LM 19/20 (1/8): Olympique Lyon 1-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:57

Brawo Juve, kapitalny mecz! Jedna brameczka Lyonu w rewanżu i po nas.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:58

Co to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> było?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 22:59

Poprostu pisze:
26 lutego 2020, 22:28
Zszedł patałach Pjanic i w końcu zaczynamy coś grać. Sarri musi w końcu przejrzeć na oczy. Ewidentny karny na Dybali w 89minucie. Po co ten VAR?
Gowno a nie karny. Niech zaczną grać zamiast szukać na każdym kroku karnych z kapelusza.

Czekam na opinie forumowych ekspertów, którzy bronią pracy naszego trenera. Ostatnio czytałem, ze gramy tak jak przeciwnik pozwala, tym razem może okaże się, ze nie mamy odpowiednich piłkarzy do wdrożenia myśli szkoleniowej pana Sarriego?

Wspaniała taktyka, ciężko było oderwać wzrok od naszej gry kombinacyjnej.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:00

szczypek pisze:
26 lutego 2020, 22:57
Sędziowanie z-a-j-e-b-i-s-t-e. Pozdrawiam.
Wiadomo, świetne zawodny w naszym wykonaniu, a sędzia nas okradł.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:00

Dziś pierwszy raz chyba od czasów Del Neriego byłem zmuszony wyłączyć przed końcem mecz Juventusu. Jest mi z tym źle, bo czuje się jak mąż który zostawia ciężko chorą żonę i idzie w tango. Przełączyłem na Real-City i doznałem szoku, to jest zupełnie inna dyscyplina sportu niż to co oglądaliśmy dziś w Lyonie. Zero kalkulacji, wymienność pozycji, klepki, ataki skrzydłami, atak za atakiem. Śmialiśmy się z Zidana że beton, farciarz i dyletant taktyczny, a jakoś pod jego wodzą nawet surowy technicznie Casemiro potrafi opanować piłką lepiej niż nasi "kreatywni rozgrywający".
Wstyd i hańba, za Allegriego w rewanżu byśmy im skopali dupska, za Sarriego będziemy się przez 90 minut drapać po jajach i podawać od jednego do drugiego.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 23:02 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:01

Poprostu pisze:
26 lutego 2020, 22:28
Zszedł patałach Pjanic i w końcu zaczynamy coś grać. Sarri musi w końcu przejrzeć na oczy. Ewidentny karny na Dybali w 89minucie. Po co ten VAR?

Chyba ewidenta żółta kartka za symulację dla Pawełka.
Poczuł tylko rękę rywalai usiadł na dupę a tamten się sprytnie cofnął.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:03

Teraz wychodzi ile Allegri wyciskał z tych pseudograczy których miał. Przyszedł kiep który miał uzdrowić sytuację i jest już tylko totalny chaos i katastrofa. Z LM można się już pożegnać, Kiep nie jest w stanie zrobić remontady. To trener z DNA frajera. W niedzielę czas na kolejną kompromitację i można oficjalnie kończyć sezon bez żadnego trofeum.
A zarząd niech się rozgląda za kolejnymi półśrodkami do drużyny celującej w pierwszą czwórkę Europy. Rabiot i Ramsey dzisiaj pokazali że są co najwyżej 1/4 gracza jaki potrzebuje ten zespół.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:04

Lypsky pisze:
26 lutego 2020, 22:59
Gowno a nie karny. Niech zaczną grać zamiast szukać na każdym kroku karnych z kapelusza.
Otóż to bo bez karnych nie potrafimy wygrywać. Najwyższa pora wziąć się do roboty a nie w błagalnym geście machać grabiami w nadziei, że będzie karny. Dla zapyziałego kiepa nie powinno być żadnej litości po tym meczu, niech wraca do Neapolu bo rozwala nam drużynę. Nie ma nic - ataku, obrony, motoryki, wytrzymałości a strzały naszych najlepszych strzelców to żenada, co oni robią na treningach, graja non stop w dziadka ? Jeszcze nas brudasy w niedzielę rozjadą i pecik won.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:07

W lutym miał być prawdziwy Juventus a jest agonia. To co oni odpieprzają nie mieści mi się w głowie. Szorujemy po samym dnie. Jesteśmy piłkarskim dnem. Nasz mecz trzeba oglądać z wiadrem obok do rzygania. Nie mamy ambicji, niczego. Poza Ronaldo. Zrobiliśmy z siebie pośmiewisko. Nie strzelismy gola takiemu zespołowi. To nasz 2 taki wyczyn w tym sezonie.
Skrzypek przeżuł i wysrał naszego zbawce.

