Superpuchar Włoch 2019: JUVENTUS F.C 1-3 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 18:43

Ale nie wiem o co Ci chodzi, Lulić zrobił z De Sciglio dokładnie to co Perisić z Cuadrado, zapomniałeś ? Nasz Dybala mając podobna sytuację zamiast zrobić to samo, wali w trybuny.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 18:44

2 strzały Dybali - wolny i gol,na tyle było nas stać. Chłopaki dają z siebie absolutnie wszystko :prochno:

#SarriOut #CynicznyJuventus #PełnaKontrola #CalmaCalma


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 18:47

MRN pisze:
22 grudnia 2019, 18:43
Ale nie wiem o co Ci chodzi, Lulić zrobił z De Sciglio dokładnie to co Perisić z Cuadrado, zapomniałeś ? Nasz Dybala mając podobna sytuację zamiast zrobić to samo, wali w trybuny.
Pamiętam. Skoro można mieć to samo w obronie, ale coś lepszego w ataku to po wybierać tą gorszą opcję? Mam nadzieję, że MDS odejdzie w styczniu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 18:51

Też wolałbym Cuadrado ale nic z tego, niektórzy zbyt pochopnie myśleli, że Sarri zacznie stosować zupełnie inną ideologię niż Allegri ale jak widać były to pobożne życzenia. Gramy do przodu ale z tej gry nic nie wynika, mamy HDR ale tartak w pomocy.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:24

Cuadrado 'dobrą zmianą' zawstydził PIS :prochno:

Kto w tym sezonie gasi światło?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:45

Dramat. Zawsze Lazio nam siedziało, a teraz? Dwie porażki w sezonie i obie z nimi..


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:47

Napisałem po meczu z Lazio w Serie A:
Po takich spotkaniach zaczynam wątpić w sens oglądania piłki. Dawno nie widziałem tak słabego sędziowania, sędziowie z MŚ 2002 byliby dumni.
To nie usprawiedliwia porażki, ale byłoby mi ją łatwiej przełknąć, gdyby była poniesiona bezstronnie.


Napiszę teraz:
Dlaczego znowu mieliśmy jakieś dzbana zamiast sędziego z prawdziwego zdarzenia? Błędy oczywiście w obie strony.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:48

Kolejny zasrany tchórzliwy makaron na naszej ławce.
Popuścił że strachu przed meczem, wybrał defensywne, zachowawcze rozwiązanie w postaci MDS superstar a ten, nie mogło być inaczej, zawalił bramkę.
Kiedy trzeba było gonić wynik i ryzykować nie potrafiliśmy zagrozić bramce rywala i dostajemy gonga z kontry. Kopia Cardiff tylko atrapa trenera inna.


calma calma
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:51

Może Pep odejdzie z City po sezonie a Ronaldo uwolni klub od swojej gigantycznej pensji więc będzie nas stać na Hiszpana.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:52

Replay meczu ligowego, niby optycznie mieliśmy przewagę, ale Lazio nas punktowało. Nasza defensywa to jest nieporozumienie w tym sezonie. W tym meczu dodatkowo zabrakło też pomysłu z przodu. No cóż jeden puchar przepadł. Strasznie nijaki ten sezon.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:52

Sarri to bardzo dobry trener, ładnie poukładał to Juve, dobrze że ma w tym sezonie takie asy jak Pjanic, Matuidi i inne takie. Oni potrafią robić różnicę. Mamy też najlepszego dyrektora sportowego.

A tak poważnie, Maurycy to drugi Ranieri, Del Neri czy inne takie wynalazki, dajcie mu jakieś mallboro albo coś i niech idzie sobie palić na zaplecze.

Ultrasów nie mamy, pomoc mamy rozmontowaną i dali nam jeszcze geniusza, który ma swoją finezyjną taktykę, w której oglądamy wyczyny murzyna potykającego się o własne nogi, niewidocznego Pjanica czy wóz z węglem typu Khedira i Can. Marzec będzie dla tej fajki decydujący, bo przy takich wyczynach już na wiosnę może się wiele wyjaśnić nasza sytuacja w tabeli jak i CL.

Paratici to bym kazał oglądać za karę po 50 razy te wszystkie mecze i wyczyny naszych pomocników, aż do znudzenia, a nawet dłużej, powinien zdać sobie sprawę jak zrujnował letnie okienko.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:53

Finaliści.

Miał być rewanż, a nie pokazali żadnej sportowej złości, ośmieszyli się. Kolejny wybitny finał do kolekcji. Nic się nie zmienia, szkoda czasu kibiców.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:57

szczypek pisze:
22 grudnia 2019, 19:47
Napisałem po meczu z Lazio w Serie A:
Po takich spotkaniach zaczynam wątpić w sens oglądania piłki. Dawno nie widziałem tak słabego sędziowania, sędziowie z MŚ 2002 byliby dumni.
To nie usprawiedliwia porażki, ale byłoby mi ją łatwiej przełknąć, gdyby była poniesiona bezstronnie.


Napiszę teraz:
Dlaczego znowu mieliśmy jakieś dzbana zamiast sędziego z prawdziwego zdarzenia? Błędy oczywiście w obie strony.


Nic on GównoBall, czy idiotycznych decyzjach personalnych Palacza, braku progressu w grze, jakiejkolwiek koncepcji ataku i obrony itd. Najłatwiej napisać o sędziowaniu :)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:58

Sorek21 pisze:
22 grudnia 2019, 19:51
Może Pep odejdzie z City po sezonie a Ronaldo uwolni klub od swojej gigantycznej pensji więc będzie nas stać na Hiszpana.
Przypomnij mi ile ten Guardiola wywalił już hajsu na kompletowanie składu za swojej kadencji w City i ile razy zagrał w finale LM, bo jakoś mnie pamięć zawodzi.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 19:59

dimebag11 pisze:
22 grudnia 2019, 19:58
Przypomnij mi ile ten Guardiola wywalił już hajsu na kompletowanie składu za swojej kadencji w City i ile razy zagrał w finale LM, bo jakoś mnie pamięć zawodzi.
Ligi Mistrzów i tak nie wygramy, także na start chciałbym móc oglądać Juventus bez chęci wydłubania sobie oczu łyżką do butów :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany