LM 19/20 (gr. D) [1]: Atletico Madryt 2-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 20:14

jarmel pisze:
18 września 2019, 20:03
Skład:
Szczęsny - Sandro, De Ligt, Bonucci, Danilo - Matuidi, Khedira, Pjanic - Ronaldo, Higuain, Cuadrado

Kto by pomyślał, że Higuain, Khedira, Cuadrado i Matuidi będą w pierwszym składzie na najtrudniejszy mecz grupowy... :P
Przewrotność losu. Pozbyliśmy się Allegriego, aby więcej nie oglądać jego żołnierzy, a przygarnęliśmy betona, który będzie na nich stawiał z uporem maniaka.
Mam nadzieję, że ten mecz zweryfikuje Matuidiego in minus i wreszcie usiądzie na ławie. Nie chciałbym nikomu z naszych źle życzyć, ale tym wyborem Sarri sam prowokuje kibiców. Brak Dybali w pierwszej jedenastce w dotychczasowych meczach to jest nieporozumienie.
Oczywiście życzę jak najlepiej drużynie.


Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 20:34

Bo wiadomo że Allegri robił i sobie, i wszystkim innym na złość wystawiając gorszych zawodników.

Teraz Sarri też błądzi bo nie wystawia składu takiego jak mozna wyczytać na Juvepoland. Baaaa... tkwi w "betonowej" taktyce, bo nie potrafi wytłumaczyć zawodnikom jak trzeba się przesuwać w innym ustawieniu.

Włoscy amatorzy.


#TeamBukol
#ComeBack
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 20:48

Bukol87__, znowu zaczynasz. Już to napisałeś na poprzedniej stronie, będziesz to powtarzał w każdym kolejnym poście. Wrzuć na luz. :ok:

Dybala, Rabiot i Bernardeschi muszą być naprawdę słabi, skoro w ich miejsce grają goście, którzy w Realu, Barcy czy City byliby przyspawani do ławki.

Obecność Cuadrado mnie mniej razi po tym, co ostatnio zaprezentował Berna. Trzeba liczyć na to, że będziemy mieli okazje do kontrataków bo chyba tylko w ten sposób można wykorzystać jakoś Kolumbijczyka. Zobaczymy. Nie wiem dlaczego, ale podchodzę do tego meczu na luzie i bez większych emocji. Mam nadzieję, że będzie ciekawie i nie będę przysypiał ;)


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 20:52

Bukol87__ pisze:
18 września 2019, 20:34
Bo wiadomo że Allegri robił i sobie, i wszystkim innym na złość wystawiając gorszych zawodników.

Teraz Sarri też błądzi bo nie wystawia składu takiego jak mozna wyczytać na Juvepoland. Baaaa... tkwi w "betonowej" taktyce, bo nie potrafi wytłumaczyć zawodnikom jak trzeba się przesuwać w innym ustawieniu.

Włoscy amatorzy.
Nie o to chodzi. Kibic widzi i nazywa, rzeczy po imieniu. Trener widzi więcej, ale też odpowiada za wynik, dlatego podejmuje decyzje które go do wyniku przybliżą. W tym wypadku postawił na bezpieczną opcję. Napisałem w tym wypadku? Od początku stawia na sprawdzoną "bezpieczną" jedenastkę. Zero zmian - tylko wymuszone - czyli trochę beton. Ale nie mam tu pretensji. Każdy wiedział jaki jest Sarri.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 21:00

Dzisiaj CR7 walnie hat-tricka więc nie ma co patrzeć na resztę składu. Także wyluzujcie.

P.S. Dawno tu nie zaglądałem. Forum wypiękniało!


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 21:48

Matko kochano.. Co za dramat. Francuski kurczak podsumował połowę swoim ostatnim strzałem.. Nie da sie tego ogladac.. Ile jeszcze trzeba bedzie czekac na Rabiota i Ramseya..?


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 21:51

Na pytanie dotyczące czy można grać gorzej niż za Allegriego. Odpowiadam: Można. Chaos w ataku, chaos w obronie. Ten Juventus nawet bronić nie potrafi.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 21:53

Próbujemy grać piłką, natomiast to jest taka trochę sztuka dla sztuki. Nie idzie za tym mobilność, nie idzie wychodzenie na pozycję. Parę razy ładnie wyszliśmy spod pressingu w okolicach swojego pola karnego, ale to w sumie tyle. Im bliżej bramki Oblaka, tym większa bieda.

Higuain niewidoczny, ociężały. Matuidi drewniany do granic możliwości, Pjanić do bólu przewidywalny, Ronaldo zbyt często przyklejony do linii bocznej. W takiej konfiguracji trudno będzie o bramkę, no chyba, że będzie to efekt jakiegoś przypadkowego zagrania lub kotła.


Obrazek
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 21:55

Boisko zweryfikowało i potwierdziło, że mam rację.
Sprawa wygląda tak: nasi box-to-box pomocnicy grają w tylko jednym boxie i to zazwyczaj w niewłaściwym.
Środka brak pomimo starań Pjanica.
Rabiot i Can do wejścia...a nie, czekaj. Can nie zgłoszony :facepalm:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 22:04

Ech co za lipa. Co zrobił Danilo przy tej akcji Felixa to nie mam pytań. Ten gościu jest tak rzadki w obronie, że aż strach.
Brakuje Kielona, Costy i kogoś ogarniętego w środku pola..


#AllegriOut
Bukol87__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2019
Posty: 38
Rejestracja: 18 września 2019

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 22:56

I znowu minimalizm Allegriego...
Strzelamy dwie bramki i oddajemy pole rywalowi.

Oh wait...


#TeamBukol
#ComeBack
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 22:58

Za Maxa byśmy tego nie wypuścili. Pozdrawiam.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 22:58

Bukol87__ pisze:
18 września 2019, 22:56
I znowu minimalizm Allegriego...
Strzelamy dwie bramki i oddajemy pole rywalowi.
Przypomnieć ostatni wynik z Altetico na Wandzie?


Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 22:59

Znowu to samo. Nie wiem czy tylko mam takie wrażenie, że Wojtek nasz lepiej żeby nogami nie grał bo to jest tragedia. Bonu dziś profesor ale De Light musi się uczyć duuużo uczyć. Ehh z 2:0 do 2:2 co jest z tym Juve? jeszcze za Allegrim zatęsknimy ( oby nie ).


behu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2019, 23:02

Ein pisze:
18 września 2019, 22:58
Za Maxa byśmy tego nie wypuścili. Pozdrawiam.
Za Maxa byśmy tego nie strzelili.


Zablokowany