Jestem załamany. Nie ma Juventusu... Nie ma . Najgorsza porażka 1:0.

Sandro osiągnął poziom molinaro.
Mam ich dosyć!


Obrazek
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:07

Jesteśmy zdecydowanie najgorszą drużyną z pozostałych 16 i wszyscy po dzisiejszym meczu doskonale to wiedzą. Wie to też inter i Conte, który wypunktuje nam w sobotę wszystkie nasze ułomności. Co tu więcej napisać. Wszystko zostało już napisane po 100 razy. Ani gargamel ani piłkarze nie wyciągają wniosków. No cóż, zarządzie, czekamy na wasze ruchy w najbliższych miesiącach, a podobno nasze finanse w dużej mierze zależą od tego jak nam pójdzie w LM, na to nam idzie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:08

@MRN
Niestety najwcześniej pożegnamy się z Sarrim dopiero po rewanżu z Lyonem (czytaj odpadnięciu z LM), bo nawet jak dostaniemy od Interu, to i tak będzie tłumaczenie, że jest jeszcze tyle kolejek do końca i kwestia Scudetto wciąż otwarta. Chyba, że Mediolańczycy zleją nas z 0:4 w Turynie, to może Agnelli przejrzy na oczy i w trybie natychmiastowym wywali nałogowego palacza, co nie potrafi 45 minut wytrzymać bez żucia tego badziewia.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:08

Sorek21 pisze:
26 lutego 2020, 23:01
Poprostu pisze:
26 lutego 2020, 22:28
Zszedł patałach Pjanic i w końcu zaczynamy coś grać. Sarri musi w końcu przejrzeć na oczy. Ewidentny karny na Dybali w 89minucie. Po co ten VAR?

Chyba ewidenta żółta kartka za symulację dla Pawełka.
Poczuł tylko rękę rywalai usiadł na dupę a tamten się sprytnie cofnął.
To sobie poszukaj potworki. Koleś nawet zdarzył rękę zacisnąć na koszulce Dybali.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:08

Wy myślicie, ze ktoś kiepa spuści po pewnej przegranej w niedziele? XD

Pjanic to jedno, ale jak RABJO dwie kontry spuścił w kiblu, a potem nawet ani jednego sprintu przez cały swój mecz nie wykonał, to jest kryminał.

Nie ma tak wypaczonego i wykastrowanego zespołu. Czas na wielka roszadę w wakacje, której i tak nie będzie. Juventus stał się fabryka i czysta kalkulacja.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:12

Nasz wspaniały kapitan Bonucci ogłosił, ze w 2 połowie widzieliśmy „prawdziwy Juventus”.

Chyba można gasić światła. Rzygam tym sezonem, każdy kolejny mecz to męczarnia.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:13

To jest naprawdę żenujące ile jeszcze musi znieść zwykły kibic oglądających tych piłkarzyków. Zawsze uważałem, że piłkarze (z bardzo nielicznymi wyjątkami) to tępe barany, które normalnie kopałyby rowy - do niczego innego się nie nadając, toteż powinni zabawiać ludzi - coś jak gladiatorzy na arenach, ale oczywiście w wersji light. Tutaj zabawy nie ma, nie ma w sumie niczego.

Zaraz ktoś powie, że 8 scudetti z rzędu, że kibicem się jest, a nie bywa i inne tego typu dyrdymały - z Juventusem jestem 17 lat, ale już pisałem tutaj jakiś czas temu, że z tego klubu zrobiła się korporacja, machina finansowa, a to nie są podstawowe wartości. Pamiętam siódme miejsca czy Serie B, ale ludzie - wymagania się zmieniły, a skoro inwestuje się ogromne pieniądze (zwykły Kowalski nigdy nie będzie mógł pojeździć choćby autem za tygodniówkę Messiego czy Dybali po podstawówce) to chyba warto wymagać chociaż zaangażowania? Dno totalne, nie zdziwię się jak Ronaldo po sezonie stąd odejdzie, bo tylko inni ciągną go w dół.

Niech zarząd dalej bierze piłkarzy za darmo, przepłaca za piłkarzy na niepotrzebne pozycje, a na ławkę bierze byle kogo, ważne że Włoch.

P.S. Cudownie się widzi te piękne zdjęcia na instagramie i puste slogany FINO ALLA FINE. Te cymbały nie mają krzty pojęcia co to walka do końca.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 23:14 przez Tassano, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany