Serie A 19/20 (18): JUVENTUS F.C 4-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 13:50

Baczu pisze:
06 stycznia 2020, 13:25
Poprostu pisze:
06 stycznia 2020, 12:38
Baczu pisze:
06 stycznia 2020, 12:28
Czy istnieje jeszcze w Europie klub, w którym najlepsi zawodnicy permanentnie są sadzani na ławce? Kiedyś Cuadrado i Sandro w imie równowagi taktycznej na wahadłach, następnie Costa, by na skrzydle swoje walory defensywne mógł prezentować Mandzukic, później Bernardeschi który w pierwszym sezonie Maxa łapał przebłyski i rokował nadzieje mimo niewielkiej liczby minut, teraz Dybala. Ktoś wspomni o rotacji, długim sezonie, odpoczynku i tym podobnym bzdetach, dziwne że gdy nie gramy tridente to zawsze najlepszy z całej trójki Dybala siedzi na ławie a mecz rozpoczynają niezależnie od formy ociężały Higuain i bezproduktywny Ronaldo.
A moze naucz sie czytac? Dybala ma uraz mięśniowy i dlatego nie gra.
Nie tym tonem. Czytać umiem na tyle dobrze że nie mam czasu by spędzać całe dnie na internetowym forum, przeglądać każdy post i napinać się przez kabel do innych ludzi. Zresztą, gdybyś w czytaniu ze zrozumieniem był tak dobry jak w pyskowaniu, to wydedukowałbyś że moje przemyślenia mają charakter nieco bardziej ogólny i nie dotyczą tylko tego meczu, ale każdego innego gdy w pierwszym składzie wychodził kartofel Bernardeschi, w większości przypadków kosztem Dybały, który wchodził po godzinie gry ratować co się dało.
No wiadomo, bo przeczytanie dwóch czy trzech postów wyżej zajmuje tyle czasu, że masakra. Tak się składa, że Berna kosztem Dybali już nie gra od dłuższego czasu ale na forum dalej przewija się tą mądrość jakby to miało miejsce bez przerwy.


Edyta: Agresti.
🇵🇱 Szczesny
🇨🇴 Cuadrado
🇹🇷 Demiral
🇮🇹 Bonucci
🇧🇷 Alex Sandro
🇫🇷 Rabiot
🇧🇦 Pjanic
🇫🇷 Matuidi
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Ramsey
🇦🇷 Dybala
🇵🇹Ronaldo


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 14:07

Jednak jest Dybala w składzie, przyznaję że jednak myślałem, że z powodu tego lekkiego urazu nie zagra. Dziwi trochę nieobecność Higuaina, ale ostatnio był w trochę gorszej formie. W pomocy na nic lepszego nie mogliśmy też dzisiaj liczyć. Dziwi mnie natomiast kolejny mecz Demirala, coraz trudniej zwalać winę na ten uraz De Ligta. Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo interesująca sytuacja. Jak tak to Turek nie dostawał żadnych szans, a teraz wskoczył w miejsce Holendra, akurat w momencie kiedy ten zaczął grać coraz lepiej. Ciekawe czym kierował się Sarri?

Mam nadzieję, że po tej przerwie świątecznej zaczniemy prezentować się lepiej. Dzisiaj trzy punkty to konieczność. Przed Interem teoretycznie trudniejsze spotkania, więc liczę na to, że jakieś punkty może stracą, ale przede wszystkim my róbmy swoje.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 14:34

Podoba mi się skład. W pomocy, w teorii, mamy zaledwie jednego 'robola' i aż trzech gości, którym piłka przy nodze nie przeszkadza. Fajnie, miła odmiana.

:scarf:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 14:51

Nastał styczeń, czekam na Sarrismo :D Skoro jest Dybala to mam nadzieję, że w pełni zdrowy. Gonzalo ostatnio bez formy, więc mała strata. Nie sądziłem, że Ramsey dostanie szansę w dłuższym wymiarze czasowym. Skoro jest jednak w tak wybitnej formie fizycznej, jak twierdzi Palacz, to liczę na demonstrację na boisku.

Będzie czat? :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:09

Panie Admin włącz Pan czat. Będziemy z jackopem grzeczni


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:15

Ostatnio byłem grzeczny, ale jak na stadionie - odpowiedzialność zbiorowa. 3 mecze zawieszenia za wybryki kibiców na czacie :laugh:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Yankees7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2019
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2019

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:38

Najlepszy mecz Rabiota w Juve dzis


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:48

Zaskakująco dobrze w pressingu i odbiorze. Wysoko neutralizujemy poczynania Cagliari, które w zasadzie nie istnieje.

Szkoda, że z przodu znów oglądamy przede wszystkim festiwal wrzutek do nikogo. Ciepią te lagi bez pomyślunku, a piłka mija całe pole karne na wysokości 5 metrów.

Coś tam sobie wypracowaliśmy, ale najlepsze szanse to te, po których sędzia i tak podnosił chorągiewkę. Brakuje celnych strzałów. Szkoda poprzeczki Demirala.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:48

Gramy całkiem przyjemnie ale skuteczność żałosna jak strzał Dybali. Matuidi zupełnie zbędny na boisku. Ronaldo mógłby sobie darować te śmieszne triki.
Fajna połowa Pellegriniego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:49

Cudne Sarismo he he


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:51

New year, the same Juve.

nie mamy pomysłu na grę.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:52

Niby mamy przewagę znaczną, niby Cagliari nie ma nic do powiedzenia, ale tak naprawdę nic z tego nie wynika. Nie stwarzamy sobie żadnych dogodnych sytuacji. No nic, zobaczymy co przyniesie druga połowa.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:54

Oczekiwanie atrakcyjnego futbolu od Sarriego to fantazja. Prędzej go zwolnią, niż zaczniemy grać ładnie dla oka w tym sezonie. Na razie męczymy się by strzelać gole i wygrywać jakkolwiek.
Jeszcze 10 kolejek i w tym tempie Atalanta będzie miała 2 razy więcej bramek od nas.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2020, 15:56 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:55

Taki sobie ten mecz. Beznadziejna fryzura Ronaldo


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 15:56

Co za bezproduktywny styl tej drużyny. Nawet nie jest efektowny. I tak od początku sezonu. :/


Zablokowany