Serie A 19/20 (16): JUVENTUS F.C 3-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 14:30

Jest trio Dybala-CR7-Higuain - liczę więc wreszcie na bramki. Mam nadzieję, że tym razem pooglądamy ofensywnie grający Juventus, choć szansę na to są raczej marne.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 14:33

kasacja,sdadasd


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 15:08

Dybala dla Sarriego jest 9tką, więc HDR nie będą grać razem :prochno: Chłopaki udzielili kilku wywiadów i co, da się? No da się.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 15:49

Da się z Udine, które przyjechało to dostać w dupe i pojechać do domu.

Dawać Coste niech się porusza i Muratore niech łapie minuty 2 poważnej piłkę.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 15:51

Można ? Można...

Wystarczyło wywalić Bernę z podstawy i zagrać wreszcie trio HDR. Dybala odzyskał formę, CR7 odzyskał formę, a Higuain też daję radę.

Super się ogląda tak ofensywny Juventus. Panie Sarri - grajmy tak dalej :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 15:51

Jak sobie pomyślę, że gdyby nie ośli upór Palacza, to gralibyśmy HDR od miesięcy :facepalm: No, ale Beton oczywiście najmądrzejszy...

Wszystko co dobre zaczyna się od Paulito, w każdym elemencie jest lepszy od placka Berny. Odbiory, rozgrywanie, wychodzenie dryblingiem spod presji, wyprowadzanie kontr. Argentyńczyk gra na 3/4 jak piłkarz kompletny. Robi dosłownie za trzech, defensywnego pomocnika, Pjanicia i Bernę.

Ronaldo dostaje dobre piłki i korzysta. Od tego właśnie tu jest. Gobzalo ładnie mu zaasystował, ale zmaścił też swoją patelnię.

Bonucci oprócz gola dorzucił świetnego passa do Dybali przy pierwszej bramce. W tyłach mamy dziś spokój.

Bentancur oczywiście najlepszy z pomocników. Nie wierzę, że to piszę ale pozytywnie De Sciglio. Dwa dobre rajdy przy linii; pokazał więcej niż Danilo.

3-0 do przerwy to najmniejszy wymiar kary, a dzięki HDR da się w końcu z przyjemnością oglądać mecz. Tak trzymać :hello:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 15:55

jackop pisze:
15 grudnia 2019, 15:51
Jak sobie pomyślę, że gdyby nie ośli upór Palacza, to gralibyśmy HDR od miesięcy :facepalm:
Pomyśleć musisz jeszcze o tym, że znaczenie ma nie tylko to kto gra, ale jak gra. Daję sobie ręce uciąć, że HDR nie grałoby tak samo u Allegriego jak gra u Sarriego dzisiaj. I takie przemyślenie skłania do stwierdzenia, że dobrze jest jak jest (albo będzie).

Czasami wystarczy być cierpliwym, ale lepiej pisać #SarriOut, nieprawdaż?


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 15:55

Wreszcie jakieś pozytywne zmiany. Wiadomo, Udinese gra słabo, ale nasi wreszcie potrafią to wykorzystać, na dodatek nasze trio Dybala Ronaldo Higuain pokazało parę fajnych zagrań.

Liczę, ze w drugiej połowie dołożymy jeszcze ze 2 bramki, bo tak wysoki wynik dawno nie był u nas widziany, a bramka dziś Dybali i Pipicie się należy, a może i Costa też wejdzie trochę pobiegać?

Demiral pomimo jednego malutkiego błędu przy wykopie piłki, rozegrał dobrą połowę, widać u tego gracza twardy charakter. On mi przypomina Montero, taki sam wariat.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 17:55

Poprostu pisze:
15 grudnia 2019, 15:49
Da się z Udine, które przyjechało to dostać w dupe i pojechać do domu.
Tak, Palacz dostał cynk w momencie ustalania składu, że Udine przyjedzie się podłożyć :facepalm:

Szkoda, że chciało nam się tylko do przerwy, ale 45 min. dziś wystarczyło na wykonanie zadania. Lipa, że Cristiano tylko z dopiettą, bo zasłużył na tego hattricka.

Oczywiście musieliśmy też przysnąć w końcówce, żeby nie było za dobrze. Do tego murzyn z Udine próbował nas ukąsić z dystansu, na co pozwalała nasza pomoc.

