LM 19/20 (gr. D) [2]: JUVENTUS F.C 3-0 Bayer Leverkusen

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
przemek80

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 2
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 10:30

Poprostu pisze:
02 października 2019, 10:09
34.525 tyłu było kibiców wczoraj. Nyndza Panie Nyndza.
To jest efekt niernomalnie drogich biletów. A do ich kosztu czesto dochodzi oplata za członkostwo zeby moc kupic bilety przed General Sale.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 10:57

Poprostu pisze:
02 października 2019, 10:09
34.525 tyłu było kibiców wczoraj. Nyndza Panie Nyndza.
Było widać dużo wolnych miejsc, szczególnie na sektorach przylegających do łuków, zapewne spowodowane jest to cenami biletów. LM, a tu 34tys., słabo, a teraz wyobraźmy sobie jakby to wyglądało na 60tys stadionie :/ - choć wtedy pewnie ceny byłby niższe


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 11:05

Swider10 pisze:
02 października 2019, 10:57
Poprostu pisze:
02 października 2019, 10:09
34.525 tyłu było kibiców wczoraj. Nyndza Panie Nyndza.
Było widać dużo wolnych miejsc, szczególnie na sektorach przylegających do łuków, zapewne spowodowane jest to cenami biletów. LM, a tu 34tys., słabo, a teraz wyobraźmy sobie jakby to wyglądało na 60tys stadionie :/ - choć wtedy pewnie ceny byłby niższe
Tak z ciekawości bo planuje na wiosnę wyskoczyć do Włoch. Jak wyglądają ceny biletów obecnie ? Interesują mnie 2 miejsca obok siebie.

Jeśli chodzi o mecz to pierwsza połowa nie porywała, ale po komentarzach widzę, że w II daliśmy radę. To kolejny dobry prognostyk na przyszłość. Drużyna już w grudniu/styczniu powinna wyglądać o wiele lepiej.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 11:12

Sila Spokoju pisze:
02 października 2019, 11:05
Swider10 pisze:
02 października 2019, 10:57
Poprostu pisze:
02 października 2019, 10:09
34.525 tyłu było kibiców wczoraj. Nyndza Panie Nyndza.
Było widać dużo wolnych miejsc, szczególnie na sektorach przylegających do łuków, zapewne spowodowane jest to cenami biletów. LM, a tu 34tys., słabo, a teraz wyobraźmy sobie jakby to wyglądało na 60tys stadionie :/ - choć wtedy pewnie ceny byłby niższe
Tak z ciekawości bo planuje na wiosnę wyskoczyć do Włoch. Jak wyglądają ceny biletów obecnie ? Interesują mnie 2 miejsca obok siebie.

Jeśli chodzi o mecz to pierwsza połowa nie porywała, ale po komentarzach widzę, że w II daliśmy radę. To kolejny dobry prognostyk na przyszłość. Drużyna już w grudniu/styczniu powinna wyglądać o wiele lepiej.
Kiedyś jakąś rozpiskę widziałem, że koło 200euro za bilet jest średnio.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 11:19

Poprostu pisze:
02 października 2019, 11:12
Sila Spokoju pisze:
02 października 2019, 11:05
Swider10 pisze:
02 października 2019, 10:57


Było widać dużo wolnych miejsc, szczególnie na sektorach przylegających do łuków, zapewne spowodowane jest to cenami biletów. LM, a tu 34tys., słabo, a teraz wyobraźmy sobie jakby to wyglądało na 60tys stadionie :/ - choć wtedy pewnie ceny byłby niższe
Tak z ciekawości bo planuje na wiosnę wyskoczyć do Włoch. Jak wyglądają ceny biletów obecnie ? Interesują mnie 2 miejsca obok siebie.

Jeśli chodzi o mecz to pierwsza połowa nie porywała, ale po komentarzach widzę, że w II daliśmy radę. To kolejny dobry prognostyk na przyszłość. Drużyna już w grudniu/styczniu powinna wyglądać o wiele lepiej.
Kiedyś jakąś rozpiskę widziałem, że koło 200euro za bilet jest średnio.
yezu, ile? prze'sz to abstrakcja!


