LM 19/20 (gr. D) [5]: JUVENTUS F.C 1-0 Atletico Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 14:26

Ależ Was ekscytują te przewidywane składy, które od dłuższego czasu zupełnie się nie sprawdzają.
W pierwszym meczu było 4-3-3 i oba gole padły po oskrzydlonych akcjach.
Teraz zagramy zagęszczonym środkiem bez jakości i mam pewne obawy jak to wyjdzie. Trzeba liczyć na Pjanica, może Ramsey, no i napastnicy.


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 17:40

Garreat pisze:
26 listopada 2019, 14:26
Teraz zagramy zagęszczonym środkiem bez jakości i mam pewne obawy jak to wyjdzie. Trzeba liczyć na Pjanica, może Ramsey, no i napastnicy.
Na papierze mamy taki skład, że spokojnie moglibyśmy na mecz z Atletico wychodzić pół-pierwszym składzie. Na prawdę sporo ludzi mówiło, że Serie A to drugim składem wygramy :ahsisi:

Tym czasem gramy tak, że zęby bolą. Niby wyniki są, ale taka gra nie napawa optymizmem w kontekście sukcesów na trzech frontach. O dziwo może nie męczyło by to aż tak bardzo, gdyby nie nazwiska które mamy w składzie.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 18:33

Chciałbym dzisiaj ujrzeć powtórkę z wiosny, ale raczej sobie mogę tylko pomarzyć. Najważniejsze to zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Bardzo interesuje mnie występ CR7 dzisiaj, czy pokaże dzisiaj sportową złość i zamknie wszystkim usta, czy też zobaczymy go obrażonego na cały świat, albo takiego jakiego widzieliśmy w ostatnich meczach?


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 19:59

Jednak Ramsey w podstawie. Bentancur za Khedirę. Cuardado odpoczywa, a Higuain za świetną postawę dostał wolne.

🇵🇱 Szczesny
🇧🇷 Danilo
🇮🇹 Bonucci
🇳🇱 De Ligt
🇮🇹 De Sciglio
🇺🇾 Bentancur
🇧🇦 Pjanic
🇫🇷 Matuidi
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Ramsey
🇵🇹 Ronaldo
🇦🇷 Dybala


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:03

Poprostu pisze:
25 listopada 2019, 18:40
Sarri na konferencji powiedział, że nie zagra taka trójka bo uważa Dybale za 9 i nie pasują charakterystykami do siebie.
Śmiać się czy płakać :?:
[/quote]

Przyznać rację. Ta trójka razem nie ma prawa zaczynać (co innego kończyć). Wszyscy grają baaaardzo wąsko i niestety zazwyczaj by sobie przeszkadzali.
Btw jaka inna drużyna wystawia trzy 9 (fakt że różne) na starcie?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:15

Nicram_93
Zasadniczo, to w ostatnich sezonach LM jedyną nagrodą za pierwsze miejsce w grupie było rozgrywanie rewanżu u siebie. W obecnej może i będzie się opłacało wygrać grupę, bo na 90% uniknie się w ten sposób pojedynków w 1/8 z PSG, Bayernem i City, ale wszystko okaże się po obecnej kolejce. Jeśli przykładowo przegrają Barca i Liverpool, to po zwycięstwie w fazie grupowej mogą nam wylosować właśnie Blaugranę, The Reds, Real, Tottenham i Chelsea/Ajax czyli teoretycznie trudniejszy zestaw przeciwników.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:16

Boki obrony Danilo-De Sciglio, chyba trzeba bedzie po piwa skoczyć bo to może być trudne na trzeźwo do zniesienia :prochno: :prochno:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:19

dimebag11 pisze:
26 listopada 2019, 20:15
Nicram_93
Zasadniczo, to w ostatnich sezonach LM jedyną nagrodą za pierwsze miejsce w grupie było rozgrywanie rewanżu u siebie. W obecnej może i będzie się opłacało wygrać grupę, bo na 90% uniknie się w ten sposób pojedynków w 1/8 z PSG, Bayernem i City, ale wszystko okaże się po obecnej kolejce. Jeśli przykładowo przegrają Barca i Liverpool, to po zwycięstwie w fazie grupowej mogą nam wylosować właśnie Blaugranę, The Reds, Real, Tottenham i Chelsea/Ajax czyli teoretycznie trudniejszy zestaw przeciwników.
Masz rację, ale wtedy można nie mieć przynajmniej pretensji do siebie, że dostało się trudnego rywala w 1/8, bo wtedy to już tylko pech, a tak to w dużej mierze na własne życzenie.

Co do składu to o ile pomoc wygląda dość pozytywnie, tak boki obrony przypominają poziom ekstraklasy (Danilo, MDS :facepalm: ). Zaskoczył mnie Sarri nieobecnością Higuaina, ale Dybala też w dość przyzwoitej formie, więc można spokojnie rotować. Bardziej bałbym się o dyspozycję CR7.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:20

Super, że Bentancur w miejsce Khediry. Oby to była zmiana na stałe.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:29

Skład chyba optymalny. Oczywiście poza Danilo ale to zrozumiałe.
Ciekawe który wyjdzie na prawej stronie, bo po lewej to De Sciglio jest tylko protezą.
Porażka stawia Atletico pod ścianą w ostatnim meczu, tak że będą jeździć na dupach.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:34

Z tym, że z Loko nie powinni mieć problemów bo jak widać Lokomotiv już po porażkach z Juve spasował, problemem może być dla nich Leverkusen bo my jak dziś wygramy to do Niemiec pojedziemy na wycieczkę. Fajnie byłoby wydupczyć Atletico :)


Obrazek
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:42

Wojtek pisze:
26 listopada 2019, 19:59
Jednak Ramsey w podstawie. Bentancur za Khedirę. Cuardado odpoczywa, a Higuain za świetną postawę dostał wolne.

🇵🇱 Szczesny
🇧🇷 Danilo
🇮🇹 Bonucci
🇳🇱 De Ligt
🇮🇹 De Sciglio
🇺🇾 Bentancur
🇧🇦 Pjanic
🇫🇷 Matuidi
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Ramsey
🇵🇹 Ronaldo
🇦🇷 Dybala
Higuain jednak chyba więcej daje jako zmiennik niż Dybala. Inna kwestia czy Dybala daje więcej w pierwszej jedenastce niż Higuain.
Myślę, że tu chodzi o większą elastyczność; z Ronaldo na typowej szpicy i wspomagającymi go Ramseyem z lewej i Dybalą z prawej i przechodzeniu w ustawienie z duetem Dybala Ronaldo wspomaganymi przez Ramseya. Higuain jednak jest bardziej przyspawany do środka.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 20:57

Trzeba zdobyć przynajmniej ten 1 punkt i zapewnić sobie 1sze miejsce.

Fajny skład. Wreszcie jacyś inni pomocnicy niż zazwyczaj.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 21:14

Cieszy obecność Bentancura i Ramseya :) Tylko nie wiem czy dlatego, że ich lubię, czy dlatego że nie chciałem oglądać ich kolegów :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2019, 21:45

Festiwal żenady z obu stron, ale to my mamy Messiego :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany