Serie A 19/20 (3): Fiorentina 0-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2019, 22:43

Paya pisze: Matuidi czterokrotnie w trakcie meczu odzyskał piłkę na połowie przeciwnika (najwięcej na boisku) i 34 razy utrudniał rozegranie przeciwnikowi (drugi Pjanic 20). A w ofensywie? Wykreował 3 szanse,jak rozumiem to nic specjalnego.

Skąd bierzesz statystyki?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2019, 23:41

Paya pisze:Oczywiście że nie będziesz, nie da się bronić Twojej opinii
Tyle, że nie ma czego bronić, bo ja swojej opinii nie przedstawiłem ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2019, 23:56

playmaker pisze:
Paya pisze: Matuidi czterokrotnie w trakcie meczu odzyskał piłkę na połowie przeciwnika (najwięcej na boisku) i 34 razy utrudniał rozegranie przeciwnikowi (drugi Pjanic 20). A w ofensywie? Wykreował 3 szanse,jak rozumiem to nic specjalnego.

Skąd bierzesz statystyki?
Akurat te z artykułu https://statsbomb.com/2019/09/juventus- ... e-a-seaso/


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 06:24

Paya pisze:
jackop pisze:Nie będę wchodził w polemikę na temat tego co dla ciebie znaczy grać rewelacyjnie, czy fenomenalnie ogarniać defensywę. Także, mhm, ok, fajnie, dzięki że się z nami podzieliłeś swoimi spostrzeżeniami ;)
Oczywiście że nie będziesz, nie da się bronić Twojej opinii więc pozdrawiam cieplutko.
Dla przykładu: Matuidi czterokrotnie w trakcie meczu odzyskał piłkę na połowie przeciwnika (najwięcej na boisku) i 34 razy utrudniał rozegranie przeciwnikowi (drugi Pjanic 20). A w ofensywie? Wykreował 3 szanse,jak rozumiem to nic specjalnego.
Ja bym dodał jeszcze do tego, że miał bardzo duży udział w bramkach numer 2 i 3 dla nas w meczu z Napoli. Druga pada po jego podaniu, natomiast przy trzeciej wypuścił prostopadłym podaniem Costę, który podał do Ronaldo.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 12:03

Media prognozują Rabiota kosztem Matuidiego. Reszta po staremu.
Sarri na konferencji:
Sarri recap: #FiorentinaJuve

- Can's outburst was emotional
- Ramsey shown progress
- Rugani to be revived
- De Ligt is a top player
- No heavy rotation
- CR7 needs support
- Matuidi=important
- Higuain > Mandzukic
- Chiello=soul of the team
- Bentancur=high level in training


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 14:24

Pomijając parodystę trenera, to Viola ma taki sobie skład, który pewno się zepnie na nas. Dobrze będzie zobaczyć, co tam Chiesa będzie prezentował, ponieważ wg Agrestiego my dalej mocno się wokół niego kręcimy.

Liczę na to, że o ile utrzymamy ofensywne zapędy z Napoli, to jednak trochę bardziej przyłożymy się do obrony i nie wyłączymy sobie prądu na 5 minut.

Dobrze, że Mauryc na ławce.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 18:48

Czekam z niecierpliwością na ten mecz, bo dwa tygodnie przerwy, to zdecydowanie za dużo. Mam nadzieję na kolejny fajny mecz w ofensywie z naszej strony, ale nie ukrywam, że liczę na poprawę w naszej defensywie, bo to co wyprawialiśmy z Napoli to kryminał. Cieszy powrót Sarriego, obstawiam, że zmian w składzie nie będzie, w sumie dopóki wyniki są i styl również miły dla oka, to na siłę się do wyborów personalnych nie będę przyczepiał.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 18:58

Mandzukic bez powołania. Prawdopodobnie transfer do Qataru.

Edyta : Mario odrzuca wszystkie propozycje transferu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 19:42

Poprostu pisze:Mandzukic bez powołania. Prawdopodobnie transfer do Qataru.

