Serie A 19/20 (8): JUVENTUS F.C 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 13:04

mateelv pisze:
20 października 2019, 09:39
Moim zdaniem to było klasyczne lekceważenie rywala i oszczędzanie sił przed wtorkiem.
:O Nie było żadnego oszczędzania :O Mecz oglądał? Od osiemdziesiątej minuty byli kompletnie wykończeni, szczególnie nasi boczni obrońcy.

Jak Sarri nie ogarnie fazy obronnej to najpiękniejsza klepka w Europie NIC nam nie da.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 15:27

Volto pisze:
20 października 2019, 13:04
mateelv pisze:
20 października 2019, 09:39
Moim zdaniem to było klasyczne lekceważenie rywala i oszczędzanie sił przed wtorkiem.
:O Nie było żadnego oszczędzania :O Mecz oglądał? Od osiemdziesiątej minuty byli kompletnie wykończeni, szczególnie nasi boczni obrońcy.

Jak Sarri nie ogarnie fazy obronnej to najpiękniejsza klepka w Europie NIC nam nie da.
Dlatego dołączył Barza. ;)


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 16:02

Maly pisze:
20 października 2019, 12:38
po jednym niedokładnym podaniu wysuwasz jakieś dziwne wnioski...
Wniosek jest taki, że Juventus nadal ma problemy z dobijaniem ogórków. Ostatecznie sprowadza się to do konkretnych sytuacji, w końcu z tego składa się mecz.
Problem istnieje od dawna i ewoluuje razem z drużyną... Za Maxa kopaliśmy się po czołach, teraz mamy słabą skuteczność. Który to już mecz, gdzie należało strzelić 3-4 gole i zgasić światło?
Cóż, aktualny styl przynajmniej daje nadzieję na podreperowanie bilansu bramek. "To się zateguje".
Volto pisze:Jak Sarri nie ogarnie fazy obronnej to najpiękniejsza klepka w Europie NIC nam nie da.
Jedyny obrońca z prawdziwego zdarzenia jest w szpitalu.
Bonucci jak na niego i tak wygląda bardzo dobrze. Chyba każdy pamięta jak kapitanował w Milanie.
De Ligt póki co jest SORRY! przepłaconym leszczem, który popełni błąd albo i nie, taka loteria. Tu odpuści krycie, tam sprezentuje karnego. Ja wiem że obrona, trzeba doświadczenia itd -- oceniam co jest na dzień dzisiejszy. O żadnym wejściu smoka nie ma mowy. Najlepsze, że już po 1. kolejce coś tam stękał, że chciał grać.
Cuadrado czasem da ciała w defensywie, ale jego gra i tak jest znacznie ponad oczekiwania. Zresztą po tym, co pokazał w kilku meczach nasz nowy składak Danilo... chyba panuje pewien konsensus, że już lepiej grać Kolumbijczykiem.
Demiral meczem z Veroną przyspawał się do ławki na długi czas.
Jeszcze Rugani, który rzekomo ma zostać odratowany przez Sarriego. Póki co to puste słowa nie poparte czynami. A szkoda, bo przydałby się, oczywiście w formie.

Potencjał ofensywny widać gołym okiem i przede wszystkim tam bym szukał poprawy. Z meczu na mecz widać progres. Wróci Ramsey, popracuje jeszcze Rabiot i samym zdjęciem Bernardeschiego coś zyskamy.
Z tyłu no niestety, w tym składzie zawsze może coś wpaść... Chiellini kiedyś wróci, ale czy po kontuzji to będzie to samo? On ma 34 lata...


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 22:45

Wojtek pisze:
19 października 2019, 22:48
gra 10x lepsza niż u Maxa, ale wyniki słabsze.
Udowodnij tą drugą tezę.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 października 2019, 08:20

Marat87 pisze:
20 października 2019, 22:45
Wojtek pisze:
19 października 2019, 22:48
gra 10x lepsza niż u Maxa, ale wyniki słabsze.
Udowodnij tą drugą tezę.
Ciężko będzie, bo nadal jesteśmy niepokonani w tym sezonie :prochno:

Co do meczu, oglądałem tylko drugą połowę, ale źle to nie wyglądało. Brakowało jedynie wykończenia. I jak na razie, Rabiot mnie nie przekonuje. Wiem, wiem, nie grał ostatni rok, ale chłop momentami wygląda jakby nie grał tych lat kilka. Bardzo głupie straty.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2019, 19:27

Marat87 pisze:
20 października 2019, 22:45
Wojtek pisze:
19 października 2019, 22:48
gra 10x lepsza niż u Maxa, ale wyniki słabsze.
Udowodnij tą drugą tezę.
Chodziło mi nie o wynik jako punkty tylko wynik jako przewaga bramkowa. Z Sarrim zagraliśmy 10 meczów i TYLKO dwa razy wygraliśmy więcej niż jednym golem, czyli niby gramy ofensywnie, ale nie umiemy gromić rywali. U Allegriego zazwyczaj wygrywaliśmy do zera, zazwyczaj to było 2-0, czasem nawet 3-0. Oczywiście i tak wolę to co gramy za Sarriego, bo wiem, że w końcu zaczniemy wygrywać wyżej. Kwestia czasu i poprawy skuteczności.


Zablokowany