Serie A 19/20 (9): Lecce 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:11

Kasacja /10char.
Ostatnio zmieniony 26 października 2019, 17:13 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:13

Nie wyciągamy wniosków z poprzednich spotkań. Co z tego, że gramy ładną, szybką i momentami efektowną piłkę jak nie przekłada się to na gole. W chwili obecnej aby urwać Nam punkty, wystarczy postawić autobus w polu karnym, ponieważ żaden z naszych piłkarzy ofensywnych nie ma najmniejszej ochoty na strzał z daleka. A tego w wielu przypadkach brakuje. Zamiast tego piłujemy sobie statystyki rzutów rożnych i wymieniamy miliony podań, z których tak de facto nic nie ma bo wjechanie z piłką do bramki przy 10 broniących zawodnikach drużyny przeciwnej to zwykła abstrakcja. Są momenty, w których uda się stworzyć świetną sytuację bramkową, tylko tu natomiast zawodzi skuteczność. I to kolejny raz z rzędu ! Nie można więc mówić o złej passie czy pechu bo każdy widzi, że tych sytuacji w jednym spotkaniu jest bardzo dużo. Ręka De Ligta to nie tylko kolejny niefortunny przypadek, ale przede wszystkim konsekwencja cofnięcia się do obony po zdobyciu gola. Frajersko stracone punkty. Szkoda bo przecież własnie z takimi drużynami zdobywa się Scudetto.
Ostatnio zmieniony 26 października 2019, 17:18 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:13

Oglądałem od 60 minuty więc mam niepełny obraz.
Akurat załapałem się na 2 niesamowite pudła Berny. To nie jest piłkarz, to jest nieporozumienie.
Karny dla nas jakiś taki z dupy. Najlepszy młody piłkarz wszechświata Mati De Ligt znowu gra dla przeciwnika i tak się kończy ta sobotnia nędza.
Sarri - wybory personalne słabe, zmiany słabe. Treningi chyba też słabe skoro ciągle powtarzają się te same błędy.

Trudno, czekamy na mecz Interu, a już w środę arcytrudne domowe starcie z Genoa CFC. Ci ostatnio same porażki to może wymęczymy jakieś 2-1 ;).


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:16

Jedyny zawodnik, który dzisiaj zasłużył na noszenie tej koszulki to był Pjanić. Niestety, najprawdopodobniej będziemy musieli zagrać następne mecze bez niego.
Bernardeschi to jest kretyn. Jego decyzje są tak nietrafne, że wątpię w jego inteligencję.
Ależ mnie wpienili! :|


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:37

Chcesz umoczyć hajsik? Postaw na win Juventusu :ok: #sprawdzoneinfo #potwierdzoneinfo


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:45

@Vinylside
Nasz główny problem to nieskuteczność, bo w gruncie rzeczy po pierwszej połowie powinno być 0:2 dla Juve, a wtedy w drugiej odsłonie spotkania moglibyśmy sobie klepać piłkę i mieć z 80% posiadania. Niestety w kolejnym pojedynku w Serie A marnujemy takie akcje, że głowa mała, więc nie ma co się dziwić, że dziś remisujemy z Lecce, a wcześniej przeważnie wygrywaliśmy zaledwie jedną bramką. Z decyzji personalnych Sarri raczej się wybroni, bo przez kontuzje Danilo i De Sciglio praktycznie cały czas musiał wystawiać Cuadrado, więc kiedyś należało dać odpocząć Kolumbijczykowi (zresztą Alex Sandro też powinien trochę odetchnąć, ale nie ma go kim zastąpić). Podobnie zresztą wyglądała sytuacja z Ronaldo, którego nawet nie zabraliśmy na wyjazd. Odnośnie rzutów rożnych, to niestety ten element w naszym wykonani wygląda wręcz tragicznie, bo mając 14 kornerów w dzisiejszym meczu nawet nie zagroziliśmy bramce Lecce mimo tego, że de Ligt czy Bonucci doskonale grają głową.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:55

Nie mogłem oglądać niestety meczu, patrzę potem na wynik, a tu 1-1. Szkoda straconych punktów, musimy coś zrobić z tą skutecznością, bo mamy sytuacje, ale ich nie wykorzystujemy. Coś nam to Lecce nie leży.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 17:59

hellspawn pisze:
26 października 2019, 17:16
Bernardeschi to jest kretyn. Jego decyzje są tak nietrafne, że wątpię w jego inteligencję.
Ależ mnie wpienili! :|
Jest niczym jeździec bez głowy. Biegnie i nie wie, co ma dalej zrobić. Gadaliśmy na Juana, a Włoch lepszy nie jest. Jak nie trafiasz na pustą bramkę i potem w kolejnej dobrej akcji nie potrafisz plamy zmagać, to coś tu jest nie tak. Dobry to on jest w udzielaniu wywiadów klubowej TV w trakcie jazdy samochodem.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 18:20

Ten mecz pokazał jaką wartość dla drużyny ma Ronaldo. I nawet nie chodzi mi tu o wartość czysto sportową, a wartość ambicjonalną i motywacyjną. Napastnicy (każdy jeden bez wyjątku) wyglądali dziś jakby zeszła z nich presja rywalizacji. Dostali bezpieczne miejsce w podstawowej jedenastce i grali bez tego napięcia aby udowodnić swoją większość nad tym drugim. Próbowali, bo próbowali, ale bez jakiegoś większego głodu. Powinni pooglądać jakichś topowych napastników, np Lewandowskiego i brać z niego przykład jak wykańczać akcje.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 18:32

Jak to jest z tymi "nowymi przepisami"? Ostatnio wałkowano jak to już się taki rąk nie gwiżdże, pierwsza lepsza sytuacja i karny :D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 18:57

Akurat Ronaldo gra ostatnio cholernie egoistycznie i też marnuje na potęgę, więc nawet jego obecność wiele zmienić nie musiała. A odpoczywać też musi.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 19:08

Sarribal...he he :laugh:


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 19:09

Nie ogladałem całego meczu, widziałem tylko kilkuminutowy skrot i statystyki. Szczerze mowiac, to jak sie marnuje kilka razy sam na sam (Bernardeschi, Dybala, Higuain), nie trafia dwukrotnie praktycznie na pustą bramkę (Bernardeschi, Bonucci) to nie mozna wygrac meczu. Nie mam pretensji do De Ligta o rękę, mimo faktu, ze to juz kolejna taka sytuacja, pretensje mam do naszych napastnikow, ktorzy powinni w tym meczu wbic spokojnie 3-4 bramki.

Widze, ze fajne noty zebrał Bentancur po raz kolejny. Znow zaliczył dobre spotkanie, czy po prostu staty nie oddaja dobrze tego, co sie dzialo na boisku?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 19:57

Lider utrzymany. Ale fart...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 19:59

jakku1 pisze:
26 października 2019, 19:09
Nie ogladałem całego meczu, widziałem tylko kilkuminutowy skrot i statystyki. Szczerze mowiac, to jak sie marnuje kilka razy sam na sam (Bernardeschi, Dybala, Higuain), nie trafia dwukrotnie praktycznie na pustą bramkę (Bernardeschi, Bonucci) to nie mozna wygrac meczu. Nie mam pretensji do De Ligta o rękę, mimo faktu, ze to juz kolejna taka sytuacja, pretensje mam do naszych napastnikow, ktorzy powinni w tym meczu wbic spokojnie 3-4 bramki.

Widze, ze fajne noty zebrał Bentancur po raz kolejny. Znow zaliczył dobre spotkanie, czy po prostu staty nie oddaja dobrze tego, co sie dzialo na boisku?
Zagrał dobrze, wręcz bardzo dobrze. Do 90 minuty biegał i świetnie odbierał piłkę, mało głupich podań. Naprawdę dobry występ.

Bardzo słabo Igła,aczkolwiek słabiej niż Berna sie nie da. Facet jest po prostu przeciętny jak siki. Nawet na Lecce jest za słaby.


Dobrze że Inter się wyłożył u siebie to spokój na czele : )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany