Serie A 19/20 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 21:43

Nawet nie gramy tak źle i może nawet uda się wygrać. Dybala za Igłę i jedziemy.

Co do zakończenia sezonu to jedyne w miarę sprawiedliwe rozwiązanie to przyjęcie wyników po 19 kolejkach. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że to Włochy, czyli totalny burdel i pewnie są zdolni nawet do zakończenia sezonu, gdy cześć drużyn będzie po 26 a część po 25 kolejkach.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 21:45

Plan minimum na pierwszą połowę wykonany. Liczę, że wejście Dybali odmieni losy spotkania :scarf:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 21:50

Według mnie wcale nie gramy tak dobrze, bo ciągle popełniamy masę głupich błędów przy przyjęciach stosunkowo prostych piłek czy też beznadziejnych podaniach (najczęściej Cuadrado). Higuain kolejny raz potwierdza, iż sił starcza mu na 20-25 minut gry w wysokim tempie, więc w związku z tym latem trzeba przyznać się do tego, iż jego zakup za taką cenę był błędem i niestety się z nim rozstać.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:09

Bentancur zjada i wypluwa miękkiego. Nigdy więcej Pjanica! Piękna akcja przy 2 bramce.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:36

Nasza drużyna grająca w taki sposób jak dziś jest w stanie wygrać CL. Dziękuje dobranoc.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:38

Bentancur cudowny mecz


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:40

Duże brawa dla chłopaków za to spotkanie, do pełni szczęścia brakło tylko bramki CR7, a miał wyłożoną sytuację jak na tacy, pretensje może mieć tylko do siebie :D


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:41

Sorek21 pisze:
08 marca 2020, 20:14
Silniejszy od Dybali Higuain do walki z dryblasami z Interu, żeby Ronaldo miał więcej miejsca
Iks De. Pawełek wyjaśnił Kiepa, Grubego i ciebie w jednej akcji :prochno:

Pięknie obsrał się Antoniusz i Inda przed mocarnym Juventusem :juveflag:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:42

Bardzo budujący występ, biorąc pod uwagę zarówno okoliczności jak i naszą coraz słabszą ostatnio dyspozycję.
Dybala to jeden z największych sukcesów Sarriego w Juventusie. Na drugim biegunie Igła, który, o ile faktycznie zbliżają się jego sądne dni, powinien się już rozglądać za nowym pracodawcą.
Mam też nadzieję, że ten mecz to sygnał, że Sarri wyciągnął wnioski co do Pjanicia i że Bośniacka latem pożegnamy. Bentancur wciąga go nosem i wydmuchuje w chusteczkę.

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, oby zwiastun zwyżki formy i oby było nam jeszcze dane to potwierdzić w dalszej części sezonu, choć w tej kwestii chyba ciężko o optymizm.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:42

Ze wszystkich możliwych scenariuszy akurat takiego, w którym będziemy na luzie kontrolowali grę się nie spodziewałem. Ważne zwycięstwo, jeszcze bez udziału publiczności, szkoda tylko przerwanej passy Ronaldo. Bałem się, że DS nam to spierdzieli, ale wszedł chyba po prostu za późno. Forza Juve!


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:43

W końcu dobry mecz, brawo :) najważniejsze, że w końcu ktoś miał odwagę posadzić na ławce Pjanica, to powinno się stać już jakieś 2 lata temu. Mam nadzieję, że Bentancur nie obniży lotów i wygryzie Bośniaka na stałe.

Inter tragedia, zero zagrożenia, ale to też po części zasługa naszej gry w obronie, która wyglądała dzisiaj bardzo dobrze.


#AllegriOut
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:43

No i dziś okazało się kto jest łyżką dziegciu w beczce miodu. Nie Ramsey, nie Rabiot, nie Can, nie starzejący się Khedira, nawet nie Matuidi, tylko Mozarella. Precz z tą panienką jak najszybciej.
Ustawienie Bentancura przed obrońcami było strzałem w dziesiątke. Tam powinien grać gracz ogarniający defensywe, a w tej materii Rodrigo jest chyba najlepszym z naszych pomocników. Widzę w nim kogoś w stylu Busquetsa, miejmy nadzieje że Sarri pozostanie przy tym wariancie bo możemy mieć mega topa na tej pozycji.
Ramsey zagrał świetny mecz, niech strzela i asystuje, to może uda się go sprzedać za dobre pieniądze. Z całą sympatią do wyspiarza, ale przy jego zdrowiu nie możemy na nim opierać linii pomocy. Matuidi dziś nic nie zepsuł, poza wepchaniem się przed Ronaldo i wybiciem mu piłki.
Może jednak ten Juventus w końcu zatrybi? Może Sarri nie będzie potrzebował jak Klopp trzech lat, by zaszczepić swoją filozofię? Może w tym roku doczekamy się mitycznej wiosny? Jeśli hucpa z wirusem nam tego nie utrudni, to jestem po dzisiejszym meczu dobrej myśli.
Ps. bądź Antosiem Kąte. Dostań świetnego trequartiste i czarodzieja drugiej linii Eriksena. Sadzaj go permanentnie na ławie, a jak już go wystawisz to na regiście, za plecami wirtuozów Gagliardiniego, Vecino i Brozovicia. :prochno: Jak to dobrze że brudna, kosmata noga tego betona już na naszej ławce nie postanie.
Ostatnio zmieniony 08 marca 2020, 22:47 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:44

Ile czasu trzeba było czekać na taki mecz ?
Benta wygranym spotkania :bravo:
Szkoda , że kibice na stadionie nie mogli świętować zwycięstwa , bo przecież o to w tym wszystkim chodzi :juveflag: :juveflag: :juveflag:


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:45

Oby tylko sezon dograli do końca, bo po takim meczu nasi powinni nabrać wiatru w żagle :bravo: :bravo: :bravo:


miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:47

Matłidi nasz super skrzydłowy! :D Dybala klasa!

Dzisiaj Juve jak nie Juve, cały sezon czekaliśmy na takie spotkanie. Pewne 3 punkty bo ładnej grze :O


Zablokowany