LM 19/20 (gr. D) [4]: Lokomotiv Moscow 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 06:38

O ile Ramseya kosztem Khediry widziałbym bardzo chętnie na stałe, to już Rabiot za Matuidiego, póki co chyba jeszcze nie. Na początku sezonu też chciałem go w wyjściowej jedenastce, ale jak na razie strasznie rozczarowuje kiedy dostaje szanse i według mnie z Matuidiego mamy i tak więcej pożytku. Chętnie zobaczyłbym Costę w tym meczu. Szkoda, że nie ma Cuadrado, bo tak się przyzwyczaiłem do jego gry w tym sezonie, że na Danilo patrzeć już nie mogę. Na środku również dałbym szansę Demiralowi, ale znając życie zagra Rugani. Najważniejsze zdobyć 3 punkty, co zapewni nam już w zasadzie awans, na fajerwerki nie liczę, bo ewidentnie od paru spotkań przechodzimy lekki kryzys (łagodnie ujmując). Z postępów, które było jakoś widać z meczu na mecz, zaczynamy znowu grać jak pod wodzą Maxa. Najwyższy czas też na przyzwoity mecz Ronaldo.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 10:55

Dragon pisze:
05 listopada 2019, 00:19
OSTATNI POJEDYNEK DRUŻYN NA W TURYNIE:
xD


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 11:07

Imo Rabiot ze względu na czerwo spokojnie mógłby zagrać dzisiaj kosztem Matuidiego. W ostatnich meczach Matuidi i Khedira są po prostu prze słabi i Sarri musi zacząć ich odsuwać od składu.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 11:40

Jakby na to nie patrzeć ten mecz będzie mega ciężki, raz że nasza forma w ostatnich meczach lekko mówiąc jest słaba.. a dwa, Lokomotiv się zepnie bo teoretycznie mają szanse na wyjście z grupy :< myślałem, że z pogodą bedą jakieś jaja ale nie ma dramatu gdyż na dzisiaj prognozują lekkie opady i około 11 stopni więc dramatu nie ma ;) wyjść wygrać i zapomnieć tak to widzę. Liczę także na przełamanie CR7 może się chłop w końcu obudzi bo póki co ten sezon w jego wykonaniu to tragedia..


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 13:47

Powiem Wam szczerze, że ja od meczu z Interem czuję się oszukany. Naprawdę uwierzyłem, że zaczyna się dziać coś nowego, coś na co tak bardzo czekaliśmy. Niestety. Po przerwie rep. gramy taki chłam, że ja lekko mówiąc jestem załamany. Dlaczego? Za chwilę może rozwinę.
Fajnie, że widzimy pozytywy, mamy kalkę po Maxie, ostatnie mecze po zapewnieniu Scudetto to był festyn w Cycowie. Dobrze, że miałem detox w postaci Ekstraligi żużlowej w Lublinie po 23 latach. Inaczej bym zwariował. Niemniej w gruncie rzeczy co byśmy nie grali teraz, i tak będzie lepsze niż to co za Maxa. Tu nie wiele trzeba. Osobiście zaliczam się do grona osób, które uważają, że jego cykl się skończył w Cardiff.
Co robimy lepiej? Na pewno utrzymujemy się przy piłce. Wcześniej było głębokie bronienie i czekanie na wrzutkę rywala. Teraz się brendzlujemy z piłką w środku, wymieniając 100 podań. Potrafię to jednak docenić, w każdej mądrej ksiażce pisze, że drużyna mająca piłkę, nie może stracić gola. Ale idą dalej, to sarrismo, wierzycie w to? Gdzie to jest? Kiedy? Na początku sezonu jeszcze szło, a teraz? Równia pochyła. Przecież z tego nic nie wynika. Z Interem owszem, 2 piękne bramki po klepkach, 1 nie uznana, doceniam. A dalej? 2 samobóje, 3 gole z karnych, w meczu z Genoą 2 asysty obrońców rywali. No sorry... mówicie, że brak skuteczności łatwo wyeliminować. No czekam. Serio, nawet w czasach 7 miejsc nie mieliśmy takiego problemu żeby trafić w ten prostokąt.
Potrzeba czasu? Owszem, ale pamiętajmy, że Sarri prowadzi wybitnych piłkarzy a nie Brescię i chyba łatwiej do takich dotrzeć? Czy potrzeba 2 lat żeby to zagrało? Nie mamy liczb, w Napoli Mertens / Insignie i Callejon mieli double double w sezonie a my teraz? To co się dzieje z Ronaldo to osobny temat. Spójrzmy na tabelę strzelców. Ten gość ma kontrakt 3 topowych zawodników a ten sezon to dramat. Na + Pjanić i SAndro, tu Sarri ich podniósł.
Kolejna rzecz to zamykanie meczów. 2 wygrane więcej niż 1 golem. Ostatnie Spal i słaby Bayer, reszta drżenie o wynik, z takim składem... ludzie :facepalm: Wystawianie Berny 6 razy w podstawie z formą gówna to fantasy. Ogólnie transfery też się nie bronią. Zaraz 3 przerwa na repre a my w środku Matuidi i Khedira, obaj byli podobno skreśleni a teraz kluczowi zawodnicy. Zmiana na 4-3-1-2 też nie wiem czy dobra. Costa chyba dużo straci...

