Serie A 19/20 (23): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:01

Mati1990 pisze:
08 lutego 2020, 22:50
Jak chwaliłem Coste, tak już w niego osobiście zwątpiłem, koleś jest na odstrzał, z niego nic już nie będzie.

Paratici mam andzieje, że się delektuje tą całą grą.

Allegri pewnie w fotelu ogląda nasze mecze i ma niezły ubaw.
Bo ja wiem, w sumie nasza gra niczym się specjalnie nie różni od tej z dwóch ostatnich lat z Allegrim. Sam Max powiedziałby po takiej bryndzy, że zagraliśmy dobry mecz, ale zabrakło troszkę szczęścia, dodatkowo plany pokrzyżowała nam kontuzja Costy itd.

Zgadzam się co do Brazylijczyka. Świetne umiejętności, ale częstotliwość, z jaką nie potrafi dokończyć meczu, powoduje, że człowieka szlag trafia.

To było żenujące widowisko. Nawet nie potrafiliśmy dowieźć do końca niezasłużonego prowadzenia. Wszyscy byli słabi, ale Złota Malina dla Bentancura za wsadzenie Pjanicia na konia.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2020, 23:03 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:03

Nie ma się czym stresować - gramy dokładnie tak jak powinniśmy pod batutą tego trenerzyny. Wpuściliśmy do naszej idealnie pracującej maszyny pseudo-trenerka i uwsteczniamy się konsekwentnie. Może nawet wygramy ligę bo Conte potrafi zajeździć swoją drużynę, ale ja od pierwszego dnia pracy Sarriego na nic pod jego przywództwem nie liczę. Mamy i tak więcej punktów niż zasługujemy.


Arrivederci Mauro e David :(
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:08

Sarri zostanie zwolniony dopiero w maju. Moim zdaniem w tym sezonie niczego nie wygramy. Nie chcę mi się wypisywać wszystkich argumentów, które za tym przemawiają, ale najważniejszy to fakt, że trener kompletnie nie jest w stanie wpłynąć na zawodników. Oni grają to co chcą, a że są w większości pozbawieni kreatywności, to mamy bałagań w drużynie. Co więcej klub stał się zakładnikiem grubo zarabiających piłkarzy, którzy prezentują poziom nieadekwatny do swoich wynagrodzeń, czyli zawodników pozbawionych woli walki, ambicji, napasionych poprzednimi mistrzostwami.
Poza tym, jak trzeba być ślepym, starając się robić z wiecznie kontuzjowanego Costy, kluczowego zawodnika.
Po dzisiejszym meczu, robię sobie przerwę od meczów Juve w serie a.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:13

Forum tak jak i drużyna nie istnieje wypowiadaja się niedobitki, najwięksi krzykacze poprzedniego sezonu i zwolnienia Maxa chyba pozapominali haseł do kont drużyna pod batutą cepa z kiepem w mordzie gra wielkie G. Przypominam że przegraliśmy właśnie z drużyną która grała 3 dni temu a na w składzie Borinich Amrabatow i Kumbulow a my mamy się bić o LM z Aguero Neymarem czy Lewym 😂
Zwolennicy Sarrismo i pięknej gry oraz przeciwnicy Maxa wypowiedzcie się i uspokójcie biało czarny naród bo już jutro Perukarz że skosnoookim ze swoimi Borjami Ranochiami i Mosesami może nas dogonic

Nie obrażając nikogo ale jeśli znajdzie się w jednej osobie zwolennik Costy oraz DS to jest dla mnie....