Świetnie zaprezentowali się Bonucci z Demiralem. Podobało mi się jak Turek czyscił wszystko na wślizgu.

Słabo Rabiot, Danilo i Matuidi, ale nie było to tak widoczne, bo ciężar gry wzięło na siebie HDR (dopóki byli na boisku). Zmiennicy niewiele wnieśli, te 10 min. Costy to chyba tak na poczucie atmosfery stadionu.

Pierwsza połowa 9/10, druga 5/10.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2019, 18:19 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:00

Przy tak drewnianej naszej pomocy to tercet HDR powinien być obowiązkiem w każdym meczu o 1 min.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:03

O ile do przerwy byłem zachwycony to jednak po tym meczu nie jestem zadowolony. Nie potrafimy nawet w takim meczu zachować czystego konta i przestajemy grać po pierwszej połowie. W drugiej połowie strateg wrzuca nam Bernę ( pewnie nie mógł się doczekać kiedy wpuści swojego pupilka ) i zaczyna się indywidualna gra każdego pod własne profity. Obrona to kabaret bo takie pyry jak Udinese mogły nam wcisnąć ze 2-3 bramki w drugiej połowie i byłby znowu płacz. Nie wiem co z tym trenerem jest nie tak, że coś co funkcjonuje dobrze musi spieprzyć swoimi wyborami. Liczyłem na to, że w drugiej połowie wrzucimy jeszcze ze dwie jak normalna drużyna chcąca grac w piłkę ale po co - wynik jest więc po co się przemęczać, niech sobie pobiega jeszcze Bernardeschi, którego walory są niedoceniane.
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2019, 08:49 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:04

jackop pisze:
15 grudnia 2019, 15:51
Wszystko co dobre zaczyna się od Paulito, w każdym elemencie jest lepszy od placka Berny. Odbiory, rozgrywanie, wychodzenie dryblingiem spod presji, wyprowadzanie kontr. Argentyńczyk gra na 3/4 jak piłkarz kompletny. Robi dosłownie za trzech, defensywnego pomocnika, Pjanicia i Bernę.
Berna chciał zabłysnąć w solowej akcji, ale tradycyjnie zamiast przywalić w okno, podał piłkę do bramkarza.

Mam wrażenie, że w przeciwieństwie do Włocha, Dybala dostając piłkę, od razu wie co będzie chciał z nią zrobić. Bardzo dobre zawody w jego wykonaniu. Nawet te seryjne strzały sprzed pola karnego w jego wykonaniu mnie nie denerwowały, chłopak ma bardzo dużą pewność siebie ostatnio. I dobrze.

Ogólnie dobry meczyk w wykonaniu naszych. Najsłabiej Rabiot, ale myslę, że gdyby zagrał kilka meczów w podstawie, to dałby nam trochę radości. Danilo i De Sciglio też na plus. Szkoda, że Berna się wykartkował bo mógłby złapać rytm, ale może dzięki temu znajdzie się miejsce dla Rabiota za tydzień.

Demiral :inlove:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:08

szczypek pisze:
15 grudnia 2019, 15:55
Czasami wystarczy być cierpliwym, ale lepiej pisać #SarriOut, nieprawdaż?
Czasami lepiej milczeć, niż pierdzielić w wywiadach, że Dybala nie może grać z Ronaldo i Higuainem, bo jest 9tką :whistle:

Zola o Sarrim:
Maurizio ma silną osobowość, ciężko pracuje i ma wysokie mniemanie na temat swoich własnych pomysłów.
No i do tej pory wyżej srał niż dupe miał namiętnie stawiając na Bernę. Przez wzgląd na nasze oczy mam nadzieję, że spokorniał i przestanie podejmować idiotyczne decyzje.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:13

A tutaj, moi drodzy, fotka, która znalazła się po meczu na fejsie Dybali:
Obrazek

:dodger:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:15

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu bardzo dobra, była chęć do atakowania, a trio HDR fajnie się prezentowało. Liczyłem jednak na to, że w drugiej odsłonie drużyna nie spuści z tonu i pójdzie za ciosem, tymczasem znowu przysnęła, i to na dosyć sporo czasu. Gdyby nie kilka świetnych interwencji Buffona, gola mogliśmy stracić znacznie wcześniej. A ostatecznie straciliśmy go w strasznie głupi sposób, co również bardzo irytuje.


Zablokowany