Edyta : Mario odrzuca wszystkie propozycje transferu.
Czekam na tego newsa jak bezrobotny na zasiłek.
Mandzukić odrzuca transfer , Sarri odrzuca jego.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 23:08

Chyba najgorsza z możliwych godzin tego meczu , mam nadzieję że już nie zagramy w sobotę o 15 w tym sezonie!
Ciekawe jak będziemy wygladac po przerwie na reprezentację? Bonu dobry występ przeciwko Armeni , Cristiano wiadomo , De Ligt asysta. Wojtek obrażony ;) Beda emocje jak zawsze w Florencji . Zobaczymy co pokaże Chiesa ?


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 06:23

miczbi pisze:Chyba najgorsza z możliwych godzin tego meczu , mam nadzieję że już nie zagramy w sobotę o 15 w tym sezonie!
Ciekawe jak będziemy wygladac po przerwie na reprezentację? Bonu dobry występ przeciwko Armeni , Cristiano wiadomo , De Ligt asysta. Wojtek obrażony ;) Beda emocje jak zawsze w Florencji . Zobaczymy co pokaże Chiesa ?
Mamy grać częściej o godzinie 15 ze względu na rynek azjatycki. Taka była wola klubu. A czy to będzie sobota czy niedziela to zależeć będzie m.in. od terminarza LM.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 09:22

Jeżeli ktoś liczył na jakieś zmiany, typu Rabiot w końcu w pierwszym, to... się rozczaruje, bo poza Danilo, który z przymusu wskakuje za kontuzjowanego De Sciglio, skład będzie taki sam jak z Napoli.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 09:48

Nie obejrzę tego meczu, gdyż mam dzisiaj wieczór kawalerski kumpla, ale liczę na nasze zwycięstwo i po raz kolejny ładny dla oka mecz :)
miczbi pisze:Chyba najgorsza z możliwych godzin tego meczu , mam nadzieję że już nie zagramy w sobotę o 15 w tym sezonie!
O to to, ja przez te wczesne soboty wypadam jeszcze z meczu z Veroną i ze Spal. Dobrze, że akurat z takimi przeciwnikami, chociaż bardzo żałuję, że nie zobaczę dzisiejszego meczu z Violą.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 09:54

daroo89 pisze:
miczbi pisze:Chyba najgorsza z możliwych godzin tego meczu , mam nadzieję że już nie zagramy w sobotę o 15 w tym sezonie!
Ciekawe jak będziemy wygladac po przerwie na reprezentację? Bonu dobry występ przeciwko Armeni , Cristiano wiadomo , De Ligt asysta. Wojtek obrażony ;) Beda emocje jak zawsze w Florencji . Zobaczymy co pokaże Chiesa ?
Mamy grać częściej o godzinie 15 ze względu na rynek azjatycki. Taka była wola klubu. A czy to będzie sobota czy niedziela to zależeć będzie m.in. od terminarza LM.
Niestety po raz kolejny klub pokazuje, że ważniejsi są dla niego Azjaci niż kibice "miejscowi", Włosi czy Europejczycy. Dla mnie ta 15.00 to fatalna godzina, czy to sobota czy niedziela, czasami ciężko się tak zorganizować żeby obejrzeć mecz, jak jeszcze dodam do tego zjazdy, które zaraz mi się zaczną, to dochodzę do wniosku, że prawie połowa sezonu mnie minie :facepalm:. Co innego wieczór, wtedy przeważnie człowiek znajdzie chwilę żeby siąść przed tv i obejrzeć sobie meczyk po całym ciężkim dniu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 13:01

miczbi pisze:Chyba najgorsza z możliwych godzin tego meczu , mam nadzieję że już nie zagramy w sobotę o 15 w tym sezonie!
Nie rozumiem co Wam przeszkadza w tej godzinie :think: Ja tam się cieszę że o 15, w soboty wieczorem mam ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie meczu :)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany