Serie A 19/20 (3): Fiorentina 0-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 19:25

Ja bym troche wstrzymal konie. Przy prowadzeniu z Napoli 3:0 wszyscy sie pewnie spuszczali, a teraz zalamani. Mysle ze gdybysny kondycyjnie wygladali normalnie, to onaczej by to wygladalo. Tylko na wlasnie, jak mozna byc zajwchanym na ppczatku sezonu. Tego nawet u Maksia nie bylo.

No coz zobaczymy. Ja i tak jestem w stanie przebolec sezon przejsciowy, byleby z radoscia ogladac Juventus.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 19:47

Co roku gramy słabo na poczatku. Poczekajmy i bedzie lepiej.
Dzisiaj byla Dramma ale gorzej już nie moze być;)


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 19:57

Ale padaka. Ale z takim składem chyba nie da się gorzej grać.
Będzie lepiej. Zgrają się.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 20:27

Zobaczymy co zrobi Sarri na Atletico. W obliczu sytuacji Costy i Berny chyba nie ma co grać skrzydłami. Brakuje ludzi na zmianę, a przeciwnik, delikatnie mówiąc, nie słynie z czystej gry. Może jakieś 4-3-1-2, z przodu Dybala Ronaldo i Higuain. Po prawej lecący na hura Cuadrado, po lewej wycofany Sandro (asymetria).
Znając życie będzie 4-3-3 z Berną, środek Matuidi-Khedira i Cuadrado na zmianę.
Można to zmieniać w trakcie meczu, chyba że znowu skład się posypie w pierwszej połowie...


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 20:30

Nie wierzę w przypadki, to musiała być ZEMSTA ALLEGRIEGO. Najpierw w kluczowym okresie wypada trener na dosyć długo i dzisiaj było nadal widać, że nie jest w pełni sił. Zaraz po nim Chiellini doznaje jednej z najgorszych kontuzji dla piłkarza. W drugim meczu sezonu wypada solidny MDS i dzisiaj 3 zawodników podstawowego składu.

Obrazek


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 21:44

Ale to bylo suabeee :facepalm: Z taka obrona, Atletico zrobi nam z dupy jesien sredniowiecza...

ED.
Adrian27th pisze:
Jacky pisze:Ale to bylo suabeee :facepalm: Z taka obrona, Atletico zrobi nam z dupy jesien sredniowiecza...
Tak jak zrobili to Realowi S.?

Całe szczęście nasi rywale grali podobny piach, a kontuzjowany do tego został Oblak
Czy napisalem gdzies, ze mieli tak zrobic Realowi S?
Ostatnio zmieniony 15 września 2019, 11:13 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 22:43

Wiecie co jest najlepsze, że Costa i Danilo nie pojechali na mecze reprezentacji narodowych :D i taki Costa po 3 min kontuzja mięśniowa a Danilo po 60 min skurcze :facepalm: Zawodowi piłkarze zarabiający miliony, nie wierze.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 23:06

Chłopaki się zgrają, to będziemy grali lepiej.. przecież Szczęsny, Bonucci, Sandro, Khedira, Pjanic, Matuidi i Ronaldo grają ze sobą pierwszy raz.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 23:33

Julek997 pisze:Wiecie co jest najlepsze, że Costa i Danilo nie pojechali na mecze reprezentacji narodowych :D i taki Costa po 3 min kontuzja mięśniowa
W jego przypadku nie chodziło raczej o to, że był "spuchnięty". Wydaje mi sie po prostu, ze sie za słabo rozgrzał. Robiąc zwód zrobił gwałtowny ruch nogą i coś naciągnał w udzie. Wydaje mi sie ze sie nieprawidlowo rozgrzał - co jak na profesjonalnego pilkarza nie przystoi. Troche kuriozum


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 00:30

A mi się wydaje że nasi w tym meczu mieli na uwadze mecz z Athletico.
Jedziemy do madrytu, będzie przebąbane.
Musieliśmy uważać fizycznie przed tym meczem, dlatego rozegraliśmy go tak jak to wyglądało.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 01:17

Nie wiem jaki związek ma kopnięcie prosto piłki do kolegi z zespołu do utraty kondycji, ale ok :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 08:55

Płaczecie jak małe dzieci. To dopiero początek sezonu, więc to normalne, że kondycyjnie możemy słabo wyglądać. Z meczu na mecz powinno być lepiej, a oceniać Sarriego powinniśmy dopiero po nowym roku po kilkunastu, a nawet i kilkudziesięciu meczach pod jego wodzą.

