionym Milanem, który miał taką samą przerwę, a dodatkowo grał niemal cały mecz w osłabieniu. Jednak trochę bieda i należało to wygrać choćby to 1:0. Niemniej z werdyktami i narzekaniem się wstrzymam. Było sporo nieporozumień i podań nie w tempo - widać, że piłkarze nie są w formie i mecz wyglądał trochę jak sparing. Zobaczymy za tydzień. ;)


Zablokowany