Serie A 19/20 (20): JUVENTUS F.C 2-1 Parma Calcio 1913

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 21:44

Liczę na Costę w drugiej połowie, Ramsey jest gigantyczną pomyłką i ktoś kto wpadł na pomysł jego sprowadzenia powinien puknąć się w głowę. Dybala niech strzeli energetyka w szatni, bo w pierwszej połowie jest strasznie markotny. Sądze że mimo męczenia buły (z Matuidim w składzie nie da się inaczej) dociągniemy to prowadzenie i umocnimy się na pozycji lidera, a może uda się wcisnąć coś jeszcze.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 21:46

Wojtek pisze:
19 stycznia 2020, 21:40
Brawa dla Sarriego, ze zajechał w koncu Sandro, to bylo wiadome, ze to musi nastąpić...z Udinese mógł grać obojętnie kto, ale nie...Sandro musiał grać pełny mecz nie wiadomo po co..

Ramsey jest słaby.
Kogo miał wystawiać Sarri skoro na 2 pozycje do obstawienia mamy 3 nominalnych bocznych obrońców (z czego de Sciglio jak zwykle więcej się leczy niż gra i nawet jakby się przydał do rotacji na Coppa Italia czy ligowe spotkania ze słabszymi ekipami, to oczywiście nie jest dostępny) i jednego manekina w zastępstwie przerobionego na bocznego defensora. Podziękuj Zarządowi, że tak świetnie przeprowadził ostatnie letnie okienko, a i zimą jakoś nie dostrzegają swych błędów, bo nic z tym nie robią.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 22:45

Jakie to było słabe.

Ronaldo :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 22:46

Matuidi.... Nigdy więcej!

Rabiot zaczyna dobrze wyglądać. Niech dołoży liczby i będą z niego ludzie.

Kiepskie zmiany Gonzalo i Douglasa.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2020, 22:53 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 22:48

Przepraszam, ale w tym momencie naszym największym wzmocnieniem byłaby kontuzja lub jakieś zawieszenie Matuidiego. Co ten gość wyrabia, to się nie mieści w głowie. Przecież on miałby problemy z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie Lecce czy innego Chievo, a regularnie gra w Juventusie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 22:55

Moje serce kiedyś tego nie wytrzyma, gówniany mecz w którym znowu musieliśmy drżeć o wynik. Beznadziejny Matuidi a Gargamela z kiepem nie ogarniam. Nie chcę czepiać się dla zasady ale co on się czepił tego Dybali ? Znowu schodzi Dybala i zaczyna się desperackie wybijanie na oślep bo nie ma komu ogarnąć piłki z przodu. Costa podobnie jak w Copa Italia beznadziejny, jak przyjdzie u niego forma to złapie kontuzję. Dobrze, że wyrwaliśmy te 3 punkty ale tego nie da się oglądać, nigdy nie możemy zagrać na zero z tyłu. Nie ogarniam tego, że możemy być tak irytujący.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 22:58

dimebag11 pisze:
19 stycznia 2020, 22:48
Przepraszam, ale w tym momencie naszym największym wzmocnieniem byłaby kontuzja lub jakieś zawieszenie Matuidiego. Co ten gość wyrabia, to się nie mieści w głowie. Przecież on miałby problemy z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie Lecce czy innego Chievo, a regularnie gra w Juventusie.
I dlatego jestem zwolennikiem powrotu Vidala. Wykonywałby te same zadania co Francuz, a technika dużo wyższa. Fajny mecz, Parma ograniczyła się do desperackiego ataku na ostatnie 15 minut. Poza tym właściwie nie istnieli na połowie Juve


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 22:59

Powiem Wam szczerze, że z jednej strony podpisuję się pod tym, co jest pisane na forum w każdym temacie meczowym na temat Matuidiego. Jednakże ! Na tle chociażby takiego Pjanića to i tak facet się zdecydowanie wyróżnia chociażby aktywnością na placu gry. Jasne, jest słaby, chaotyczny i podejmuje złe decyzje, ale przynajmniej wychodzi na boisko. Ten drugi zostaje w szatni bo placu gry go w ogóle nie widać. Nie wiem więc który z powyższych "asów" powinien być oceniany niżej.

Kolejny raz trzy punkty są ważniejsze niż gra. Wykorzystaliśmy potknięcie chinteru i to w tym momencie powinno się liczyć najbardziej. Owszem, wszyscy liczymy na więcej, ale wolę dzisiejszego dnia obejrzeć takie zwycięskie spotkanie aniżeli piękną grę zakończoną stratą punktów !


