Serie A 19/20 (7): Inter 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 13:15

Mi ten mecz przypomina sytuację z sezonu 2011/2012 i naszego meczu przeciwko Milanowi w 6 kolejce. Tamto Juve to obecny inter, a tamten Milan to obecne Juve. Wtedy wygraliśmy z nimi co dało nam niesamowitego kopa i ostatecznie wygraliśmy majstra wtedy. Trzeba temu zapobiec w tym meczu.


tyrlas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 19:37

Napinka na fcinter.pl juz na całego:D.

Obić ich i dać ostateczny sygnał dla całej Serie A, że INTER WRÓCIŁ!
Zagrajmy chociaż w 80% tak jak 1 połówkę z Barceloną i ich rozniesiemy.
wygrać i pokazać ze w tym sezonie jesteśmy kozakami
Nie mogą się te derby tak nazywać gdyż juve hańbi je swoimi mistrzostwem Serie B.
Jedziemy z tymi pedałami z turynu tylko 5-0

Kibice Interu to faktycznie stan umysłu - troche taka dzicz:).

Co do meczu obstawiam 1-2. Dla nas 2x CR7.


Yankees7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2019
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 21:19

witam na ten mecz Costa nie miałbyć juz gotowy ? No i co z Mandzukiciem dlaeczego od dłuzeszgo czasu jest pomijany ?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 21:31

Yankees7 pisze:
05 października 2019, 21:19
witam na ten mecz Costa nie miałbyć juz gotowy ? No i co z Mandzukiciem dlaeczego od dłuzeszgo czasu jest pomijany ?
Costa, Danilo i MDS pewnie po przerwie reprezentacyjnej wrócą. Poza tym co do Costy to należy się zastanowić. O ile ofc może coś tam czarować, to jak ma się co chwilę łamać to zostańmy przy 4-3-1-2, bo działa lepiej.

Mandzu - nie wiem, czy można mu dać czytelny sygnał, żeby pakował manatki.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 22:29

Yankees7 pisze:
05 października 2019, 21:19
witam na ten mecz Costa nie miałbyć juz gotowy ? No i co z Mandzukiciem dlaeczego od dłuzeszgo czasu jest pomijany ?



Tylko wygrana :scarf: Najlepiej wysoko i w dobrym stylu :shirt:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 22:48

tyrlas pisze:
05 października 2019, 19:37
Napinka na fcinter.pl juz na całego:D.

Obić ich i dać ostateczny sygnał dla całej Serie A, że INTER WRÓCIŁ!
Zagrajmy chociaż w 80% tak jak 1 połówkę z Barceloną i ich rozniesiemy.
wygrać i pokazać ze w tym sezonie jesteśmy kozakami
Nie mogą się te derby tak nazywać gdyż juve hańbi je swoimi mistrzostwem Serie B.
Jedziemy z tymi pedałami z turynu tylko 5-0

Kibice Interu to faktycznie stan umysłu - troche taka dzicz:).

Co do meczu obstawiam 1-2. Dla nas 2x CR7.

Obrazek


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 23:04

tyrlas pisze:
05 października 2019, 19:37
Napinka na fcinter.pl juz na całego:D
Jak bylem w polowie tego watku, to mi tak wlasnie wpadlo do glowy: ciekawie co tam na fcinter piszo...

Wspaniale Derby d'Italia, ah pamietam czasy jak sie w niedziele sleczalo do 23:00 - 24:00 przy telegazecie w oczekiwaniu na wynik, strzelcow (i czasem kartki), pomimo ze w poniedzialek o 6:30 pobudka do szkoly :laugh: Kiedys to bylo... Oczywiscie, ze chcialbym 3 pkt. ale remisem tez bym nie pogardzil. Oby jutro Cris pokazal, za co pobiera te 30 baniek.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 11:29

Potwornie ciężki mecz przed nami. Można nabijać się z obrośniętych w piórka kibiców Interu, ale prawda jest taka, że mają oni powody ku temu, by z optymizmem patrzeć na dzisiejszą bitwę.