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:20

No to moje 3 grosze. Stało się to czego się obawiałem, Juve przegrało a mnie to kompletnie zwisa. Nie budzi już żadnych emocji. Po części to Allegri znudził mnie swoim Juventusem a teraz Sarri go obrzydził. Na temat zarządu można napisać pracę magisterską. Jak 8 lat wygrywania, nie przekuć w nic w Lidze Mistrzów i jak nie zbudować topowej drużyny w Europie. Już myślałem że po 2015 i tym zaskakującym finale, na tej genialnej pomocy stworzymy potwora, a tu rozmontowali tamtą drużynę do końca. Mija 5 lat a my nie zbliżyliśmy się poziomem do tamtej pomocy. Niby polityka klubu się nie zmieniła, bo nadal bierzemy głównie za darmo albo podpisujemy kontrakt graczem, któremu ten kontrakt się kończy. Ale kiedyś braliśmy tak Pogbę, Pirlo i Vidala a dzisiaj Ramseya, Rabiota i Cana. Widać różnicę nie?

Nie wiem do czego to wszystko zmierza, w futbolu są cykle i nikt nie będzie wygrywał wiecznie ale ja czuję niedosyt po tych 8 mistrzostwach, brakuję choćby jednego pucharu LM.
P.S. Juve kupiło CR7 nie po to żeby wygrać "tylko" Serie A, tylko żeby wygrać LM, a tu może się okazać że z CR7 w skłądzie nawet Serie A nie wygramy. :D To już sztuka :P


Yankees7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2019
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2019

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:48

Ten sezon idzie na zmarnowanie, nie wygramy nawet pucharu Włoch. Sam Ronaldo to za mało.
Ale to dobrze Juve wymaga przebudowy, cała pomoc jest do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. A przede wszystkim trener sorry ten ktoś kto za niego się podaje. Tylko że to nie będzie takie proste, bo dyrektora sportowego oddaliśmy Interowi. Mamy tylko jego ucznia który <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się nauczył.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:52

Nie wiem jak wy panowie, ale ja już nie mam siły jechać prawie wyłącznie na ciągłej frustracji na trenera-dzbana, który nie umie nauczyć piłkarzy grać w piłkę. Piłkarzy gwiazdorów, którzy biorą miliony za nic. Zarząd, który rozdaje miliony za nic, nie potrafi sprowadzić porządnego trenera i piłkarzy. Od paru sezonów jak przychodzi do meczu to czuję się jak w filmie Dzień Świstaka. I tak to się cały czas kręci.

Oglądając dzisiejsze spotkanie czuje się jakbym już gdzieś to widział +100 razy. Obejrzeć, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się, zapomnieć i do następnego...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 lutego 2020, 23:54

Meczu - na szczęście - nie oglądałem, ale powiem tyle: kolejne beznadziejne zagranie Pjanicia pod własnym polem karnym przy bramce na 1:1. Fajnie byłoby móc powiedzieć, że akurat dzisiaj tak wyszło, przypadek. Niestety jeśli chodzi o Bośniaka takie zagrania zdarzają się regularnie i w końcu musiało się to zemścić. Gość jest do odpalenia i tyle. Z przodu nie ma z niego pożytku, a w tyłach jest tykającą bombą.

Wstrzymam się z osądami do końca sezonu, ale również zaczynam tracić cierpliwość. Nie wygląda to dobrze. Najpierw leje nas pogrążone od tygodni w kryzysie Napoli, a teraz Hellas po tygodniowym maratonie. Jakby tego było mało bramki strzelają nam Borini, z którego komentatorzy Eleven mają otwartą bekę i dziadek Pazzini. Coś jest nie halo. Może trener, może połowa składu, która nasyciła się kilkoma scudetto wygranymi na chodzonego, może sam Agnelli... nie wiem.

PS. Notorycznego sadzania Dybali kosztem Higuaina i Costy nie zrozumiem. Zajefajnie, że gość, który ma dostać nowy kontrakt, dla Sarriego jest... jokerem?


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 00:30

Fakty póki co są takie, że za Sarriego gra w ataku się nie poprawiła, za to zaliczyliśmy spory zjazd poziomu w obronie. Dzisiejszy mecz szkoda nawet komentować.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 00:41

Ale jak to? Przeciez Inter, to frajery bo wzieli Eriksena, a my (nie)mamy Kuluszewskiego i zaraz wygamy Lige Mistrzow! Bo w tym klubie zwyciestwo, to jedyne co sie liczy, prawda?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 07:50

Ja już nawet nie łudzę się, że po kolejnej wtopie Sarri zareaguje, bo ewidentnie nie ma pomysłu albo nie umie wprowadzić czegokolwiek dobrego w zespole. Skoro chłop nie potrafi odwrócić losów meczu z Hellasem, to co dopiero będzie z Liverpoolem, Realem, czy innym City?

Costa jest niestety do odpalenia. Fajnie, że umie wkręcić kilku piłkarzy jednocześnie w ziemię, tylko co z tego, skoro zdrowie mu nie pozwala dokończyć kilku meczy w pełnym wymiarze pod rząd?

Pjanić powinien odpocząć i jeżeli znajdzie się ktoś chętny na jego usługi - zmienić pracodawcę w lecie. Gość najzwyczajniej w świecie nie jest topem, za jakiego go mieliśmy. Przecież obok Dybali to miał być typ, który na zmianie trenera miał zyskać najbardziej, a takiego piachu to chyba nie grał jeszcze nigdy.

I niby nie ma co panikować, bo dalej jesteśmy w grze na wszystkich frontach, ale do cholery, mamy już luty. Postępów w grze jak nie było, tak nie ma. Przegrywamy kolejny mecz, w krótkim odstępie czasu. Lazio i Inter drepczą nam po piętach. Jak tu się nie martwić?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 08:38

I jak tam sie miewa forumowa madrosc "przesiaknelismy Maksem"?

Maly juz wam wytlumaczyl prawde etapu?


#TeamBukol
#ComeBack
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 08:46

Niestety kredyt zaufania dla Kiepa się już skończył. Pomoc nie funkcjonuje, jedynie Benta nadaje się na ten klub. Mimo wszystko i tak mamy pomoc lepszą niż 99% klubów SerieA. Marotta w Interze zbudował pomoc dwa okienka, my nie możemy od paru sezonów. Najlepszy jest obrazek, gdy obrońcy poraz kolejny omijają pomoc i próbują podawać bezpośrednio do napastników. Taki klub jak Hellas potrafi nas cisnąć. Jedyny Dybala, który potrafi rozruszać naszą grę w środku, siedzi na ławce (znów!), a gra beznadziejny po raz kolejny Igła. Ile Ronaldo i Dybala mogą ciągnąć ten wóz za gnojem ?! Mamy luty, a pomysłu dalej nie widać. Raz na ruski rok poklepanie piłki w trójkącie to trochę mało.

Parafrazując Pjanic musi odejść ! Gość jest dnem dna. Sarri nie lepszy. Benta jeden błąd i ściąga najlepszego pomocnika, a pan "podaję do najbliższego,lub do tyłu" standardowo cały mecz.
Brać w lato Guardiolę, bo już mu nie idzie z City, wypieprzyć pół składu przesiąkniętego tym gównostylem i lepić coś nowego.

P.S Najgorsze, że pewnie SerieA i tak wygramy i dalej zostaniemy z włoskim trenerem. Tutaj ratunkiem jest tylko zagraniczny trener z posłuchem wśród zawodników i wizją gry.

Baczu :ok:


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 09:19

Bukol87__ pisze:
09 lutego 2020, 08:38
I jak tam sie miewa forumowa madrosc "przesiaknelismy Maksem"?

Maly juz wam wytlumaczyl prawde etapu?
Przypominam tylko że Max dostawał baty od Conte w każdym sezonie, w którym rywalizowali, dlatego z Allegrim na ławce byłoby to samo co teraz, więc skończ swoje mądrości.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2020, 09:22

Bonucci obowiązkowo do piwnicy za to kretyńskie zagranie ręką. No jakim trzeba być <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w dobie VAR'u, żeby tak robić.


Zablokowany