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 23:03

Vinylside pisze:
19 stycznia 2020, 22:59
Na tle chociażby takiego Pjanića to i tak facet się zdecydowanie wyróżnia chociażby aktywnością na placu gry. Jasne, jest słaby, chaotyczny i podejmuje złe decyzje, ale przynajmniej wychodzi na boisko. Ten drugi zostaje w szatni bo placu gry go w ogóle nie widać. Nie wiem więc który z powyższych "asów" powinien być oceniany niżej.
Pjanić posłał prostopadłe podanie do Dybali przy drugiej bramce. Blejz na boisku był po to, żeby przeszkadzać swojej drużynie grać w piłkę.
Vinylside pisze:
19 stycznia 2020, 22:59
Owszem, wszyscy liczymy na więcej, ale wolę dzisiejszego dnia obejrzeć takie zwycięskie spotkanie aniżeli piękną grę zakończoną stratą punktów !
Najgłupszy, wciąż przewijający się przez to forum slogan.

Klucha bezbarwny.

Atalanta ograła tych leszczy 5-0. Ja zadowoliłbym się 3-0. Skończyło się na 2-1, z coraz bardziej defensywną grą po wejściu duetu Costa-Igła i wybijaniem piłki do przodu na oślep w końcówce :whistle:
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2020, 23:12 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 23:08

Nie ogarniam moim skromnym umysłem wystawianie w pierwszej 11 Matuidiego, widziałem w życiu 22 lata Serie A i LM i nie rozumiem jak może grać gość który nie potrafi: podać, strzelić, dośrodkować, dryblować, czytać grę, wystawić się na pozycję, przejąć piłkę, myśleć, grać w piłkę nożną, curva sud nic nie potrafi. A gra każdy mecz i bajlando. PS. Tak myślę że bardziej produktywne byłoby wystawianie jakiegoś młodzika, gorzej by nie zagrał,ale pewnie blejz ma w kontrakcie zapewnioną liczbę spotkań i se możemy narzekać.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 00:08

Tak ku pokrzepieniu serc dodam, że koślawego murzyna prawdopodobnie będziemy oglądać jeszcze 2 lata, zaś sam wesołek za swoje popisy niewykluczone że będzie pobierał wyższą pensje niż teraz. :D Od lat zastanawiam się jakie są w ogóle zadania Matuidiego na boisku? Bieganie, ale co poza tym, skoro on nic nie umie? W odbiorze jest gorszy nawet od Ronaldo, technicznie wciąga go Chiellini, więcej kreatywności ma De Sciglio. Każdy rywal mija go jak tyczke, w jego strefie, gdzie powinien biegać z maczetą i chlastać każdego rywala przy piłce, co mecz jest największe zagrożenie, bo jest tutaj czarna dziura. O partoleniu, lub w najlepszym wypadku spowalnianiu każdej akcji w której uczestniczy, nie będe wspominał bo to wszyscy widzą. Jak my mamy grać ładnie i kombinacyjnie, skoro taki ktoś stawia stempel na każdym naszym ataku?


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 00:26



To, że na YouTube można znaleźć takie kompilacje z popisami Matuidiego nie jest w sumie ujmą, bo prawdopodobnie można by znaleźć podobne wpadki z dowolnie wybranym piłkarzem. Prawdziwym dramatem jest to, że w przypadku Francuza, taką jogę bonito można skleić ograniczając się do jednego meczu.

Fajnie że CR7 wpakował znów brameczki, Dybala kolejny raz decydujący i znów schodzi z boiska. Szkoda, że przy 2:1 oddaliśmy pole i nie ciągnęliśmy po podwyższenie wyniku bardziej zdecydowanie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 05:45

Rozumiem, że Matuidi ma jakieś haki na trenera albo zarząd i gra w podstawie z powodu tych haków. W dodatku pewnie dostanie przedłużenie kontraktu z niemałą podwyżką.

Nikt zdrowy na umyśle nie wystawiałby co mecz gościa, który na dobrą sprawę nie potrafi nic poza bezsensownym bieganiem.

I pomyśleć, że kiedyś narzekaliśmy na Pirlo, że ten kręcił za dużo kółeczek... Ja pierniczę jaki los bywa przewrotny...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 11:37

Ramsey - dziękuję, nie mam pytań.
Sarri na siłę chce chłopaka jakoś podbudować, żebyśmy mieli trochę więcej opcji w środku pola, ale facet jest masakryczny :facepalm:
Jak on się uchował w tej ferajnie Wengera przez tyle lat?
Sturaro wróć!


#TeamBukol
#ComeBack
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 12:22

Bukol87__ pisze:
20 stycznia 2020, 11:37
Ramsey - dziękuję, nie mam pytań.
Sarri na siłę chce chłopaka jakoś podbudować, żebyśmy mieli trochę więcej opcji w środku pola, ale facet jest masakryczny :facepalm:
Jak on się uchował w tej ferajnie Wengera przez tyle lat?
Sturaro wróć!
Chyba nie oglądałeś dawno Genoi. Wczoraj oglądając Genoe zachodziłek w głowę jak taki ktoś jak Sturaro mógł grać dla Juve. To jets po prostu fenomen na skalę wszechświata. :)


Zablokowany