Teraz nieco januszowych przemyśleń na podstawie obserwacji i wspomnień:
Conte w mig sprawił, że Inter zarąbiście broni, dobrze się ustawiają w fazie defensywnej i zacieśniają niektóre sektory, gdy jest to konieczne. Wg mojego januszowego pojęcia o piłce, musimy ich mocno oskrzydlać. Barca niemal przez cały mecz próbowała środkiem i długimi momentami średnio im to wychodziło, Inter radził sobie z nimi bez problemu. Zresztą, również Juventus Antka swego czasu łatwiej radził sobie z ekipami grającymi środkiem, z kolei mieliśmy duże problemy z rywalami, którzy umiejętnie oskrzydlali i mieli boczne sektory podwojone. Problem jest taki, że nasz najlepszy skrzydłowy jest obecnie niedostępny, inny, który mógłby zagrać wyżej, musi łatać w obronie w związku z kontuzjami nominalnych bocznych defensorów. Bernardeschi jako skrzydłowy od dawna się nie nadaje, podobnie jak Dybala.

Także z jednej strony potrzeba gry skrzydłami, z drugiej świadomość, że lepszych wykonawców mamy do 4-3-1-2 i właśnie w tym systemie Juventus obecnie spisuje się znacznie lepiej. Panie kochany, co tu robić? Gdybym był Sarrim, usiadłbym i w panice bym się rozpłakał :prochno:

Aha, dla naszego środka pola to będzie prawdziwy test. Jeśli oblejemy, trudno będzie myśleć o pozytywnym wyniku. Liczę na Ronaldo, gdyby w końcu przestał błaźnić się pod bramką rywala to byłoby znam znacznie łatwiej.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 11:38

Emocje takie przed tym meczem, jakie nie były wiele lat. Będzie bardzo ciężko, ale wierzę w naszych chłopaków. Remis również nie będzie zły, ale liczę na zwycięstwo. Najważniejsze żeby nie przegrać, bo wtedy Inter odskoczy na 5 punktów i zrobi się nieciekawie, mimo że to dopiero początek sezonu. Trzymam kciuku za 4-3-1-2 z Ramseyem za plecami CR7 i Dybaly, ale pewnie będzie Pipita. Jak jednak zagra tak jak z Bayerem to też powinno być dobrze.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 12:05

Jakieś wypowiedzi Antonio przed meczem??


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 12:47

Chyba dawno tak nie czekałem na derby. :) Nie uważam, żeby ten mecz decydował w jakikolwiek sposób o losie scudetto, ale Lippi ma rację mówiąc, że odskoczenia nam na 5 punktów dałoby Interowi niesamowity zastrzyk pewności siebie. Zaliczyli bardzo dobry start, gołym okiem widać w tym rękę Conte, ale czy to wystarczy na nas? Wydaje mi się, że nie. Niemniej, będzie to ciężkie spotkanie i mam nadzieję, że obejdzie się bez kontrowersji sędziowskich oraz, że ostatecznie po ostatnim gwizdku sędziego to Juventus będzie mógł się cieszyć z 3 punktów.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 14:01

czas na debiut na nowym forum, to na początek mała dygresja.
Wali bielą po oczach strasznie, w ciemności oczy bolą. Może jakaś skórka w innych kolorach?

Co do meczu - ciśnienie jak za dawnych lat, po pierwsze ze względu Conte i jego warsztat, po drugie to i my nie jesteśmy już takim wozem z węglem jak jeszcze nie dawno (choć do ideału sporo brakuje)
Nie wierzę w nasze czyste konto, strzelić też coś strzelimy, więc spodziewam się sporo bramek, liczę, że my ich strzelimy więcej :)

Inter po ciężkim środowym meczu z Barcą, Conte niby ogarnia przygotowanie fizyczne, ale może to jakiś mały wpływ na formę Interu mieć. My się zbytnio nie przemęczaliśmy więc licze na ostrą walkę na pełnych obrotach. Czas objąć prowadzenie ;)

CR musi zacząć trafiać, bo okazji mu tworzą chłopaki po kilka na mecz. Lewy ma już 11 goli, a nasz asior? Kiedy jak nie dziś ma odpalić.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 15:12

Mając na uwadze tylko i wyłącznie tabelę, nie da się zaprzeczyć, że zwycięstwo w obojętnie jakim stylu powinno być zadowalające.
Z drugiej strony, marzy się pogrążenie przeciwnika i soczyste 0:4 po pełnej dominacji, aby pokazać im, że jednak nie mają do Nas podjazdu.

