Serie A 19/20 (21): Napoli 2-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 05:54

Jesteśmy bandą dziadów bez ambicji. Napoli grało cały mecz na remis, a my daliśmy sobie wbić aż 2 bramki takim ogórkom. Nie chciało nam się ruszyć du.py i przyśpieszyć, bo myśleliśmy, że wpadnie coś samo na 1:0 i będzie OK.

Niestety Napoli strzeliło 2 bramki, a my zostaliśmy z niczym. Po raz kolejny podaliśmy rękę drużynie w dołku. Drużynie, która do tego momentu straciła 29 bramek (niecałe 1,5 na mecz) i zajmowała 13 miejsce w tabeli. Juventus - klub dżentelmenów :prochno:. Nie dobijamy przeciwnika, bo przecież nie wypada, nie wygrywamy z drużynami bez formy, no bo przecież trzeba im podać pomocną dłoń. Tfuuu na tą mentalność.
Sila Spokoju pisze:
25 stycznia 2020, 12:34
Kurs 2.10 przy obecnej formie Napoli to prawie jak wygrana na loterii.

Pytanie tylko czy to wygramy, bo przez ten kurs mam cholerne wątpliwości. Inter może jutro stracić punkty z Cagliari, szkoda byłoby stracić je z Napoli bez formy...
A ja jestem zarówno jasnowidzem, jak i czarnowidzem :facepalm:

Drodzy znafffcy jak tam Matuidi ? Ładnie zapoczątkował akcję bramkową nie ? :prochno:


#PalaczOut, #MatuidiWON


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 06:18

Mecz tragiczny. Zero zaangażowania. Cienkie Napoli nas ograło. Chyba nikt na pochwały nie zasłużył. Ciekawi mnie ile jeszcze beznadziejny, pokraczny Matuidi będzie biegał w 1 składzie. Rozumiem, ze miałby asekurować Ronaldo i tyrać w defensywie, ale ludzie on biega w ofensywie ! Przez to mamy jednego gracza w ofensywie mniej, bo on nic nie potrafi. Wrzuta do nikogo przed pole karne to kwintesencja jego umiejętności. Do tego w defensywie też nie jest jakimś mistrzem. Z Berny i Ramseya już się Sarri wyłączył. Ile jeszcze potrwa saga z Matuidim ?

Dośrodkowania Cuadrado to poezja. Wypuści piłkę, popatrzy w pole karne i zagra tak że piłka przeleci przez całe pole karne i wyjdzie na aut, chyba że ktoś ja zdąży uratować.
tyrlas pisze:
27 stycznia 2020, 00:11
Sarri po meczu dla Sky:
„Nie jestem wkurzony,cieszę się z chłopakami z którymi mam związek (piłkarze Napoli) ,wiec jeśli mam przegrać to z nimi,bo jestem im dużo winny”
Człowiek wyjdzie ze śmietnika, ale śmietnik z człowieka nigdy. :facepalm: :facepalm:
To nie dziwię się, że nasi byli tak "zmotywowani na ten mecz skoro Sarri się cieszy...


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 07:30

tyrlas pisze:
27 stycznia 2020, 00:11
Sarri po meczu dla Sky:
„Nie jestem wkurzony,cieszę się z chłopakami z którymi mam związek (piłkarze Napoli) ,wiec jeśli mam przegrać to z nimi,bo jestem im dużo winny”
Człowiek wyjdzie ze śmietnika, ale śmietnik z człowieka nigdy. :facepalm: :facepalm:
Żenująca wypowiedź. Dawno nie widziałem czegoś tak obrzydliwego.


Juve per sempre sara...!!!!
pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 09:13

To słynne DNA Juventusu to DNA FRAJERA. Dlatego trenerem został kiep. Trener z DNA frajera, który nic nie wygrał a 2 lata temu dał sobie odebrać scudetto tragicznie grającemu wówczas Juventusowi. Idealny kandydat do śrubowania rekordu przegranych finałów LM.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 09:14

Typowe Juve. Rywale się potracili, więc my zamiast to wykorzystać, sami się podkładamy, aby reszcie nie było smutno. I to jeszcze z Napoli pod wodzą tego geniusza Gattuso, no na litość boską.

Zero zaangażowania i woli walki, nawet personalny plus Ronaldo za bramkę to wyjątkowo słabe pocieszenie, a przecież skład był najmocniejszy, jaki mamy, tylko że to papier.
Kwestia pomocy i Matuidiego to chyba była bardziej wałkowana i analizowana od biblii. Kwadrat na po to hm kwadrat na po. I teraz Sarri. Ok, niby punkty (a tym samym wyniki) go bronią, ale zaczynam mieć dejavu niczym Max w ostatnim sezonie.

Fajnie, że w interze burdel i się pogubili, ale przed nami maraton i odskok na 6 pkt byłby w sam raz a przecież każdy wie, że z nimi będziemy się szarpać o scudetto do samego końca nawet pomimo fochów primadonny antka i braku Martineza. Poza tym nawet średnia analiza ich meczu z Cagliari wskazuje, że mieli kilka okazji do bramki i tylko cudem poszedł ten remis.

