Serie A 19/20 (21): Napoli 2-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2020, 23:05

No tak. Pilkarze podświadomie grają jak grają, choć chcieliby inaczej, a trener chce ale nie może. Istny fatalizm.

Ktos kiedyś powiedzial, że futbol to prosta gra. Nasi forumowicze zrobili z tego cos bardziej skomplikowanego od misji na Marsa. Gratulacje!

Ktos napisze jakąś glupote a ludzie tutaj uznają to za prawdę objawioną. Teraz na topie jest: "drużyna przesiąknęła Maksem".


Powtorze: Ludzie, wy piszecie takie farmazony, że ręce opadają...

Dajcie Sarriemu pracowac, ale nie dorabiajcie bzdurnych teorii. Zarowno on jak i Max mają większą wiedze o pilce niz wszyscy forumowicze razem wzięci. Oprocz mnie oczywiscie, bo właczajac mnie w tę spolecznosc pewnie uzyskalibyśmy przewagę. Nie byłaby to dla mnie jednak zadna satysfakcja. No offense.

Edit: jednak nie przeskoczylibysmy ich w tym rankingu. Przypomnialo mi sie, że pumexa i Malego mogliby zliczyć jako punkty ujemne, więc pomimo mojej wartosci dodanej byloby to niewystarczające. Pospieszyłem się z werdyktem.


#TeamBukol
#ComeBack
Zablokowany