Prawda jest taka, że Juventus na to stać. A inter to nadal tylko inter i kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym zespołem. Spójrzmy prawie w oczy, kto był ich dotychczasowym przeciwnikiem:

- beniaminek Lecce,
- słabe Udinese,
- Sampdoria bez mapy,
- średniak Cagliari,
- bez-jajeczny Milan,
- grające w kratkę Lazio.

Z wyżej wymienionych zespołów żaden nie kwalifikuje się do pełnej weryfikacji tej drużyny. Wnioski można jednak wyciągnąć po meczach w Champions League, gdzie przychodzi zespół bardziej zmotywowany i już robi się problem. Ktoś powie - "ale przecież prawie wygrali z Barceloną". Jasne, ale Barceloną, która też od jakiegoś czasu szuka optymalnej formy a mimo tego potrafiła zgarnąć komplet punktów.

Spójrzmy też na zdobywane bramki - jak nie przypadkowy jeden czy drugi rykoszet to tragiczne błędy przeciwników. Tu na tapetę wychodzi bramka z Lazio. Facet kopnął lagę w pole karne a obrońca (razem w sumie z bramkarzem) nie wiedział co ma zrobić. Trochę wstyd.

Cały tydzień chodzę dziwnie spokojny i przeważnie taki obrót spraw zazwyczaj prezentuję przed ważnymi starciami, w których pokazujemy się z dobrej strony. Ostatnie tego rodzaju humorki miałem przed rewanżem z Realem i Atletico. Żałuję tylko, że w obu przypadkach nie stawiałem pieniędzy na to, co mówiłem przed meczem bo dziś byłbym odrobinę bogatszy.

W mojej ocenie, ważne jest to, aby prowadzić do przerwy. Sarri już kilkukrotnie powtarzał, że jest maniakiem taktycznym. Wspominał też o analizie najmniejszych detali. Potwierdzeniem tego są zazwyczaj solidne drugie połowy w naszym wykonaniu dlatego kluczem musi być dziś gol do przerwy. O całą resztę jestem spokojny. Zespół wyjdzie zmotywowany i myślę, że miło Nas zaskoczy. Jak wspomniałem wyżej - chciałbym widzieć wynik 0:4 i pełną dominację !


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 16:57

pumex pisze:
06 października 2019, 11:29
Wg mojego januszowego pojęcia o piłce, musimy ich mocno oskrzydlać.
To jest generalnie sposób na wieszkosc druzyn grajacych systemem 352, nie tylko zespoly Conte i obecny Inter. Wszystkie ekipy stawiające nacisk na grę skrzydłami będą tutaj miały lekki handicap na samym starcie. Przypominam chociażby ćwierćfinał z Bayernem (drugi sezon Conte u nas) gdzie dostaliśmy dwa razy po 2:0 i kompletnie nie mieliśmy nic do powiedzenia w dwumeczu (Bayern zagral w kazdym ze spotkan 4231 z Madzukiciem na szpicy i Ribery-Robben/Muller na skrzydłach).

Nie zdziwie się w zwiazku z tym jesli dzisiaj wyjdziemy 433 z Alexem Sandro i C. Ronaldo na lewej stronie i Cuadrado i Bernardeschim na prawej stronie. Rozciaganie gry, wyjscia bocznych obroncow na obieg, podania zwrotne, to jest wszystko to, czego 352 bardzo nie lubi bez względu na to, kto wybiegnie w pierwszej 11. Przypominam, ze z Bayernem wyszlismy z Buffonem, Barzaglim, Bonuccim i Chiellinim w najwyzszej praktycznie formie, z Pogbą, Pirlo i Vidalem, oraz parą Quagliarella-Vucinic w ataku. Do tego Lichtsteiner, ktory wowczas biegał od pola karnego do pola karnego wykręcając jakieś niebotyczne ilości km w meczu. To była bardzo, bardzo dobra druzyna. Nie wiem, czy nie licząc ataku i ławki rezerwowej, nie lepsza od obecnej.

W zwiazku z powyzszym, osobiscie wyszedłbym w tym meczu 433 z C. Ronaldo i Bernardeschim na odpowiednio lewym i prawym skrzydle.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 października 2019, 19:46

Agesti:

Szczesny
Cuadrado
Bonucci
De Ligt
Alex Sandro
Khedira
Pjanic
Matuidi
Bernardeschi
Dybala
Ronaldo

Czyli bardzo uniwersalnie. I dobrze.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany