Serie A 19/20 (11): Torino 0-1JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:11

Torino w lekkim dołku, Juve nie zachwyca ale inter wygrał a Torino potrzebuje punktów jak tlenu, więc... szykują się najbrzydsze i najnudniejsze derby od lat.
Obstawiam 1-0 po pierwszej połowie dla Juve, potem wyrównanie i gol na 2-1 dla Juve z karnego/dystansu/dupy w okolicach 91 minuty.
Dawać już ten czat, bo to ostatnio ciekawsze od gry Juventusu ;)


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:20

Cześć ludzie, zna ktoś stronę na której dziś da rade zobaczyć mecz? może być płatna.


Fino alla fine.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:27

Ramsey na ławce... Sarri czemu mi to robisz? :punish:
Jacky pisze:
02 listopada 2019, 18:57
Bedzie czat?
Będzie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:31

LukaszJuve pisze:
02 listopada 2019, 20:20
Cześć ludzie, zna ktoś stronę na której dziś da rade zobaczyć mecz? może być płatna.
Elevensports.pl / player.pl

15 zł / msc - wszystkie mecze Juve :)

Player ma aplikacje - można oglądać mobilnie np. na telefonie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:36

Bernardeschi :facepalm: Again :facepalm:

Pewnie jako kibic powinienem wierzyć w jego przełamanie, ale jakoś ciężko mi sobie je wyobrazić, skoro od nastu miesięcy (za wyjątkiem Atletico) gra na zmianę: beznadziejnie albo bezbarwnie. Mimo wszystko, gdy ostatnio był zmieniany dostał mocne wsparcie od publiczności na stadionie, ciekawe czy ma zamiar w końcu zrewanżować im się na boisku, czy dalej będzie próbował to robić na instagramie :think:

Obecność De Sciglio też mnie nie cieszy, przeciwnie. Spada mi przedmeczowy entuzjazm na myśl o tym bezjajecznym, do bólu przeciętnym piłkarzu. Brakuje Higuaina.

Inter wygrał, łatwo nie miał. Myślę - biorąc pod uwagę nasze ostatnie wyczyny - że my też lekko mieć nie będziemy.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:40

To jest to co mnie denerwuje, mam na myśli sytuację z Berną. Mówimy o szerokiej kadrze, wyrównanej, dlatego Federico z formą (J.Martineza ) nie ma prawa zagrać 6 meczów z rzędu w takim klubie jak Juventus.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:40

Max miał swoich pupilków a Sarri pod tym względem inny nie jest skoro regularnie wystawia do podstawy Bernardeschiego, którego obecność powoduje, że gramy w osłabieniu już na starcie. Nie wierzę w to,że nagle Berna zacznie robić różnicę i nie kumam tej decyzji skoro zdrowy jest Ramsey. Dziś kolejny festiwal niewykorzystanych sytuacji się szykuje i oczywiście bramka z dupy dla Toro.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 21:37

Bernardeski wyglada tak ociezale, jak by z 3 lata nie gral w pilke.
De Ligt natomiast prezetuje styl gry, niczym obroncy A-klasowi (patrz: przewaznie wjazd masą w przeciwnika).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 21:40

Żenada. Totalnie zmarnowane 45 minut. Torino dobrze zagęszcza środek, natomiast bywa sporo miejsca po lewej stronie ale tam nic się nie dzieje, bo biega tam ofensywny kastrat De Sciglio. Bernardeschiego permanentnie nie ma, poza jednym wystrzałem, kiedy to próbował dryblingu i się zbłaźnił. Poza tym parę apatycznych strzałów i wsio. Szkoda się w ogóle denerwować, występ jak za Allegriego - piłka krąży jak w kisielu, piłkarze ruszają się jak w smole.

:bad:


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 21:40

Kolejne 45 minut z Berna, Benta i Dybala spuszczone w toalecie.
Dochodzi do tego, że to Matuidi ma najwięcej okazji na kluczowe podanie. 🤦


calma calma
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 21:44

Torino nas gniecie przez pół godziny, potem przez 15 minut robimy 2-3 akcje - nie tak ma wyglądać nasza gra.

De Ligt - chłopaczek jest podobnie obsrany jak Rugani, tylko że jeszcze trzeba mu ręce związać, bo nie umie ich trzymać przy sobie...
De Sciglio - o dziwo po tym dośrodkowaniu do przelatującego gołębia zacząć grać dość dobrze, chociaż Belotti ograł go z łatwością w jednej z akcji i obawiam się powtórki w drugiej połowie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 22:52

Wymęczone to zwycięstwo, ale jest. Tylko tak się zastanawiam po co zmienialiśmy trenera, skoro z Sarrim gramy tak samo jak za Maxa? W pierwszych meczach pozostałości po Maxie były czymś normalnym, ale później zaczęliśmy grać Sarriball i teraz wracamy do Allegriball...

Higuain kluczowy, De Ligt w trakcie podróży z Amsterdamu zgubił swoje umiejętności, ale zaczyna jest odnajdywać, zaczynając od tych ofensywnych.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 22:56

Z pozytywów:
-nie straciliśmy bramki
-pierwszy gol De Ligta w barwach Juve, do tego w derbach!
W sumie to tyle. Kolejny mecz do zapomnienia, znowu rażąca nieskuteczność. A na Bernę i De Sciglio brak słów.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 22:56

De Ligt za tydzień

Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 23:36

Straszne męczenie buły. Byliśmy lepsi, co do tego nie ma wątpliwości, ale jednak mocno to rwane, mało ciekawe dla oka.

Ligta ewidentnie ciągnie do siatkówki, ale ważne, że chociaż zdobył bramkę na wagę 3 pkt. Może zejdzie z niego choć część presji.

Bernardeschi to jest nieporozumienie. Costa wrócił, a ten nadal tego cieniasa wystawia.


Zablokowany