Serie A 19/20 (6): JUVENTUS F.C 2-0 SPAL2013

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 07:47

Jak już większość zauważyła, ustawienie 4312 jest na ten moment ustawieniem idealnym dla Juve. Tylko... kadrę mamy pod 433. Nie ma zastępstwa dla Ramseya. Nie wiem czy Dybala będzie w stanie grać na tej pozycji ze względu na większe obowiązki defensywne. Costa to typowy skrzydłowy i musi mieć miejsce na rozpędzenie. Być może będzie próbował na tej pozycji Bernadeschiego, ale teraz jest bez formy i trudno o sensowne wnioski. Na dwie pozycje w ataku mamy tylko trzech zawodników: CR7, Dybala, Pipita. Obawiam się, że na cały długi sezon to za mało.
Bukol87 pisze:W końcu na lewej obronie wystąpił zawodnik potrafiący grać w obronie. To miła odmiana po tym co wyprawiał tam Sandro. Czy Blaise może występować na tej pozycji w meczach z topowymi drużynami? Trudno ocenić, ale jego debiut wyglądał bardzo przyzwoicie
Nie zgodzę się. Raz, że to SPAL, dwa, że w tym sezonie Sandro powrócił przynajmniej do dobrej solidnej gry. Zawinił trochę w meczu z Brescia, ale wtedy został w polu karnym sam na dwóch zawodników. Generalnie jednak jest to forma z której jestem zadowolony.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 10:22

Elohi pisze:
30 września 2019, 07:47
Nie zgodzę się. Raz, że to SPAL, dwa, że w tym sezonie Sandro powrócił przynajmniej do dobrej solidnej gry. Zawinił trochę w meczu z Brescia, ale wtedy został w polu karnym sam na dwóch zawodników. Generalnie jednak jest to forma z której jestem zadowolony.
Zdaje sobie sprawę, że AS ma wielu fanbojów, bo przecież "fajnie gra do przodu", ale jednej rzeczy ten zawodnik się już nie nauczy - bronienia.
W tamtym sezonie, kiedy traciliśmy frajerskie bramki wynikające ze złego krycia bądź przesuwania spadały one w większości na konto albo AS, albo Cancelo. Tak nawiasem ten drugi to też był niezły ananas w tym względzie i nie jest przypadkiem, że dość brutalnie wyjaśnia go teraz K. Walker w Man City.

Do dzisiaj mam w oczach ten obrazek jak De Light bierze Ruganiego i Sandro na plakat przy golu na 1:2 w rewanżowym meczu UCL.


#TeamBukol
#ComeBack
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 10:59

Bukol87__ pisze:
30 września 2019, 10:22
Elohi pisze:
30 września 2019, 07:47
Nie zgodzę się. Raz, że to SPAL, dwa, że w tym sezonie Sandro powrócił przynajmniej do dobrej solidnej gry. Zawinił trochę w meczu z Brescia, ale wtedy został w polu karnym sam na dwóch zawodników. Generalnie jednak jest to forma z której jestem zadowolony.
Zdaje sobie sprawę, że AS ma wielu fanbojów, bo przecież "fajnie gra do przodu", ale jednej rzeczy ten zawodnik się już nie nauczy - bronienia.
W tamtym sezonie, kiedy traciliśmy frajerskie bramki wynikające ze złego krycia bądź przesuwania spadały one w większości na konto albo AS, albo Cancelo. Tak nawiasem ten drugi to też był niezły ananas w tym względzie i nie jest przypadkiem, że dość brutalnie wyjaśnia go teraz K. Walker w Man City.

Do dzisiaj mam w oczach ten obrazek jak De Light bierze Ruganiego i Sandro na plakat przy golu na 1:2 w rewanżowym meczu UCL.
Nie należę do fanbojów Alexa, ale skoro wg Ciebie nie umie bronić to jakim cudem ten gość jest już kilka lat u nas i wygryzł Evre? Nie jest mistrzem w obronie, ale porównywanie go do Cancelo jest przesadzone. Sandro daje sobie spokojnie rade.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 11:56

Strzelam, że wygryzł Evrę z dość banalnego powodu. Francuz miał już 75 lat i szczyt formy dawno za sobą.
Inna sprawa, że w meczach kluczowych częściej występował dziadek Evra aniżeli Alex, co oczywiście nie podobało sie forumowiczom juvepoland, którzy będąc na każdym treningu Juventusu wiedzieli lepiej kto z tej pary jest lepszy.


#TeamBukol
#ComeBack
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 12:21

Oglądając do tej pory wszystkie mecze tego sezonu, śmiało mogę stwierdzić, że w tym meczu przeważaliśmy najbardziej i był on najprzyjemniejszy w oglądaniu. Klepka, składne akcje, wychodzenie na pozycje. Jest coraz lepiej, Sarri dopiero zaczyna, nawet nie ma października!

Przynajmniej da się to oglądać, a to już lepiej w porównaniu do poprzedniego sezonu.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2019, 12:26

Bukol wyklety w eksperta zaklęty powrócił. :nod:


Zablokowany