Tim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2019
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 11:41

Pieprzenie, nie wiem skąd te ceny wziął :"
https://www.juventus.com/it/tickets/pri ... /index.php

Włosi są po prostu leniwi.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 13:29

Na Napoli najdroższe były po 180.

Tak w oge to Sarri wczoraj dał odpocząć Ramseyowi przed Interem i przy okazji udało mu się podbudować trochę morale Berny. :cooler:


Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 15:28

Maly pisze:
02 października 2019, 09:38
jego wyjścia do dalekich piłek to zawsze była pięta achillesowa, natomiast z wybiciami zastanawiam się na ile jest to spowodowane inną grą obrońców a na ile jego ale najczęściej wygląda to tak, że nie ma po prostu do kogo podać

co do innej gry obrońców to chyba potwierdza się kolejny raz, że Bonucci nie potrafi kryć 1 na 1 ale jest świetny w grze strefą, odwrotnie do Chielliniego i to kolejny argument na to, że nasz kapitan już pewnie nie wróci do pierwszego składu
Co tu się odwaliło? Chiellinie nie potrafi kryć w strefie?


#TeamBukol
#ComeBack
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 16:07

może nie to, że w ogóle nie potrafi ale to nie jest jego domeną, on całe życie jako środkowy obrońca grał kryciem indywidualnym a nie strefowym, taką też wyznawał filozofię w swojej grze

bazuję trochę na tym co niedawno podczas meczu mówili komentatorzy ale on sam takie zdania czasami przemycał w swoich wypowiedziach, że w tym czuje się najlepiej i w takiej grze jest najlepszy...np. tu mówi o włoskich obrońcach i stylu Pepa:
"Man‑marking, the ability to win one‑on‑one challenges. Characteristics that have, down the years, allowed us to produce some great defenders."
https://www.theguardian.com/football/20 ... -euro-2016


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 18:26

Ładna gra (szczególnie w drugiej połowie), ładny wynik - tak powinna wyglądać nasza gra. Po dwóch meczach mamy 4 punkty (szkoda, że nie 6) i możemy być zadowoleni z naszej gry, chociaż ciągle może to wyglądać jeszcze lepiej.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 02 października 2019, 23:39

Maly pisze:
02 października 2019, 16:07
może nie to, że w ogóle nie potrafi ale to nie jest jego domeną, on całe życie jako środkowy obrońca grał kryciem indywidualnym a nie strefowym, taką też wyznawał filozofię w swojej grze

bazuję trochę na tym co niedawno podczas meczu mówili komentatorzy ale on sam takie zdania czasami przemycał w swoich wypowiedziach, że w tym czuje się najlepiej i w takiej grze jest najlepszy...np. tu mówi o włoskich obrońcach i stylu Pepa:
"Man‑marking, the ability to win one‑on‑one challenges. Characteristics that have, down the years, allowed us to produce some great defenders."
https://www.theguardian.com/football/20 ... -euro-2016
Stary, przecież on całe życie w swojej profesjonalnej karierze grał systemem z kryciem strefowym w obronie (biorę poprawkę - na pewno w latach 2004-2019; bo nie mam zielonego pojęcia jak grali komuniści z Livorno, gdzie rozpoczynał swoją przygodę).

W podanym przez Ciebie cytacie nawiązywał do historii włoskiej piłki. Nie pisz takich rzeczy na publicznym forum, bo ludzie naprawdę będą mieć kibiców Juve za totalnych dyletantów i frajerów.


#TeamBukol
#ComeBack
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 08:30

Bukol87__ pisze:
02 października 2019, 23:39
Nie pisz takich rzeczy na publicznym forum, bo ludzie naprawdę będą mieć kibiców Juve za totalnych dyletantów i frajerów.
po tym jak naczytali się twoich pochwał nad geniuszem Allegriego ich opinii już nic nie zmieni


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany