LM 19/20 (gr. D) [1]: Atletico Madryt 2-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 16:34

UP

Ramsey nie zagrał jeszcze ani minuty, Rabiot zagrał ich 10, a tu nagle mieliby obaj w podstawie wyjść na Atletico... Ciężko taki scenariusz widzę 😊


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 16:44

Jak nie wyjdą to nie wygramy - potwierdzone info ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 17:19

Sarri w końcu musi coś zmienić. Rabiot grał dużo w presezonie i wyglądał bardzo dobrze.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 17:30

Mam nadzieję na trójkę obrońców i Demirala w pierwszym składzie. Facet jedyny ma jaja i może dać namiastkę tego co dawał nam Chiellini. Do tego lepiej zagrać bez skrzydeł w sytuacji kiedy Costa niedostępny, a Berna gra kupę. Dodatkowo lepiej żeby jednak Cuadrado grał na wahadle aniżeli jako boczny obrońca. O środku pola nie ma co dyskutować bo zagrają pewnie bez zmian Matudi, Khedira i Pjanic ewentualnie za ostatniego Bentancur.
W ataku wiadomo Ronaldo i zależnie od dyspozycji Higuain lub może Dybala choć jeśli do tej pory zaliczył trzy mecze na ławce nie wierzę że nagle Sarri na niego postawi.

Jedyną nadzieją na ten mecz to olśnienie Sarriego i wystawienie Rabiota kosztem Matuidiego. Nie wierzę że Sarri nie widzi tego jak ten kurczak bez głowy kopie się po czole i poza bieganiem przyzwoitym tempie przez 90 min nic tej drużynie nie daje.
Rabiot to jedyna szansa na jakąkolwiek jakość w środku pola.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 17:44

Poprostu pisze:Sarri w końcu musi coś zmienić.
Gdyby nie kontuzje, napisałbym że nic nie musi.
jackop pisze:Szczęsny się gubi i nie jest obecnie żadnym pewniakiem.
Buffon za to jest gwarantem jakości. Jackop pamiętam Twoje dziwne pomysły z Perinem w poprzednim sezonie, jak się skończyło - wszyscy wiemy.
Przywolywanie kadry jest hmm zabawne.

Jest dobrze, naprawdę nie rozumiem tego zniecierpliwienia. Gdybyśmy już wyczerpali wszystkie opcje i pomimo wielu rozegranych spotkań ciągle grali słabo, sam bym się martwił, ale jesteśmy przecież na początku.

Szczęsny - Cuadrado, De Ligt, Bonucci, A.Sandro - Khedira, Pjanic, Matuidi - Dybala - Ronaldo, Higuain.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 17:49

Więcej pytań niż odpowiedzi.
Pjanic powinien odpocząć, skoro już w lidze grał z urazem i wyszło to słabo. Absolutnie nie mam ochoty oglądać Bernardeschiego.

Póki co Sarri potwierdza swoje betoniarskie podejście do składu. Może to jeszcze okres przejściowy, adaptacja nowych etc. A może nie i tak to właśnie ma wyglądać.
Za Conte mieliśmy tłuczone do porzygu 3-5-2, teraz szykuje się podobna sytuacja z 4-3-3. Pjanic będzie grał choćby nie miał jednej nogi, a Matuidi z Khedirą nagle odmienią grę drugiej linii.

Nasze cudaki, wieczne talenty Costa Danilo MDS już zdążyli się wyautować, więc opcje są ograniczone. Oprócz Cuadrado nie ma zupełnie nikogo na zmianę na skrzydle. Sam jeden ma obstawiać cztery pozycje (?).
Prosi się, żeby zagrać 4-3-1-2 z Dybalą, atak Higuain-CR7. Jest Ramsey, jest Rabiot, Bentancur, środek obstawimy spokojnie.
Niemniej obstawiam 4-3-3 z Berną, a powyższy wariant jako opcja w trakcie meczu. Lewa strona zupełnie nie istnieje. Ronaldo robi co chce, Sandro rzadko wychodzi do przodu, nie współpracują.
Obawiam się Felixa, będzie robił co chce z naszymi tytanami MDL Bonucci.

Wygląda to słabo i nie napalam się na wynik. Cóż lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 17:53

szczypek pisze:Jackop pamiętam Twoje dziwne pomysły z Perinem w poprzednim sezonie, jak się skończyło - wszyscy wiemy.
Jakie pomysły? :) Z tego co kojarzę to podkreślałem jedynie, że Mattia w pre-sezonie prezentował się zdecydowanie lepiej i uważałem, że zasługiwał na szansę. Wojtek przyjechał wtedy po babolu na Mundialu, a w sparingach nie był pewny w swoich interwencjach + grał tragicznie na przedpolu (tutaj nic się nie zmieniło).

U Simeone SFG to zawsze była podstawa, a wszyscy mają w pamięci jak nas załatwiło Napoli.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 20:08

Poprostu pisze:Sarri w końcu musi coś zmienić. Rabiot grał dużo w presezonie i wyglądał bardzo dobrze.
Powiedział bym raczej , że grał przyzwoicie. To on w dużej mierze zawalił bramkę z Totkami a i zaraz po wejściu w meczu z Parmą miał głupia stratę . Takie rzeczy w LM nie przejdą , ale ja jako kibic też chciał bym go zobaczyć w pierwszym składzie .


