Serie A 19/20 (15): Lazio 3-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 09:31

Śniło mi się 1:6
Na liście strzelców pamiętam Ronaldo, Benta i chyba Khedira :D


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 11:28

Ja się standardowo nie nastawiam na fajerwerki wizualne i liczę po prostu na 3 punkty i powrót na fotel lidera. Obstawiam nasze standardowe i ulubione zwycięstwo 2:1.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 11:38

200 setny mecz Dybali właśnie przeciwko Lazio, które jest chyba jego ulubionym rywalem, w dodatku pierwszego gola dla Juve strzelił właśnie przeciwko nim. Liczę na wygraną i powrót na lidera.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 12:09

tuttojuve:

Juventus (4-3-1-2): Szczesny; Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi; Dybala, Cristiano Ronaldo.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 12:21

Poprostu pisze:
07 grudnia 2019, 12:09
tuttojuve:

Juventus (4-3-1-2): Szczesny; Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi; Dybala, Cristiano Ronaldo.
Czyli optymalnie na ten moment. Nie ma co kombinować, trzeba liczyć, że Ronaldo się obudzi, Dybala coś wyczaruje, a obrona nie będzie popełniała baboli. Immobile to będzie nie lada wyzwanie dla naszych stoperów.

Niby nie jesteśmy jeszcze na półmetku rozgrywek, ale nie mogę odżałować tego farfocla z Sassuolo. Głównie przez to, że jeśli dzisiaj nie zdobędziemy kompletu punktów i Inter nam odskoczy to zacznie się robić nieprzyjemnie i nerwowo.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 12:27

Jak patrze na tego Berne to mnie skręca.

Czy facet może chociaż raz zagrać przyzwoicie?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 12:50

Już dawno nie było tygodniowych przygotowań do meczu, dlatego uważam, że będzie dobrze.
Lazio będzie grać otwartą piłkę, chyba że będą wygrywać, to wtedy niekoniecznie. W wymianie ciosów argumenty na zwycięstwo są raczej po stronie Juve. Seria 6 zwycięstw robi wrażenie, ale byli to przeciwnicy z niższej półki, no i każda seria kiedyś się kończy. Kiedy jak nie dziś?
Wyjazdy na Lazio kojarzą mi się jednoznacznie ze zwycięstwami, choć z przebiegu spotkań bywało bardzo różnie. Zobaczymy co pokażą nasi tytani defensywy. Jeśli będą dawać prezenty jak z Sassuolo, to o zwycięstwie możemy zapomnieć.
Tak czy inaczej jestem dobrej myśli. Inter nie dał rady z Romą więc dzisiejszy mecz nie jest niedzielnym piknikiem z ogórkami. Liczę na minuty dla Rabiot, najlepiej na pozycji Bernardeschiego.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 13:01

Garreat pisze:
07 grudnia 2019, 12:50
Inter nie dał rady z Romą więc dzisiejszy mecz nie jest niedzielnym piknikiem z ogórkami. Liczę na minuty dla Rabiot, najlepiej na pozycji Bernardeschiego
Wielkie dzięki za uświadomienie mnie, że Inter już zagrał swój mecz :prochno:

No to nic, dobrze się stało. Przynajmniej nasi będą bardziej zmotywowani. :scarf:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 13:30

Inne gazety piszą o DS w miejsce Kwadrata.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 14:20

Lazio kojarzy mi się z zespołem na który zawsze "uważamy" i się boimy, a koniec końców , no boisku widzę przestraszone oczy bramkarza Marchettiego, który wpuszcza kilka bramek, albo sami sobie wbijają bramkę pod koniec. Pewnie gdyby prześledzić wyniki to wcale tak to nie wygląda, a Marchettiego już tam nie ma, no ale skojarzenia są.

Chciałbym, żeby zespół był w końcu bardziej skłonny do ryzyka. Filozofia Sarriego na razie napotyka mur strachu u zawodników, no i niby klepią sobie piłeczkę i rysują słoneczko na środku boiska, ale nie ma nikogo odważnego, który zaryzykuje czegoś niekonwencjonalnego, kosztem straty. Odwagi panowie.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 14:27

Poprostu pisze:
07 grudnia 2019, 13:30
Inne gazety piszą o DS w miejsce Kwadrata.
Pewnie Kładrado jest zbyt ofenzywny!! :punish:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 15:53

Hołek pisze:
07 grudnia 2019, 14:20
[...]nie ma nikogo odważnego, który zaryzykuje czegoś niekonwencjonalnego, kosztem straty.
Jak na razie nasi bardzo dobrze tracą nawet bez podejmowania ryzyka, nie czując presji rywala. Także najpierw wypadałoby wyeliminować ten problem.

De Sciglio, Bernardeschi i Blejz Matjudi od początku? Będzie o kim pisać na czacie :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 16:06

Wojtek pisze:
07 grudnia 2019, 14:27
Poprostu pisze:
07 grudnia 2019, 13:30
Inne gazety piszą o DS w miejsce Kwadrata.
Pewnie Kładrado jest zbyt ofenzywny!! :punish:
A może Sarri chce sobie zostawić kogoś na zmianę. Przecież my nie mamy na ławce nikogo ofensywnego.

@jackop
A kogo Twoim zdaniem Sarri powinien wystawić w ich miejsce?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 16:24

Cuadrado, Higuaina i Ruganiego/Demirala, ale może oszczędzamy siły na LM :laugh:

Na ładną piłkę nadzieję straciłem już jakiś czas temu, a z Berny na 3/4 nie ma żadnego pożytku w konstrukcji akcji pod bramką rywala. Także zaryglowałbym środek obrony przed Immobile, Juan i Alex na wahadłach licząc, że coś dojdzie na głowę Gonzalo czy Ronaldo. Dybala na staszaka, może dryblingiem znowu wywalczy karnego, albo piłka siądzie mu na stopie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 18:17

O, Bernardeschi w wyjściowym składzie, zaskoczył mnie pesudostrateg tą niespodzianką. Bądźmy dobrej myśli bo ten supergrajek nakręcony przez superstratega wyjaśni nam mecz. A już się bałem, że Berna zgubił karnet uprawniający go do wyjścia w podstawowym składzie. Będzie moc :laugh2:


Obrazek
Zablokowany