Serie A 19/20 (25): SPAL 2013 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2020, 14:29

jackop pisze:
23 lutego 2020, 14:12
To, że drugi akapit, który zestawiłeś z początkiem odnosił się do dotychczasowego sezonu, a nie tylko tego konkretnego meczu. Jak przyjrzysz się uważnie, to może zauważysz odstęp. Aczkolwiek domyślam się, że zrobiłeś to celowo, nie wiem tylko po co :dontknow:
No ale w tym drugim akapicie oceniasz także ten mecz (bo on wchodzi w skład sezonu). Tak wnioskuję na podstawie tego, że wspomniałeś o posiadaniu piłki i celnych strzałach. Czyli uznałeś, że ten mecz był standardowym meczem z tego sezonu. A przecież tak wcale nie musiało być.

Zasada jest prosta - nie oglądasz, nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) głupot. A no i co z tym Messim?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2020, 14:31

jackop pisze:
23 lutego 2020, 02:00
Nie było czatu? :think:

Ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze, że chlałem wódę na 30stce, bo byłby ban. 2-1 ze SPAL= Sarrismo w ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pełnej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nasi biegali tyłem czy co :?: Nie mam zamiaru oglądać powtórki tego ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc zapytam kto zrobił karnego?

Messi wsadza 4 z Eibar, a Cristiano grając z tymi kalekami tylko jedną przeciwko drużynie z Serie B :facepalm:
Po co taki komentarz skoro nie oglądałeś meczu? Graliśmy bardzo dobrze, równie dobrze mogło się skończyć 4-0 dla nas. Graliśmy 2x lepiej niż z Brescią.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2020, 14:33

Zastanawiam się bardzo, co myślą o tym meczu ci, którzy narzekali na mecz z Brescią. Teraz graliśmy nie z przedostatnią drużyną w tabeli, ale już zupełnie ostatnią. Ronaldo w ataku, Chiellini w obronie. I co, było lepiej?

Fajnie, że Ramsey strzelił. Dybala z kolejną asystą. Szkoda Wojtka i jego czystego konta. A Ronaldo tak lubi zbierać rekordy, że postanowił znowu powalczyć o tytuł Najgorszego Wykonawcy Rzutów Wolnych w Serie A.

Dobrze, że są 3 punkty oraz, że Lazio utrzymuje Inter na ich właściwym miejscu w tabeli - daleko od szczytu.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2020, 15:34

Ronaldo nie musi o to walczyć, jego zwycięstwo jest nie zagrożone i nie wiem po co on się pcha do wolnych. Aż dziw bierze, że taki geniusz jest takim pokemonem u nas w tym elemencie.


Obrazek
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2020, 17:38

woe pisze:
23 lutego 2020, 14:33
Dobrze, że są 3 punkty oraz, że Lazio utrzymuje Inter na ich właściwym miejscu w tabeli - daleko od szczytu.
Osobiście mocniej przejmowałbym się Lazio niż Interem. Oczywiście wiele się wyjaśni po meczu z Interem, ale wydaje mi się, że to Lazio jest dla nas głównym rywalem w walce o tytuł.


Zablokowany