Św1Stu LbTp^

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2013
Posty: 11
Rejestracja: 05 lutego 2013

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 20:33

@ForzaItanimulli3vujcm

Masz całkowitą rację i taki scenariusz jest jak sam wspomniałeś ciężki, ale czasami tacy gracze żądni gry potrafią zagrać spotkanie życia i kto wie czy taki Rabiot bądź Ramsey nie daliby nam więcej aniżeli obecnie Pjanic czy Khedira.

Co do reszty drużyny, to wiadomości na ich temat są różne. Dla przykładu, Tuttosport twierdzi, że Higuain otrzymał uderzenie w udo i jego występ przeciwko Atletico jest zagrożony a zaś Gianluca Di Marzio uważa, że Argentyńczyk będzie gotowy środę i w Madrycie najprawdopodobniej zagra z Ronaldo i Bernardeschim, co dla mnie osobiście jest czarnym scenariuszem. Jeśli naprawdę Federico zagra kosztem Dybali, to nie wiem gdzie Sarri ma oczy.

Szkoda mi naprawdę Kielona, bo wydaję mi się, że przy nim de Ligt byłby bardziej ogarnięty niż w parze z Bonuccim. Niby Leo daje mu rady, ale jednak wyczuwał i tak jakby się go obawiał. W ustawieniu 3-5-2 i tercecie de Ligt-Chiellini-Demiral to byłby sztos i jak dla mnie ma mega moc.

@Poprostu

Tez tak uważam, że w pre-sezonie nie wypadł najgorzej i jest żądny gry a do tego chłop jak dąb i na takie Atletico jest jak znalazł.

@wieczorek00

Co do samego Higuaina, to wolałbym mu dać odpocząć niż ma wejść i zagrać pierwszą połowę a później do zmiany, ale z drugiej strony patrząc jeśli zaś ma zagrać Bernardeschi kosztem Dybali to już wolę Pipite na szpicy a na lewym skrzydle ustawić Dybale, ktry z pewnością da nam więcej.

@Garreat

Pjanic raczej z pewnością nie zagra a w jego miejsce zobaczymy Bentancura.


Na koniec dodam tylko, ze wszystko w rękach Sarriego i zobaczymy jak Juve będzie się prezentować przy paru kontuzjach w lidze mistrzów.

ForzaJuve!!!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 21:06



Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 16:01

Witam panowie i panie na nowej odsłonie forum!

Wracając do meczu, chciałbym liczyć na 3 pkt i ładny dla oka styl, lecz wiem, że będzie pewnie męczenie buły. Mało tego obawiam się o naszą obronę (Joao Felix będzie wkręcać naszą 19stke i 4kę ). Nasz atak bez Douglasa Costy traci wiele, sam CR7 nie ogarnia.

Zresztą... dosyć pesymistycznego podejścia, będzie co będzie.

FJ!


Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 16:14

Siema ziomki.

Mogę się jedynie domyślać, że mamy pewne zwycięstwo. Przecież Allegri zgodnie z wolą tutejszych twardogłowych jest już na oucie a ofensywna piłka i trener z "jajami", który "nie muruje bramki" to nasze wybawienie :) Obstawiam więc gładkie 3:0.


Aaaa i jeszcze jedna rzecz. Pumexy małe i inne jackopy dobrze, że mamy nowy sztab fizjoterapeutów to nasi zawodnicy nie łapią już tak masowo kontuzji :) Partacze Allegriego odeszli w niebyt.


#TeamBukol
#ComeBack
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 19:48

Pesymizm wkradł się po ostatnim meczu ligowym i to nie dziwi pamiętając jak to wyglądało. Ale to będzie zupełnie inny mecz w naszym wykonaniu. Liczę, na spokojnie, że w tym meczu zobaczymy prawdziwy potencjał tej drużyny i styl Sarriego.

Co mnie martwi:
-kontrataki Atletico przeciwko naszej nie zgranej jeszcze obronie - nie spodziewam się otwartego meczu, Atletico będzie chciało nas wyczekać, do momentu aż stracimy siły - oni będą gryźli trawę do końca
-brak rotacji w drużynie - Sarri sam sobie trochę utrudnił tym, że nie dał pograć wcześniej Rabiotowi oraz Dybali - trudno, żeby teraz nagle się na nich zdecydował na pierwszy mecz w LM - chyba, że plan był taki aby zrobić zasłonę dymną
Co mnie napawa optymizmem:
-paradoksalnie fakt, że najbardziej szklani zawodnicy ( De Sciglio, Costa) już odpadli - co sprawia, że wymuszone zmiany, które najbardziej komplikują przebieg spotkania, mogą się nie przydarzyć, a to daje większe pole manewru
-Ronaldo

Będą bramki. Chciałbym 2:3 dla Juve.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 20:03

Skład:
Szczęsny - Sandro, De Ligt, Bonucci, Danilo - Matuidi, Khedira, Pjanic - Ronaldo, Higuain, Cuadrado

Kto by pomyślał, że Higuain, Khedira, Cuadrado i Matuidi będą w pierwszym składzie na najtrudniejszy mecz grupowy... :P


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 20:12

Wow Cuadrado! O to mi chodziło, dużo lepszy wybór niż Berna.


Zablokowany