Krótko i na temat. Nie kupuję tego Juventusu, nie w takiej formie. Boję się absolutnie każdego meczu, tak jak dzisiejszego.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 14:47

Po części słabą skuteczność można wytłumaczyć tzw. efektem Ronaldo. Było sporo sytuacji gdzie któryś z naszych graczy powinien zwyczajnie szybko oddać strzał ale tego nie zrobił bo musiał się zastanowić- strzelać czy może mogę jeszcze podać do Ronaldo ? I zwykle takie sytuacje zwątpienia nie kończyły się bramkami. Napewno tą przypadłość mają np Berna czy Cuadrado. Co innego np Higuain który jak ma strzelać to po prostu strzela.

Ja dziś zagrałbym tak :
Szczęsny
De Sciglio Bonucci Demiral Sandro
Ramsey Pjanić Rabiot
Costa Higuain Ronaldo


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 17:56

Skład : Szczęsny - Danilo, Bonucci, Rugani, Sandro - Rabiot,Pjanić-Khedira - Ramsey - Higuain, Ronaldo

Skład super za wyjątkiem Ruganiego, już wolałbym tam Cana (jeśli byłby dostępny), bo wiadomo, że Demiral ma karę...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 17:57

Rugani. O Boże :/. Żegnaj Demiral.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:01

lenor pisze:
05 listopada 2019, 20:44
Też mnie zastanawia co z Demiralem, chłopak przecież w presezonie miał wejście smoka, a w oficjalnych meczach nie łapie minut.
W pre-sezonie moze i tak, ale pozniej plackowal tak, jak wyklinany tutaj przez wiekszosc Rugani. U mnie Turas ma pozamiatane za te saluty i moze odchodzic nawet w styczniu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:08

No ale kto ma zagrać za Ruganiego? Nie ma kto. A że Daniele zdecydowanie nie ma psychiki jak człowiek z miasta to zapowiada nam się 90 minut kabaretu w obronie. Znając życie co szybsi i sprawniejsi afrozawodnicy będą grali specjalnie pod niego licząc na placki :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:15

Serio wystawia amatora Ruganiego? Przecież to jest fatalny poziom, nawet na poziomie ligowym. :facepalm:

Coś mu się chyba w grze tego chłopaka z Turcji nie podoba, że stawia na kogoś tak słabego.

Chociaż jest Ramsey, jakieś pocieszenie.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:24

Niestety jednak Rugani, szkoda, że bez Costy, ale za to Ramsey, ten Danilo na prawej też kłuje w oczy, ale alternatywy żadnej. Ciężkie 90 minut się szykuje. Forza Juve :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:29

Ramsey i brak Matuidiego :ok: A Danilo trzeba próbować odbudować, bo w życiu się nie zwróci i będzie kiblował przynajmniej 2 lata. Z resztą lepszy on niż pokraka De Sciglio :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:33

Z taką obrona na pewno stracimy .
Dobrze, że Berna na ławce.
Strasznie leje w Moskwie.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 18:34

Demiral ma pograne za salutowanie na reprezentacji, a ludzie dalej się zastanawiają tutaj czemu nie gra...


Zablokowany