LM 19/20 (gr. D) [2]: JUVENTUS F.C 3-0 Bayer Leverkusen

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 22:09

Bernardeschi to kryminał tak samo jak komentarz. Tylu młodych, obytych z dana liga vs stare pierdy z radia


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 22:27

Cuadrado to jest lepsza wersja Cancelo
na tej prawej obronie


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 22:53

3-0, końcówka meczu, a my nie odstawiamy obrony Częstochowy tylko dalej gramy swoje... o taki Juventus walczyłem :scarf:
Cuadrado póki co największy wygrany sezonu.


#AllegriOut
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 22:57

Mecz bez fajerwerków, ale bardzo spokojna i łatwa wygrana. Biorę to w tym momencie.

De Ligt wreszcie na swoim poziomie, brawo. Ronaldo dramat, 3-4 bardzo bardzo dobre sytuacje i TYLKO jedna bramka - skuteczność żałosna.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:00

jarmel pisze:
01 października 2019, 22:53
3-0, końcówka meczu, a my nie odstawiamy obrony Częstochowy tylko dalej gramy swoje... o taki Juventus walczyłem :scarf:
Tym samym miałem zacząć posta, brak tego pieprzonego kunktatorstwa jest przecudny ;)

Mecz z naszej strony bez szału, natomiast pisanie (co robił @jackop na czacie), że nic nie graliśmy to gruba przesada. Leverkusen praktycznie nam nie zagroziło, natomiast nasze 3 gole to dla Niemców najniższy wymiar kary. Od niepamiętnych czasów cały tercet ofensywny ze zdobyczą, znowu prostopadłe podania robią robotę. Sorry, nie wiem jak długo jeszcze będę się nimi jarał, ale tak mnie Allegri wypościł, że pewnie jeszcze trochę mi zajmie oswojenie się z myślą, że Juventus potrafi nimi grać.

De Ligt kolejny co najmniej porządny występ, Cuadrado ponownie bardzo dobry. Małymi kroczkami do przodu.

:scarf:


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:01

jarmel pisze:
01 października 2019, 22:53
Cuadrado póki co największy wygrany sezonu.
Powiedziałbym Cuadrado i Matuidi, ponieważ Francuz również prezentuje bardzo wysoką formę i w chwili obecnej jest dla mnie pewniakiem do środka pomocy. Mam wrazenie, ze prawie kazdy gra trochę lepiej pod wodzą Sarriego. Alex Sandro mimo kilku błędów w defensywie pokazuje momentami to, co w pierwszym sezonie w naszych barwach (potrafi pociagnac flanka, wziac rywala na plecy i dosrodkowac), Pjanić bardzo pewnie rozrzuca te pilki po boisku (przy minimalnej ilosci strat), a Dybala kompletnie odżył (dwa ostatnie mecze, dwie asysty). Wiadomo, to jeszcze nie jest to, ale mam wrazenie, ze wszystko idzie w dobrym kierunku.

Jedynie moglbym sie przyczepic do gry Szczęsnego w ostatnich meczach. Szczerze mowiac... O ile zeszly sezon Wojtek mial swietny, tak w tym jest momentami dosc niepewny i podejmuje zle decyzje. Widzislismy to dzisiaj, widzielismy ostatnio w starciu ligowym.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:02

Wygrana na stojąco jak za starych czasów :laugh: Teraz koncentracion i jazda z mer... Derbami.

:juveflag:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:03

Zgodnie z przewidywaniami - nie można było oceniać przydatności poszczególnych zawodników przed sprawdzeniem przez nowego szkoleniowca.

Cuadrado, Pjanic, Dybala jakby odmienieni. Imponuje mi zwłaszcza - sam się dziwię sobie, że to mówię - Kolumbijczyk, który jakby zaczął więcej myśleć i ostatnio naprawdę fajnie się pokazuje, i Pjanic. Cieszę się, że Bośniak wreszcie złapał formę - gra odważnie, do przodu, ma więcej otwierających i penetrujących podań i jest naprawdę często pod grą - jak na środkowego pomocnika przystało. Nie jest taką ślamazarną ciapą jak za Maxa. Fajnie też, że chyba De Ligt na dobre zaczyna się aklimatyzować w pierwszym składzie - kolejne dobre spotkanie.

Druga połowa fajna i nawet Berna zagrał w niej dobrze. Odhaczone i czekamy na niedzielę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:04

Dziś Higuain zagrał świetny mecz.Ronaldo słabiej , nawet nie cieszył się za bardzo po bramce bo wiedział że powinien mieć trzy.


wtulazel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 94
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:06

Coraz przyjemniej się ogląda tą grę Juventusu Sarriego, tak trzymać. Chociaż nadal trochę drżę nawet jak prowadzimy 2:0 i nic nie zwiastuje, żeby przeciwnik miał się zaraz obudzić. Za dużo było frajerstwa na początku sezonu.

Dzisiaj bardzo słabo Ronaldo, a przynajmniej w wykończeniu. Powinien mieć hat-tricka dzisiaj, a skończył z tylko 1 golem. Z drugiej strony Pjanić, Cuadrado no i oczywiście Higuain bardzo dobrze zagrali. De Ligt też już się coraz pewniej czuje, już nie ma tego strachu w jego interwencjach. Za to nie wiem co się dzieje ze Szczęsnym, bo przeplata dobre mecze ze słabymi, dzisiaj dobrze, że nie miał w zasadzie żadnej okazji do interwencji, bo był nie pewny, vide sytuacja kiedy niepotrzebnie wyszedł z bramki i prawie został przelobowany przez zawodnika Bayeru.

Sarri ma mały ból głowy pomimo kontuzji kogo wystawić w ataku obok Ronaldo w meczu z Interem, ale to raczej przyjemny ból głowy. Ciekawe czy wygra Dybala czy Higuain.


Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:07

Druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, Bayer praktycznie bez żadnej klarownej okazji. Cieszy pewna i dobra gra w obronie. W ataku też wyglądało to całkiem nieźle, były przebłyski ładnej klepki, wygląda to coraz lepiej. Miło obejrzeć mecz bez wyklinania pod nosem i krwawienia z oczu. Szkoda tych 100% CR7, bo mecz mógłby skończyć się jeszcze lepiej.

Cuadrado zdecydowanie MVP.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:11

Jeszcze jedno. Muszę wyciągnąć kalendarz (pewnie jakiś sprzed czterech lat) i spojrzeć, kiedy ostatni raz mogłem z czystym sumieniem pozytywnie ocenić trzy mecze Juve z rzędu #szokiniedowierzanie


Obrazek
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:29

Na plus:
- De Ligt - coraz bardziej pewny w obronie
- Bonucci - lider obrony
- Cuadrado - świetny mecz, bezbłędny w obronie
- Pjanić - naprawdę dobry mecz, czasami nawet piłki do przodu :p
- Higuain i Dybala - mają po swojej cegiełce w tym meczu

Na minus:
- Berna (mimo bramki) - niewidoczny
- CR7 (mimo bramki) - 2 sety zmarnowane
- Bentancur i Matuidi - wg mnie bezproduktywni,


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 23:35

vitoo pisze:
01 października 2019, 23:03
Zgodnie z przewidywaniami - nie można było oceniać przydatności poszczególnych zawodników przed sprawdzeniem przez nowego szkoleniowca
Oczywiście są wyjątki jak Mandzukic którego przydatność niektórzy ocenili dużo przed tym zanim zmienił się trener... Berne chyba też można dodać do tej listy ale to efekt tego, że podobnie jak Rugani grał zbyt mało jak na swój wiek i po prostu ich talent został zmarnowany. Wielce prawdopodobne, że teraz los Ruganiego podzieli Demiral i po sezonie czy dwóch nikt nie dam nam połowy z tych 40mln które podobno oferował Milan (a za Ruganiego Napoli) mimo rosnących z roku na rok cen.

Co do meczu to ja już nie wiem czego niektórzy chcą... Kontrolujemy mecz, jest posiadanie, są sytuacje tworzone a nie z przypadku, rywal trzymany na swojej połowie nie oddaje strzału na bramkę a przychodzi taki jackop i pisze że nudy... Będą nudy i powinny być nudy. Jeśli jest 2 czy 3-0 i są nudy tzn że zagraliśmy dobry mecz nie pozwalajac na zbyt wiele rywalowi a samemu tworząc sobie kilka okazji i cześć z nich wykorzystaliśmy. Jakby nie było nudy to byłoby Napoli czyli rywal potrafił przejąć inicjatywę i sprawić nam sporo problemów. Takich meczów na wymiane ciosow oczekuję oglądając mecze innych drużyn a Juve ma dyktować warunki nie pozwalając nawet myśleć przeciwnikom o remisie. Oczywiście nie zawsze i nie z każdym będzie to możliwe ale taki powinien byc cel - rozegrać nudny dla Janusza mecz, ktory siedząc w fotelu widzi że po raz kolejny Juve nie daje rywalowi szans na cokolwiek sam tworząc tyle okazji, że nawet jeśli ktoś zmarnuje 3 czy 4 doskonałe to i tak mecz zakończy się pewnym zwycięstwem Starej Damy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 00:09

To tylko dowodzi, że pod okiem Maxa nikt się nie rozwinął. Rugani to wiadomo, ani nie zarobiliśmy na nim jak były mocne oferty, ani też nie ogrywaliśmy go, żeby się rozwijał, a czas zleciał...

Mam jeszcze nadzieję, że się mylę, ale coraz bardziej wygląda na to, że i Berna został zaprzepaszczony. Costa nawet wracając po kontuzji będzie go zamiatał. Cuadrado też go wyprzedza. Może zmiana pozycji na środkowego pomocnika jakoś go odświeży, ale kiedy spróbować, skoro w środku tłok i nawet Can się nie łapie.

Pjanic z meczu na mecz jest lepszy. Wygląda na to, że rozkwita. Natomiast największym zaskoczeniem, nie tylko dzisiaj, ale i na przestrzeni kilku ostatnich spotkań jest Cuadrado. Jeszcze się okaże, że to nasze największe wzmocnienie zespołu. Gra wręcz fantastycznie. Jest jedynym gościem w ekipie obok Costy, który nie boi się pojedynków 1v1 i je wygrywa, dzięki temu jesteśmy w stanie zamieszać, bo reszta chłopaków, o profilu takim jak Khedira, Can, Matuidi nikogo nie przedryblują, prochu też nie wymyślą. Moim zdaniem w aktualnej formie najważniejszy zawodnik.

Cieszę się, że Gonzalo strzelił, bo dzięki temu może jakoś się odblokuje psychicznie po poprzednim sezonie, który był dla niego trudny, ale za to martwi mnie Ronaldo pomimo strzelonej bramki. Niby dalej klasa światowa, ale odnoszę wrażenie, że jakoś się wypalił w naszym Juve. Czegoś mi w nim brakuje. Jest ciągle taki bez wigoru. Szczęsny znowu jakiś "rozkojarzony", tez nie czuję tej pewności siebie od niego, a przecież w zeszłym sezonie prezentował się tak dobrze.

W ogólnym rozrachunku wygrywamy 3-0 w LM z mocną drużyną i o to chodzi. Jeden dzień dłużej odpoczynku niż inter, gdzie oni mają trudniejszy mecz w LM, mam nadzieję, że zaważy o tym, że w niedzielę wyprzedzimy ich w tabeli.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Zablokowany