Z drugiej strony przyda się nam taki zimny prysznic. Chyba zawsze tak było, np. z Genoą, żeby chłopaki wzięli się do roboty, a szczególnie Pjanic, bo chłop jest tak dwubiegunowy, że masakra. Jak mu się włączy inteligencja boiskowa to jest ok, ale czasem człapie jakby do mózgu nie dochodził mu prąd.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 09:35

Szkoda, ze przegrywamy z drużyna, która gra wielkie G.
Szkoda, ze Sarri nie widzi, ze Matuidi to zwykły boiskowy leszcz.
Szkoda ze zarząd nie pozbędzie się Pjanica i reszty pseudograjkow.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 10:23

Kto wie, moze akurat Napoli złapało formę po wygranej z Lazio? Zobaczymy jakie teraz będą notować wyniki i się okaże. Tam zawsze ciężko się gra, bo dla nich to mecz sezonu, a dla nas kolejny zwykły mecz. Lider jest, 3 pkt przewagi są, niema czym się przejmować.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 10:32

Jaką formę? Jaki mecz sezonu? Przecież do momentu asysty Blejza Napoli grało dokładnie taką samą kupę jak i my :?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 11:11

dokładnie, oni wyszli z myślą przeszkadzania nam i grą na 0-0 ale nadarzyła się sytuacja, podaliśmy im piłkę + nie próbowaliśmy zablokować strzału i wpadło, dalej mieli już z górki

dla nas żadną nowością nie są męczarnie z drużynami stawiającymi autobus w polu karnym a jeśli poszczególnie zawodnicy grają tak słabo jak wczoraj to też nie jest nowością, że tylko jakiś błysk geniuszu mógłby nas uratować ale tego wczoraj zabrakło, albo inaczej - był tylko 1 a trzeba było aż 3


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 11:29

Ale my już mieliśmy dwa zimne prysznice z Lazio w tym sezonie, które w ogóle nie poruszyły drużyny ani kiepa.

Teraz czekam kiedy Atalanta zostanie zdegradowana do Serie B i otrzyma 30 pkt karnych za nieprzestrzeganie sportowego fair play. Załadowali 5 bramek Milanowi, 7 bramek Torino - jak tak można, to gnojenie przeciwnika bo powinni wyjąc do nich pomocna dłoń jak Juve. Im szybciej kiep odejdzie tym lepiej dla drużyny. Juve z CR7 pod batutą przegrywa kiepa :laugh:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 11:33

Sarri powinien w końcu postawić na swoim a on ciągle musi balansować między obojętnie jaką wygraną a chwilami dobrej gry. Jeżeli jego filozofia się nie sprawdzi trudno. W końcu i tak musimy przegrać ligę.

Mogę się założyć, że Fabs już zaciera ręce na Inzaghiego, także wielu ludzi nie będzie zadowolonych z nowego trenera. Czy to będzie po tym sezonie czy jeszcze po następnym. :cooler:


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 11:47

Pierwsza połowa była beznadziejna jakby i jedni i drudzy grali na remis.
Ostatecznie Blaise - MotM zafundował niemałe rozczarowanie. Jego gra w tym meczu to nieporozumienie. Inna sprawa że Juve cały mecz jakby grało na maksymalnie 3 biegu - jakby liczyli że piłka sama wpadnie do bramki Napoli. Po ostatnich obiecujących występach chyba wszyscy spodziewali się zgoła odmiennej gry.
Jedyny plus że strzelił sobie Zielu i że Krysia walczy o koronę króla strzelców więc będzie miał znośny humor.

Do tej pory jakoś starałem się tłumaczyć obecność Matuidiego tym że pewnie daje jakiś tam balans będąc lepszym w destrukcji od pozostałych środkowych pomocników - aczkolwiek i to jest wątpiwe. Po tym występie już przestaję się łudzić i nie rozumiem jak mógł rozegrać tyle minut do tej pory...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 12:41

Ja pierdelolele...jak sobie przypomnę dzisiaj to dośrodkowanie Blejza :laugh: :laugh: :laugh:
Jak ktoś taki może w Juve grać ? :D


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 13:19

Najlepsze jest to, ze on dalej będzie wychodził w podstawowym składzie :facepalm: :facepalm:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2020, 13:32

Poprostu pisze:
27 stycznia 2020, 11:33
Sarri powinien w końcu postawić na swoim a on ciągle musi balansować między obojętnie jaką wygraną a chwilami dobrej gry.
no niestety ale Juve po pierwsze musi walczyć o mistrza w dopiero po drugie o ładniejszą grę
aczkolwiek też uważam, że powinien w końcu odstawić drewniaków tym bardziej, że bez nich gramy na prawdę lepiej... z drugiej strony dobrze wiemy, że wtedy nasza ławka przestaje istnieć bo do pomocy Sarriego nadaje się tylko Rabiot i Bentancur... bo nawet Pjanic jest tam już wpychany na siłę, za kilka zagrań w sezonie, o swoich 160 podaniach na mecz zapomniał w październiku i po prostu potrzebujemy tu ostrego przemeblowania w lecie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany