Serie A 19/20 (13): Atalanta 1-3 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 16:11

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 13 kolejki Serie A 19/20:
Atalanta - JUVENTUS F.C


MIEJSCE:
Bergamo / Włochy - Gewiss Stadium (Stadio Atleti Azzurri d’Italia) (22 512)

CZAS:

23.11.2019 (sobota), godzina 15:00


O przeciwniku:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 4
Remisów: 3
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Luis Muriel: 8 - (8 goli w Serie A)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Alejandro Gómez: 6 - (5 asyst w Serie A i 1 w LM)
Obrazek

Obrazek - Ilicić, Malinovskyi.
Obrazek Toloi.
Obrazek -.
Obrazek -

AKTUALNA TABELA SERIE A:

Obrazek

JUVENTUS:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 6
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 4
Remisów: 2
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Cristiano Ronaldo: 6 - (5 goli w Serie A i 1 w LM)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Gonzalo Higuain: 4 - (2 asysty w Serie A i 2 w LM)
Obrazek

Obrazek -
Obrazek - Bentancur
Obrazek - Chiellini, Alex Sandro / Matuidi, Rabiot, Pjanić (do oceny).
Obrazek - Mandżukić, Pjaca, Perin, Han.

HISTORIA SPOTKAŃ Z ATALANTĄ (Kliknij aby zobaczyć)

OSTATNI POJEDYNEK DRUŻYN W BERGAMO:


PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Obrazek
Obrazek

Aktualizacja: 20.11.2019
(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


Sędziuje: Ginaluca Rocchi.
Obrazek

MECZ W INTERNECIE:
Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

MECZ NA ŻYWO W TV:
ELEVEN SPORTS 2

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 19:42

Atalanta na wyjeździe, po przerwie reprezentacyjnej i godzina meczu...śmierdzi mi porażką mając na uwadze to co nasze orły ostatnio prezentują.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 20:09

MRN pisze:
21 listopada 2019, 19:42
Atalanta na wyjeździe, po przerwie reprezentacyjnej i godzina meczu...śmierdzi mi porażką mając na uwadze to co nasze orły ostatnio prezentują.
Do tego Pjanic, Rabiot, Sandro kontuzjowani.

@dragon

Ale cały trening czy trochę jak wczoraj?
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2019, 20:41 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 20:38

I Berna w 1 składzie. Tak każdy podaje. Dla mnie to będzie koniec Sarriego. Ramsey 2 gole a Costa 2 tyg. zasuwal w Continassie. Jeżeli wystawi ich kosztem kalekę to dla mnie jest skreślony.
Meczu nie wygramy.

Ps. Pjanić dziś trenował z grupą.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 20:48

No jeżeli nie zagra Ramsey i Costa a zagra ten nieudacznik Berna to naprawdę będzie przegięcie pały. Myślę, w czasach kiedy Sarri był w Napoli to nie miał kopuły dziurawej przez fajki bo grał tym co ma najlepsze. U nas jakieś cuda odstawia ale wiem, wiem...zaraz ktoś napisze, że chce po prostu mieć kogo wpuścić ale nie kupuję tego. Poche jest dostępny a my z Sarrim musimy przeżywać katusze.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 23:35

MRN pisze:
21 listopada 2019, 20:48
U nas jakieś cuda odstawia ale wiem, wiem...zaraz ktoś napisze, że chce po prostu mieć kogo wpuścić ale nie kupuję tego.
To samo robił w Chelsea, więc nie jest to dla mnie zaskoczenie.

Do stycznia coraz bliżej, czas ucieka :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 09:14

W Chelsea wyciągnął mimo wszystko wynik ponad możliwość zespołu jakim dysponował, zobaczymy jak to będzie u nas ale ja nie kapuję uporczywego wystawiania Berny, który nawet na ławkę się nie nadaje.

Danilo : Sarri chce wprowadzić nowy system, w którym miażdżymy naszych przeciwników. Przypomina mi Guardiolę. :prochno:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 10:18

Zapata kontuzja, Ilicic pauzuje za kartki. Dwa mocne osłabienia. My za to po przerwach gramy tragicznie. Strata pkt jest bardzo możliwa.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 11:24

Obawiam się g. jak we Florencji i gry na remis.
Ale serce wierzy, że w końcu coś zaskoczy. 😁
Nawet rozumiem, że Berna to jedyny obok przesuniętego do obrony Cuadrado gracz ofensywny, który wybiega defensywne założenia taktyczne ale może niech biega bliżej lewego skrzydła?!
Sarriemu należy się wielki szacunek, że zdobywa regularnie punkty, rozumie że to jest priorytet w takim klubie jak Juventus i nie przekłada ponad tego swojego ego. Możne jednak trochę więcej odwagi i ryzyka w obsadzie pierwszej linii? W środku pola nadal mamy tartak Allegriego.


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 12:45

Sarri na konfie:
“There’s no need to clarify anything with Ronaldo. Certain players need to be left to cool off,” No i krótka piłka. Brawo.


- Pjanic jest dostępny, Rabiot ma problem z przywodzicielem, Matuidi jest na prochach ale będzie dostępny, Cuadrado odczuwa ból pleców w uraz Sandro jest mniej groźny niż przypuszczano na początku.

Maurycy na konferencji także powiedział, że chce grac w określony sposób ale charakterystyki graczy na siłę nie zmieni. I tu jest właśnie pies pochowany. Następne okienko trzeba przeprowadzić 100% pod trenera.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 13:35

Costa i Ramsey są stworzeni do takiej gry jaką preferuje więc niech nie wygaduje bzdur, woli np. Berne. Ponadto to Sarri zablokował transfery Khediry oraz Matuidiego więc zajeżdża tutaj hipokryzją z jego strony. Uważam że Sarri boi się zaryzykować aby nie stracić scudetto. Dopóki naszym trenerem będzie Włoch to tak to już będzie mniej więcej wyglądało.

Zapata nie zagra ? Czyli on, Muriel oraz Ilcić -trójka zawodników mogąca poprzestawiać naszych kołków jak im się podoba.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 21:46

MRN pisze:
22 listopada 2019, 13:35
Costa i Ramsey są stworzeni do takiej gry jaką preferuje więc niech nie wygaduje bzdur, woli np. Berne. Ponadto to Sarri zablokował transfery Khediry oraz Matuidiego więc zajeżdża tutaj hipokryzją z jego strony. Uważam że Sarri boi się zaryzykować aby nie stracić scudetto. Dopóki naszym trenerem będzie Włoch to tak to już będzie mniej więcej wyglądało.

Zapata nie zagra ? Czyli on, Muriel oraz Ilcić -trójka zawodników mogąca poprzestawiać naszych kołków jak im się podoba.
Dokładnie. Nie przesadzajmy już że mamy same drewna w zespole. Jest Dybala, Pjanic, Ramsey, Costa, Cuadrado, Higuain, Ronaldo, Sandro. Rabiot jak odzyska formę, też może być wartością dodaną w ofensywie. To wychodzi, że Napoli miało lepszy skład, niż my teraz ? Wygląda to po prostu tak, że trener ma się dostosować do zespołu, a nie odwrotnie. Tak jak piszesz dopóki trenerem będzie Włoch, a nie ktoś, kto potrafi tupnąć nogą i zażyczyć sobie to czego chce, to niestety tak to będzie wyglądać.

Paradoksalnie to Scudetto jest naszym przekleństwem. Upieprzyli sobie Agnelli i reszta, że Scudetto jest najważniejsze. Ja jestem w stanie zaakceptować sezon przejściowy, bez mistrzostwa, byle zespół zmienił swoje nastawienie i grę na bardziej ofensywną, taką która może dać sukces w Europie.

Zobaczymy, czy jakieś zalążki dobrej gry widać, czy będzie to już 8, czy 9 mecz z rzędu ze słabą grą.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2019, 21:49 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 21:48

do usuniecia


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 listopada 2019, 07:40

Spodziewam się bardzo trudnego meczu, bo Atalanta nam nie leży w ostatnim czasie, a my formą nie grzeszymy. Na szczęście w Atalancie spory szpital, jednak mimo wszystko nawet porażka mnie nie zdziwi dzisiaj. Obym się mylił. Cała sprawa z CR7 zaczyna mnie już doprowadzać do szału. Najpierw kontuzjowany, potem na reprezentacji nagle zdrowiał i teraz znów kontuzja. No sorry, ale nie kupuję tego. Jak dla mnie po meczu z Milanem porobiły się niezłe kwasy, ale dobrze, że klub stara się to załatwiać po cichu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2019, 11:41

Atalanta bez formy i w dodatku z osłabieniami w ataku.

W normalnych warunkach stawiałbym na remis i stratę punktów, ale w obliczu osłabień drużyny z Bergamo liczę, że to wygramy.

Kurs na Juve oscyluje w granicach ~2.50-2.60. Od kilku sezonów nie było tak wysokiego value na zwycięstwo Juve. Warto spróbować jak ktoś lubi pograć.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany