Serie A 19/20 (1): Parma Calcio 1913 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 18:01

Bobby X pisze:
alina pisze:Czcigodny ze szczytu przemówił
:hope: :hope: :hope: Zmień ksywkę forumową na Emilia będzie wiadomo co i jak. Kogo obchodzą cyferki i procenty? Ludzie chcą oglądać mecz, podania i bramki. Leją z wysoka na statystyki.
Alina: gracze grali tak tak i tak, robili to to i to z taką a taką skutecznością.
Niektórzy użytkownicy: co nas cyferki i dyskusja o taktyce, allegri out, ale urwał, a my chcemy w spokoju oglądać mecz z komentarzem Szaranowicza!


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 18:12

Paya pisze:
Bobby X pisze:
alina pisze:Czcigodny ze szczytu przemówił
:hope: :hope: :hope: Zmień ksywkę forumową na Emilia będzie wiadomo co i jak. Kogo obchodzą cyferki i procenty? Ludzie chcą oglądać mecz, podania i bramki. Leją z wysoka na statystyki.
Alina: gracze grali tak tak i tak, robili to to i to z taką a taką skutecznością.
Niektórzy użytkownicy: co nas cyferki i dyskusja o taktyce, allegri out, ale urwał, a my chcemy w spokoju oglądać mecz z komentarzem Szaranowicza!
Dokładnie tego chcą kibice. Chcesz cyferki i wykresy to sio sio do alinowego świata.


:allegri: na śmietnik
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 18:23

Bobby X pisze:
Paya pisze:
Bobby X pisze: :hope: :hope: :hope: Zmień ksywkę forumową na Emilia będzie wiadomo co i jak. Kogo obchodzą cyferki i procenty? Ludzie chcą oglądać mecz, podania i bramki. Leją z wysoka na statystyki.
Alina: gracze grali tak tak i tak, robili to to i to z taką a taką skutecznością.
Niektórzy użytkownicy: co nas cyferki i dyskusja o taktyce, allegri out, ale urwał, a my chcemy w spokoju oglądać mecz z komentarzem Szaranowicza!
Dokładnie tego chcą kibice. Chcesz cyferki i wykresy to sio sio do alinowego świata.
1. Nie Ty decydujesz kto może a kto nie może tutaj pisać.
2. Aż spojrzałem na profil żeby ocenić czy nie jajcujesz - wychodzi, że nie, po prostu lubisz publicznie komentować rzeczy których działanie kompletnie Cię nie interesuje.

A tak.na marginesie - jeśli Pjanic wyleci z kontuzją to dopiero wtedy się przekonamy jaki był ważny dla Sarriego - nie mam pojęcia kto go może zastąpić, Bentancur?


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 19:30

Paya pisze: A tak.na marginesie - jeśli Pjanic wyleci z kontuzją to dopiero wtedy się przekonamy jaki był ważny dla Sarriego - nie mam pojęcia kto go może zastąpić, Bentancur?
Ramsey, techniczny grajek, mysle ze ma jakies pojecie o rozegraniu


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2019, 06:57

Paya pisze:
Bobby X pisze:
Paya pisze:
Alina: gracze grali tak tak i tak, robili to to i to z taką a taką skutecznością.
Niektórzy użytkownicy: co nas cyferki i dyskusja o taktyce, allegri out, ale urwał, a my chcemy w spokoju oglądać mecz z komentarzem Szaranowicza!
Dokładnie tego chcą kibice. Chcesz cyferki i wykresy to sio sio do alinowego świata.
1. Nie Ty decydujesz kto może a kto nie może tutaj pisać.
2. Aż spojrzałem na profil żeby ocenić czy nie jajcujesz - wychodzi, że nie, po prostu lubisz publicznie komentować rzeczy których działanie kompletnie Cię nie interesuje.

A tak.na marginesie - jeśli Pjanic wyleci z kontuzją to dopiero wtedy się przekonamy jaki był ważny dla Sarriego - nie mam pojęcia kto go może zastąpić, Bentancur?
Ja to nazywam krucjatą przeciwko idiotyzmowi. Buńczucznemu wywyższaniu się i traktowania innych jak parobków.

W związku z powyższym nie kontynuuj tej wymiany zdań.


:allegri: na śmietnik
Zablokowany