LM 19/20 (gr. D) [2]: JUVENTUS F.C 3-0 Bayer Leverkusen

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:11

jakku1 pisze:
01 października 2019, 20:06
Wychodzimy podobno tak: Szczęsny - Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Sandro - Pjanic, Rabiot, Matuidi - Ramsey - Higuain, Ronaldo.
Higuain mnie nie zaskakuje niestety, szkoda, bo z Pawełka byłoby więcej prawdopodobnie pożytku, no ale jak narzekam na Higuaina, to przeważnie wtedy ładuje jakąś bramkę, więc niech dzisiaj też tak będzie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:14

@przemek80

Racja, teraz okazuje, ze jednak nie tylko Khedira wychodzi w pierwszym skladzie, ale tez Bernardeschi.

Za Agrestim:

Szczesny
Cuadrado
Bonucci
De Ligt
Alex Sandro
Khedira
Pjanic
Matuidi
Bernardeschi
Higuain
Ronaldo


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:15

Berna ? Serio ?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:17

Dla mnie małe rozczarowanie. Miałem nadzieję, że będziemy szlifować dobrze prezentujący się w ostatnich dwóch meczach system 4-3-1-2. Bernardeschi ostatnimi czasy nie miał nic, a nic do zaoferowania drużynie, choć trzeba mu oddać, że akurat w pucharach (chyba) nigdy jakiejś siary nie grał.

Trzymam kciuki :)


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:18

Posiada ktoś jakiś sprawdzony stream


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:24

No to Sarri chyba wszystkich zaskoczył.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:31

Co??? Jaki Berna??? Nie dość, że nie ma Dybali, to jeszcze bez Ramseya? Znowu CR7 i Pipita będą bezradni, bo nie będzie komu rozgrywać.
I to jeszcze Bernardeschi, który jest kompletnie bez formy, aż przykro się patrzy. Aż mi się ciśnienie podniosło :angry: , ale niech finalnie okaże się, że to Sarri miał rację. Też nie rozumiem czemu na siłę gramy to 4-3-3, bez Costy nie ma to sensu, a ostatnio 4-3-1-2 nawet jakoś wyglądało.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:36

Oszczędzamy siły na Derby, bo to będzie mecz który MUSIMY wygrać. Danie z siebie mniej niż 120% będzie dla mnie niedopuszczalne.

Co do dzisiejszego spotkania:
- nie zbłaźnić się
- wygrać lub ostatecznie zremisować

Nie wiem czemu, ale jak na razie LM średnio mnie obchodzi. Uszatka nie zgarniemy, wyjść z grupy powinniśmy. Emocje zaczną się pewnie od 1/8 - w zależności od losowania.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:48

Swider10 pisze:
01 października 2019, 20:18
Posiada ktoś jakiś sprawdzony stream
https://livesport.ws/en/football

i wybieramy oraz instalujemy player ACE STREAM.

Super jakość, zero problemów.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 20:48

jackop pisze:
01 października 2019, 20:36
Oszczędzamy siły na Derby, bo to będzie mecz który MUSIMY wygrać. Danie z siebie mniej niż 120% będzie dla mnie niedopuszczalne.

Co do dzisiejszego spotkania:
- nie zbłaźnić się
- wygrać lub ostatecznie zremisować

Nie wiem czemu, ale jak na razie LM średnio mnie obchodzi. Uszatka nie zgarniemy, wyjść z grupy powinniśmy. Emocje zaczną się pewnie od 1/8 - w zależności od losowania.
Chciałbym w to wierzyć, ale dałbym sobie prawie rękę uciąć, że w niedzielę również wybiegnie Pipita. Mnie akurat bardziej interesuje LM, mimo, że szanse na końcowy triumf są bardzo małe. W przypadku braku zwycięstwa obawiam się, że będziemy do końca drżeli o awans, dlatego zwycięstwo dzisiaj jest bardzo ważne.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 21:49

Komentator na Polsacie mało się nie obsra tak gloryfikuje Bayer. Porażka.....

Co do naszej gry, bez fajerwerkow... ale solidnie. W drugiej połowie chce widzieć Ramseya i Dybale.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 21:51

Nic się nie dzieje w tym meczu, wieje nudą. Dowieźć to do końca i zapomnieć.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 21:54

Komentatorzy pewnie biją pianę jak Leverkusen jest przy piłce, dziś ich tak gloryfikują, że głowa mała.

Co do meczu, fajnie, że pipita strzelił. Cr7 słabo póki co, Alex Sandro też myślami chyba jeszcze jest w Brazylii, Bernardeschi standard - ufo przyleciało i zabrało mu wszelaki talent. Ogólnie wypadało by w drugiej połowie dołożyć jeszcze jakiegoś gola, bo tak naprawdę Bayer w defensywie gra niepewnie, jakiś błąd jeszcze mogą popełnić, więc muszą to nasi wykorzystać.

FJ!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 21:56

Nicram_93 pisze:
01 października 2019, 20:31
Też nie rozumiem czemu na siłę gramy to 4-3-3, bez Costy nie ma to sensu, a ostatnio 4-3-1-2 nawet jakoś wyglądało.
Dziś również gramy 4-3-1-2Wyraźnie widać że Berna biega za dwójką napastników.
Najsłabsi Berna i Ronaldo


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2019, 22:01

Nie podoba mi się ten mecz. Kupa chaosu, nieistniejący Ronaldo (dostaje patelnię od kolegi z zespołu i nie wie co zrobić z piłką :facepalm: ), mimo bramki ociężały Higuain i daremny Bernardeschi, nienadający się do roli trequartisty (nadający się jeszcze do czegokolwiek?). Przeciętny Sandro. Wyróżniłbym Cuadrado, mimo jednego sporego błędu w defensywie i w zasadzie tyle. Bayern sprawia wrażenie rywala niezbyt wymagającego, dużo z ich strony niewymuszonych błędów, a mimo tego my odpowiadamy na to chaosem i marną mobilnością, podczas gdy na ostatniej konferencji prasowej Sarri poruszał tę kwestię, otwarcie mówiąc o niedostatecznym poruszaniu się bez piłki.

Jeśli nie zaczniemy grać dokładniej, to - znając ten zespół - jest spore ryzyko, że dostaniemy wyrównującego gonga w najmniej spodziewanym momencie.

Osobną sprawą są komentatorzy Polsat Sport Premium 3. Przysięgam, że gorszych nie słyszałem bardzo długo. Fatalna dykcja, kupa stereotypowego pieprzenia. Poza tym jeden wielki spust nad Leverkusen i ligą niemiecką. Każdy bramkarz w Bundeslidze gra świetnie nogami, Bayer gra dziś odważnie i ofensywnie, liga niemiecka super wyrównana (nie to co Serie A), Aptekarze są w Bundeslidze w zasadzie prawie-na-pierwszym-miejscu. O Italii ani słowa, Juventus kunktatorski, Stadio de Alpi i te sprawy. Rzygać się chce, drugą połowę oglądam w trybie 'mute'.


Obrazek
Zablokowany