Ja tam bym nie wyciągał zbyt daleko idących wniosków po tych zaledwie 3 kolejkach. Posprzątać po Allegrim i wyplenić z głów piłkarzy gówno piłkę wcale nie będzie łatwo. Na to potrzeba odrobinę czasu.

Gorzej niż z Allegrim na pewno nie będzie. Jedyne czego powinniśmy się martwić to Antonio Conte i tego, że Sarriemu nie starczy czasu na poukładanie drużyny od podstaw. Jednak mimo wszystko zalążki dobrej gry już widzieliśmy, jak złapiemy rytm i formę to powinno to już wyglądać o wiele lepiej.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 09:02

Jacky pisze:Ale to bylo suabeee :facepalm: Z taka obrona, Atletico zrobi nam z dupy jesien sredniowiecza...
Tak jak zrobili to Realowi S.?

Całe szczęście nasi rywale grali podobny piach, a kontuzjowany do tego został Oblak


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 09:18

Bobby X pisze:Jak ja się jaram przyjściem do tego tematu JaśnieOświeconego Aliny, kótry na swych niestrudzonych barkach przyniesie nam tutaj kaganek oświaty cyfr, liczb, wykresów i procentów.
Przybądź i oświeć nas

Ale po co, skoro i tak tego nie rozumiesz?

Kilka wniosków/uwag
1. W sobotę mecze przegrały City i Atletico, Inter z Napoli wyleczyły wygrane, Bayern ledwo zremisował. Wirus reprezentacyjny.
2. W tym momencie kluczowym zawodnikiem Juve jest Costa.
3. Generalnie jak mantrę wszyscy od połowy lipca powtarzali, że Sarri potrzebuje przynajmniej pół roku. Po trzech meczach w mediach społecznościowych widać płacz "nie tak miało być" (i dlatego to taki rak)
4. De Ligt znowu fatalnie w obronie, uważam jednak że parowanie go z Bonuccim w tym momencie to robienie im krzywdy.
5. Matuidi jak Cr powinien być oszczędzany, nie da się w jego wieku biegać w takim tempie w każdym meczu.
6. Danilo fatalnie.
7. Aaaa, i nie rozumiem zdziwienia że za Pjanica wszedł Bentancur - od.dawna mowa o tym, że Sarri widzi w nim zastępstwo dla Pjanica i imo to będzie stała zmiana w tym sezonie. Razem wiele nie pograją.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2019, 09:26

Dla mnie taka padlina byłaby ok, gdyby Sarri dokonał jakiś zmian, a tak naprawdę gramy praktycznie to samo co za Maxa, tylko wg mnie wygląda to jeszcze gorzej.
Nie wiem co Sarri chce po Maksie wyplewić ale grając tak samo będzie cholernie ciężko.
Szczególnie ta pomoc, Pjanić dalej więcej musi być z tyłu niż może do przodu, Matuidi dalej gra bardziej na skrzydle, zostaje tylko Khedira, jak ma słabszy dzień to nie mamy w ogóle pomocy jak wczoraj.
Wszyscy się tak Pjanicia czepiają, ale co on może zrobić mając większość piłek w okolicy środka pola. Owszem może rzucać długi piłki ale do tego ktoś musi mu się pokazać, ale z tym też mamy wielki problem. Pjanić nie ma żadnej swobody w grze do tyłu bo od=n gra bardziej na def. pomocniku niż regiście.


Zablokowany