Serie A 19/20 (20): JUVENTUS F.C 2-1 Parma Calcio 1913

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 11:42

Obrazek

Mecz 20 kolejki Serie A 19/20:
JUVENTUS F.C - Parma Calcio 1913


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)

CZAS:

19.01.2020 (niedziela), godzina 20:45


MECZ NA ŻYWO W TV:
ELEVEN SPORTS 2

Przepraszam za tak ubogie tematy, niestety nie mam regularnego dostępu do neta, wkrótce sytuacja się zmieni.
Forza JUVE! :juveflag:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 12:24

Mam nadzieję, że w końcu damy radę zagrać dwa dobre mecze z rzędu :snack: Oby Sarri nie kombinował, chociaż do składu wróci pewnie Pjanić - mam nadzieję, że kosztem Berny. Cristiano niech na spokojnie dojdzie do 100% sprawności, bo później i tak będzie grał wszystko. Także z przodu HD + Costa, w pomocy oczywiście Bentancur i Rabiot.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2020, 13:14 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 12:34

Jedyna nadzieja żeby nie było Matuidiego to wystawienie go na lewej obronie żeby Sandro odpoczął. Przynajmniej wtedy będzie dalej od bramki przeciwnika.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 13:01

jackop pisze:
18 stycznia 2020, 12:24
Mam nadzieję, że w końcu damy radę zagrać dwa dobre mecze z rzędu :snack: Oby Sarri nie kombinował...

O tym samym sobie pomyślałem. Czas wreszcie potwierdzić dobrą formę i zagrać kilka spotkań z rzędu z dobrą piłką i bramkami. Mam nadzieję, że Sarri wystawi dzisiaj Bentancura kosztem Matuidiego. Bez czarnego kurczaka gra w pomocy wyglądała o wiele lepiej i była bardziej zorganizowana. Czas wreszcie mieć pomocnika, który wprowadza coś dobrego w poczynania ofensywne drużyny, a nie pomocnika, który robi jeden wielki chaos.

Liczę na kolejne po pucharze dobre spotkanie i co najmniej 2 bramkowe zwycięstwo.

:juveflag:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 13:04

Ja tam się nie napalam, że zagramy drugi świetny mecz z rzędu, ale obym się mylił i rzeczywiście był to okres kiedy łapiemy formę i zaczniemy tak grać regularniej. CR7 jeśli rzeczywiście ma jakieś drobne problemy to niech odpoczywa, ale jeśli jest zdrowy to niech gra, odpoczywał w tygodniu, a jest w gazie, więc niech ładuje te bramki.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 11:23

Nie zgodzę z wami odnośnie składu.
Wiem że Sandro jest na zajechaniu, ale skrzydła to Parma ma akurat konkret, Gervinho czy nasz Kulusevski. Dobrze było by go sprawdzić na tle Sandro, a nie Matuidiego.
Co do Benty pełna zgoda, ale gość jest zawieszony, chyba po Parmie jeszcze jeden mecz. Parma też do największych ogórków nie należy.
Myślę, że jeśli będziemy faktycznie chcieli grać trójka napastników, to pomoc Pjanic Bentancur Rabiot jest jak najbardziej możliwa. Dużo fizyczności było by w tym zestawieniu, a jakoś trzeba zabezpieczyć tył.
Mecz z Udine bardzo cieszył, ale pamiętajmy jakim oni składem wyszli. Poza tym że piłkarze mieli sporo radości z gry, to nam mógł ten mecz zakrzywić obraz.
Terminarz Juve jak i Inter ma podobny, co jakiś czas mecz trudniejszy więcej spokoju i znów trudniejszy. Mocna końcówka dla obu zespołów, więc każde odskoczenie czy ucieczka może przesadzić o scudetto i zmniejszyć wagę dwóch końcowych kolejek. Nie zdziwi mnie też jeśli pierwszy marca okaże się gwoździem do trumny dla jednych lub drugich.
Ciężki czas i najbardziej martwi mnie Sandro, ale oby dał radę. Bez top bocznego obrońcy może i Włochy są do ogarnięcia, ale Europa już nie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 11:32

Dempsej pisze:
19 stycznia 2020, 11:23
Nie zgodzę z wami odnośnie składu.
Wiem że Sandro jest na zajechaniu, ale skrzydła to Parma ma akurat konkret, Gervinho czy nasz Kulusevski. Dobrze było by go sprawdzić na tle Sandro, a nie Matuidiego.
Gervinho nie zagra (kontuzja), zamiast niego awizowany do składu jest Kucka, a to już nie jest duże wyzwanie.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 11:37

Ok widziałem jeszcze Gervinho do gry.
Na prawej stronie więcej grać będzieKulusevski.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 12:02

W ustawieniu 4-3-1-2 nie licząc Dybali kto by nie zagrał na 10 wygląda jak ciało obce w zespole. Nie rozumiem czemu Sarri nie próbuje innych taktyk z dwójką napastnikow jak 4-4-2 lub 3-5-2.

Jeśli już uparł się na to 4-3-1-2 to powinien dopracować do perfekcji czyli gra trójząb a pierwszy do wejścia Costa na podmęczonego rywala.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 12:24

Media dzisiaj awizują tridente z Dybala za plecami Igły i Ronaldo. Do pomocy niestety wraca Matuidi.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 13:13

Sorry że piszę w tym temacie ale to ważne.W środę TVP Sport woli pokazać mecz Realu z ogórkami w pucharze króla niż Juventus- Roma.Kto ma twittera niech pisze do Szkolnikowskiego żeby zmienili na nasz mecz albo pokazali go na TVP HD gdzie cały czas idą powtórki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 13:17

Przynajmniej szczypta drewna musi być :prochno:
Jak ja mam dość tego Matuidiego, oddajmy go nawet za darmo za granicę byle go nie oglądać i z pensji się zwolnić...rzecz w tym, że Sarri kocha go tak samo jak Maxiu :)


Obrazek
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 13:27

MRN pisze:
19 stycznia 2020, 13:17
Jak ja mam dość tego Matuidiego, oddajmy go nawet za darmo za granicę byle go nie oglądać i z pensji się zwolnić...rzecz w tym, że Sarri kocha go tak samo jak Maxiu :)
Podzielę się niezwykle kontrowersyjną i mało prawdopodobną teorią - skoro dwóch tak odmiennych w stylu gry i podejściu do piłki trenerów jak Allegri i Sarri uparcie wystawia Matuidiego, może robi on na boisku coś, czego userzy JP i Twittera nie dostrzegają?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 13:46

Tak to sobie tłumaczę ale mnie on najbardziej utożsamia się z faulami w końcówkach meczu w obrębie naszego pola karnego. Sarri boi się zaryzykować całkowicie bo tutaj ciśnienie na scudetto jest pierwszoplanowe a ten coś tam ogarnia w destrukcji.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 17:01

Dziś mają nasi kolejny argument, by wygrać, ponieważ jest szansa powiększenia przewagi nad gorszą częścią Mediolanu. Robaczki Antonio Conte remisują z Lecce, więc nasi musza spiąć poślady.

Nie chcę słyszeć żadnych usprawiedliwień i żadnych "ale". Mecz z Parmą do wygrania obowiązkowo!

FJ!


Zablokowany