LM 19/20 (gr. D) [4]: Lokomotiv Moscow 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:55

Pan piłkarz zapewnia wygraną.

Costa na tle całego zespołu który gra w żółwim tempie wygląda jakby był półkę wyżej od wszystkich.

Asysta Gonalo to prztyczek w nos Ronaldo od Sarriego .


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:55

Nie ma co filozofować, mecz słaby, kolejny z rzędu. Dobrze, że wszedł ten Costa, choć trochę wstyd, że ten jego zryw był jedynym spośród Juve przez całe 90 minut.

Gdybym miał opisać ten mecz jednym słowem to wybrałbym: "wolno".


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:55

Czekam na konfe Allegriego2: zagraliśmy dobrze, ważne 3 pkt. pełna kontrola, calma calma, sezon zaczyna się w marcu


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:55

Jesteśmy obrzydliwi, okrutni i sadystyczni.

Mecz w naszym wykonaniu słaby, choć warunki do gry były w drugiej połowie jeszcze gorsze niż w pierwszej.

Indywidualnie zadowolony jestem dzisiaj z Rabiota, chłopak coraz lepiej i pewniej czuje się w Juve.
Ronaldo potrzebuje chyba jakiegoś indywidualnego planu treningowego, i to nie z myślą o najbliższych meczach, tylko o wiośnie.

Jak bym nie narzekał, nie.pamietam kiedy po raz ostatni mieliśmy w LM 10 pkt. po czterech meczach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:56

Z tego co kojarzę to za Allegriego ani razu nie było awansu po 4 kolejkach LM. Poprawcie mnie jeśli się mylę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 20:57

Baczu pisze:
06 listopada 2019, 20:52
W dupe to sobie powinniśmy wsadzić darmowe transfery do pomocy. Jak sobie pomyśle że zamieniliśmy trio Vidal-Pogba-Pirlo na Matuidi-Khedira-Pjanic to mnie skręca. Rabiot może i ma umiejętności, ale facet nie grał od pół roku, potrzebuje czasu i zaufania, a u nas czasu nie ma. Tak to mógłby sobie w Arsenalu pograć, gdzie nie ma parcia na trofea.
Dobrze że Costa wrócił. Nie chce już więcej widzieć kretyńskiego 4312, Ramsey do środka pomocy, Costa na skrzydło, Dybala na fałszywą dziewiątke. I dmuchać i chuchać na Douglasa byle by się znów nie połamał.
Pjanić obok Cuadrado jest najlepszym piłkarzem w tym sezonie.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:01

Jeżeli Juventus Allegriego odbierał przeciwnikowi chęć gry, to co powiedzieć o Juventusie Sarriego? Przeciwnik daje z siebie wszystko i dostaje bramkę 90+2,4,6 minucie. Oczywiście ironia z mojej strony bo mam dość oglądania tej kopaniny, zbieraniny przypadkowych piłkarzy z trenerem oblechem na czele. Zarząd zamiast zatrudnić dobrego zagranicznego trenera z pomysłem, wizją, kolejny raz zatrudnia włocha z wizją z poprzedniej epoki. (ani jego Napoli ani Chelsea mi się nie podobały).
Ronaldo zostawiam bez jakiegokolwiek komentarza. Piłkarsko dno i gdyby nie wartość marketingowa to byłoby to najgorzej wydane milion milionów w historii piłki.
Będziecie pisać, że nie jest tak źle, że lider, że awans do 1/8 ale co z tego? Czekamy na cholerną LM 150 lat a tu zapowiada się że 1/4 to będzie znowu max co ugramy. Jestem zły. Przede wszystkim na zarząd, za spieprzenie okienka i zatrudnienie dziada. W dupe se wsadźcie te darmowe transfery. Z jakiegoś powodu ich nie chcieli w ich byłych klubach, ale nie płaćmy im miljony


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:03

I to jest właśnie Costa, jednym szalonym rajdem może odwrócić losy meczu :) mega brakuje takiej iskry w naszej drużynie gdy nie ma go na boisku.


#AllegriOut
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:09

jackop pisze:
06 listopada 2019, 20:48
W dupe niech sobie wsadzić Sarri takie Juve.
Rynce opadajo.
prezes3c pisze:
06 listopada 2019, 21:01
Będziecie pisać, że nie jest tak źle, że lider, że awans do 1/8 ale co z tego? Czekamy na cholerną LM 150 lat a tu zapowiada się że 1/4 to będzie znowu max co ugramy.
No bo zawsze LM wygrywają drużyny, które w fazie grupowej grają pierwsze skrzypki.

Każdy zespół w każdym sezonie ma lepsze i gorsze okresy. Mamy ten gorszy, po tym lepszym (tak, był dobry okres, którego ocena jest trochę niesprawiedliwa ze względu na błędy De Ligta i sędziów). Ja się wstrzymuje z ocenami, ale można też jak koledzy wyżej, już zwalniać trenera albo skreślać sezon. Co kto lubi.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:11

szczypek pisze:
06 listopada 2019, 21:09
Ja się wstrzymuje z ocenami, ale można też jak koledzy wyżej, już zwalniać trenera albo skreślać sezon. Co kto lubi.
I tak wyjdzie na moje, możesz sobie zapisać :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:19

Costa - Pan Piłkarz. Dziękuję syneczku. <3

Niestety jakoś wyjątkowo dobrze to nie wygląda, żeby nie ująć tego bardziej dosadnie. Niby ta piłka wymieniana między naszymi często, ale mało to produktywne, niewiele wnosi do gry. Generalnie mecz podobny do pierwszego - jednak nasza przewaga na późniejszym etapie była widoczna plus świetnie prezentował się bramkarz miejscowych.

Wielkie brawa dla Bonucciego za to wybicie piłki z linii.
Rugani papa.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:20

jackop pisze:
06 listopada 2019, 21:11
szczypek pisze:
06 listopada 2019, 21:09
Ja się wstrzymuje z ocenami, ale można też jak koledzy wyżej, już zwalniać trenera albo skreślać sezon. Co kto lubi.
I tak wyjdzie na moje, możesz sobie zapisać :whistle:
Możesz również zapisać sobie mój post, że max to 1/4 LM. Mam gdzieś 198 Scudetto z rzędu, nie po to kupują Ronaldo i najdroższego obrońcę żeby wygrywać z Lecze i interkiem


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:22

mrozzi pisze:
06 listopada 2019, 21:19
Wielkie brawa dla Bonucciego za to wybicie piłki z linii.
Rugani papa.
O dziwo Rugani nie zrobił jakiegoś błędu nawet co mnie zdziwiło, a Bonucci zrewanżował się za stratę gola (przegrał pojedynek główkowy po którym piłka trafiła w słupek).


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:27

Tak szybki awans naszych z grupy po 10-letniej przerwie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 21:27

Nie napiszę, że wynik lepszy niż gra bo tego nawet nie wypada pisać. Jesteśmy jednak cyniczni, mamy zawodnika, który potrafi zrobić różnicę...wystarczy, że wrzuci wyższy bieg i przeciwnicy boją się go tknąć. Nasza obrona to dramat, bez wyjątku. Bentancur słaba zmiana, najbardziej podobał mnie się Higuain, którego asysta kolejny raz daje nam zwycięstwo. Widać, że u nas jest zmotywowany i to otoczenie mu służy, dobrze, że nie odszedł bo to chyba jedyny zawodnik, którego można dziś pochwalić. Pjanić wszystkie stałe fragmenty do bramkarza podaje, dostosował się poziomem ich wykonywania do Ronaldo. Najważniejsze 3 pkt., teraz trzeba pogonić tragikomiczny Milan i mieć nieco spokoju. Styl gry rzecz jasna nie podoba mi się, klepanie, wymienianie tysiąca podań, które nic nie daje. Eder z przodu mając obok siebie 3 obrońców przyjmuje na klatę, gasi piłkę i rozgrywa - i tak za każdym razem. Strzelamy i tracimy, dobrze, że Costa strzelił w 93 minucie a nie w 92 bo w takim przypadku skończyłoby się 2-2. Nie wiem jak wyglądają teraz treningi ale brak jest jakichkolwiek schematów. Jesteśmy bezradni to zaczynają się wrzutki do bramkarza przez co frustracja wzrasta. Brakowało Cuadrado a to o czymś świadczy...naturalnie w sensie negatywnym.


Obrazek
Zablokowany