Puchar Włoch 19/20 (1/2): A.C Milan 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2020, 21:58

Ładne będzie jutro kartoflisko na San Siro 🥔


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 13:45

Bobby X pisze:
12 lutego 2020, 10:47
dr.DeV pisze:
12 lutego 2020, 09:27
Powiem wam, że jakoś ta cała ekscytacja przed meczami Bianconerich zelżała i nie wiem czy to zasługa tego, że parę wiosen mi przybyło czy to przez tą zapierającą dech w piersiach grę?
A tak wydawało się pięknie zaczynać po drugiej kolejce z Napoli...
Mam trochę podobnie, ale gorzej (a może lepiej). Ostatni cały mecz oglądałem może w październiku? Później ze dwa może po połowie. A teraz już tylko flashscore. Wybitny Strateg z Toskanii całkowicie zabił we mnie chęć oglądania meczy, gwałt w Cardiff i wiele wiele innych przykładów wybitnego warsztatu Dyzmy z Toskanii doprowadził do takiego stanu. Może jak na ławce zasiądzie ktoś pokroju Kloppa to wrócę do oglądania? Byle nie Pepuś Pepunio, nie zniosę tego mikropena...
Idź się schowaj, poplacz i nazwij kibicem sukcesu. Nie rozumiem takich jak Ty, przyznajesz się, że celewo nie oglądasz meczy Juve, bo wyniki gra, słabe jednostki.. Ok Juve może nie gra tak jak wszyscy chcemy ale jednak to Juve i jesteśmy (widocznie nie wszyscy) ich fanami, poczekaj aż (daj Boże) będziemy w finale LM wtedy walczysz mecz, a teraz przełącz się na C+ i Liverpool :facepalm:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 14:54

Czytam, że już przesądzony powrót do 4-3-1-2.
Obraz gry w 90% zależny od formy dnia Dybali.
Bentancur - Dybala - Ronaldo, reszta nie wzbudza żadnych emocji (bądź wzbudza negatywne).


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 15:05

Swider10 pisze:
13 lutego 2020, 13:45
Bobby X pisze:
12 lutego 2020, 10:47
dr.DeV pisze:
12 lutego 2020, 09:27
Powiem wam, że jakoś ta cała ekscytacja przed meczami Bianconerich zelżała i nie wiem czy to zasługa tego, że parę wiosen mi przybyło czy to przez tą zapierającą dech w piersiach grę?
A tak wydawało się pięknie zaczynać po drugiej kolejce z Napoli...
Mam trochę podobnie, ale gorzej (a może lepiej). Ostatni cały mecz oglądałem może w październiku? Później ze dwa może po połowie. A teraz już tylko flashscore. Wybitny Strateg z Toskanii całkowicie zabił we mnie chęć oglądania meczy, gwałt w Cardiff i wiele wiele innych przykładów wybitnego warsztatu Dyzmy z Toskanii doprowadził do takiego stanu. Może jak na ławce zasiądzie ktoś pokroju Kloppa to wrócę do oglądania? Byle nie Pepuś Pepunio, nie zniosę tego mikropena...
Idź się schowaj, poplacz i nazwij kibicem sukcesu. Nie rozumiem takich jak Ty, przyznajesz się, że celewo nie oglądasz meczy Juve, bo wyniki gra, słabe jednostki.. Ok Juve może nie gra tak jak wszyscy chcemy ale jednak to Juve i jesteśmy (widocznie nie wszyscy) ich fanami, poczekaj aż (daj Boże) będziemy w finale LM wtedy walczysz mecz, a teraz przełącz się na C+ i Liverpool :facepalm:
Czy kibicem sukcesu nazwiesz kogoś, kto kocha ten klub i kibicuje mu od dawna, a nie zgadza się z aktualnym kierunkiem obranym przez zarząd i trenera? We mnie Allegri w poprzednim sezonie zabił chęć oglądania jakiegokolwiek futbolu, a mecze Juventusu ze święta przerodziły mi się w "stratę czasu" - obraz można było znać przed gwizdkiem, a pozytywne zaskoczenia się pojawiały bardzo okazjonalnie. Sarriemu dałem szansę, choć po tych kilku miesiącach widząc różnicę w niektórych aspektach gry, można mieć nadzieję - a z drugiej strony widać ten brak pomysłu momentami, oddawanie pola gry, ciągle jest milion dośrodkowań od Cuadrado. Pewnie nie jestem tutaj w mniejszości, ale ostatnio wolę sobie odpalić mecz w tle na innej karcie i słuchać komentarza, przełączając jedynie jak dzieje się coś ciekawszego.

Co do meczu, spodziewam się kontrowersji i płaczu kibiców Milanu po meczu, czyli w sumie standard. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 15:29

Jak ta drużyna ma grać lepiej, ładniej i szybciej gdy jej kluczowy element jakim jest rozgrywający od dłuższego czasu jest tym najsłabszym ogniwem ?

Jeszcze gorsze jest ,że trener nic z tym nie robi.Pozycja Pjanicia nie podlega w ogóle dyskusji a Sarri nawet nie próbuje zmienić ustawienia czy dać tam kogoś innego np Ramseya.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 16:14

@Sorek21
Jestem pewny, że gdyby Pjanić miał godnego zmiennika/rywala o miejsce w wyjściowym składzie, to nasza gra wyglądałaby dużo lepiej. Ktoś przytaczał tu informacje, iż Miralem jest w tym sezonie bodajże trzeci w Juve pod względem rozegranych minut (po Ronaldo i Bonuccim). Na początku sezonu Bośniak prezentował się całkiem obiecująco, a przecież wcale nie zmieniła mu się rola na boisku w stosunku do tej jaką pełnił za czasów Allegriego. Nie ma co się dziwić, że nakładając na siebie spotkania ligowe, Coppa Italia, LM i mecze reprezentacyjne ciągłe "piłowanie" Pjanica musi się odbijać na jego postawie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 19:54

MILAN (4-4-1-1): Donnarumma; Kalabria, Kjaer, Romagnoli, Hernandez; Castillejo, Kessiè, Bennacer, Rebic; Calhanoglu; Ibrahimovic

JUVENTUS (4-3-3): Buffon; De Sciglio, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Ramsey, Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Cristiano Ronaldo

Prawa strona wygląda obiecująco...


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:00

Ramsey - Pjanić - Matuidi, cóż za siła rażenia, jedziemy :laugh:
Liczę na wrzutki Blejza, tylko one dają nam nadzieję :)


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:02

Akurat Ramsey w środku to fajna opcja. Wam to nigdy nie dogodzi.

Fajnie jakby zagrał te młody Wesley. Sandro potrzebuje odpoczynku.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2020, 20:08 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:07

O Juan wyżej :D Mam nadzieję, że nie będzie biegał w środku pola i udawał 3/4, tak jak w drugiej połowie któregoś z niedawnych spotkań.
MRN pisze:
13 lutego 2020, 20:00
Liczę na wrzutki Blejza, tylko one dają nam nadzieję :)
Faktycznie, ale ze mnie gapa. Przecież to jest 4-2-2-2.

----Ronaldo-Dybala-------
Blejz -----------------Cuadrado
----Pjanić----Ramsey

O wygraną nie musimy się martwić, bo Mistrz Świata na swojej ulubionej pozycji spokojnie da ze 2-3 asysty :ok: Może być materiał na kolejne screeny do kolekcji.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:20

Bardzo fajny skład, dokładnie tego oczekiwałem, spróbowania czegoś nowego.
FORZA!


calma calma
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:26

Jakoś taki ten skład... dziwny, nietypowy, ale niech się okaże, że akurat zaskoczy :D Dziś powinniśmy oglądać dobre spotkanie w naszym wykonaniu i tego wszystkim życzę ;)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:29

Zobaczymy jak sprawdzi się środek Pjanić - Ramsey, ale Blejz na lewej stronie nie wróży niestety nic dobrego.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 20:50

No i ktoś wykrakał gramy 442.

Każdy jak ognia unika podania do Matuidiego.

Pan mozzarella wykonał przynajmniej JEDNO podanie do przodu? :think:
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2020, 21:34 przez Poprostu, łącznie zmieniany 2 razy.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2020, 21:31

Wniosek jest taki : nie pomoże nowe ustawienie gdy są pokraki


Zablokowany