Serie A 19/20 (1): Parma Calcio 1913 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 14:30

Kozacko. Oby nam nie wykorkowal na ławce;) praca niemal zdalna, 9 scudetto nasze ;)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 15:44

Nie oczekuje fajerwerków, ale miło byłoby zobaczyć jakieś śmiało kiełkujące zalążki ręki Sarriego, a nie nasze klasyczne męczenie buły. Ale nie powiem, nie mogę się doczekać. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 16:49

Juz nie mogłem się doczekać tych kolejnych jęków na styl. A tu cyk zaraz powrócą :D szybko zleciało


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 17:46

Stare logo Serie A w temacie :bad:

Obrazek

Proszę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 18:19

Juve oficjalnie potwierdziło brak Sarriego w meczu z Parmą i Napoli. Stan zdrowia trenera się bardzo poprawił ale woli aby się w pełni wyleczył.

IMO do Napoli nie pojedzie bardziej przez tą dzicz co tam będzie niż przez problemy zdrowotne.

Edyta @planet

No to dałem teraz. :D
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2019, 18:55 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 18:53

Poprostu pisze:Juve oficjalnie potwierdziło brak Sarriego w meczu z Parmą i Napoli. Stan zdrowia trenera się bardzo poprawił ale woli aby się w pełni wyleczył.

IMO do Napoli nie pojedzie bardziej przez tą dzicz co tam będzie niż przez problemy zdrowotne.
Tylko, że z Napoli gramy u siebie.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 19:34

Jutro na konferencji nie wypowie się zastępca Sarriego, Martusciello, a... Nedved. Nie podoba mi się to wszystko. Pojawiały się jakieś ploty, że problemy zdrowotne Sarriego są dość poważne i możemy być zmuszeni do poszukiwania innego trenera (Allegri wróć). Nawet przebieg okienka - Matuidi, Khedira, Mandzukic - mógłby na to wskazywać. :prochno:


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 19:38

Sarri śmieszkuje że pali 60 fajek dziennie po czym łapie zapalenie płuc. Pełna profeska :ahsisi: .
Co do meczu, byle 3pkt były. Sparingi tak średnio wypadły.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 19:39

notquitemytempo pisze:Jutro na konferencji nie wypowie się zastępca Sarriego, Martusciello, a... Nedved. Nie podoba mi się to wszystko. Pojawiały się jakieś ploty, że problemy zdrowotne Sarriego są dość poważne i możemy być zmuszeni do poszukiwania innego trenera (Allegri wróć). Nawet przebieg okienka - Matuidi, Khedira, Mandzukic - mógłby na to wskazywać. :prochno:
Tak ciężko chory, że dzisiaj nadzorował trening?

Skąd info o Nedvedzie? Na oficjalnej stronie jest podane, że na ławce będzie siedział Martusciello to raczej i on powinien prowadzić konfe.

Edyta: Oficjalny komunikat Juve.
La decisione &#232; stata presa per permettere al tecnico, che anche oggi si &#232; recato al JTC per coordinare il lavoro del suo staff, di riprendere al pi&#249; presto la regolare attivit&#224;.

Do tego wcześniej wrzucałem filmik z przyjazdu Sarriego.
E2: Juve na twitterze też potwierdziło info, że Nedved poprowadzi konferencję.
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2019, 19:54 przez Poprostu, łącznie zmieniany 5 razy.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 19:40

Poprostu pisze:
notquitemytempo pisze:Jutro na konferencji nie wypowie się zastępca Sarriego, Martusciello, a... Nedved. Nie podoba mi się to wszystko. Pojawiały się jakieś ploty, że problemy zdrowotne Sarriego są dość poważne i możemy być zmuszeni do poszukiwania innego trenera (Allegri wróć). Nawet przebieg okienka - Matuidi, Khedira, Mandzukic - mógłby na to wskazywać. :prochno:
Tak ciężko chory, że dzisiaj nadzorował trening?
Naprawdę, był na treningu? Umknęło mi to, na twitterze nastroje raczej minorowe.

Info o konferencji



Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 20:05

Wojtek pisze:Stare logo Serie A w temacie :bad:

Obrazek

Proszę.
Dzięki za czujność Wojtku. Dobrze wiemy jakie jest logo Serie A, zlecenie zostało wysłane do zrobienia. Są jednak rzeczy priorytetowe. Jak już Ci tak dobrze idzie, może zrobisz ,,kulkę'' z tym logo?


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 20:42

Osgiliath pisze:Pierwszy test dla przydatności Dybali od razu w najmocniejszej trójce, jeśli chodzi o atak.

Z tyłu być może chcą DL powoli wprowadzić, nie mniej powinien imo zagrać kosztem Leo w parze z Kielonem.

.
czasy Maxa się skończyły. Mam nadzieję, że nie zobaczymy DL w grudniu.

Dawać ten mecz. Przeraża mnie Kebab ::/:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 21:11

Zaczynamy nowy sezon. W nadziei na lepszą grę niż przez ostatnie lata właśnie dziś zamontowałem Cyfrowy Polsat HD z kanałami Eleven - liczę, że będę miał radość nie tylko z wyniku, ale i z oglądania dobrej gry w naszym wykonaniu.

Co do samego meczu z Parmą - cel to dobre wejście w nowy sezon, 3 punkty i chociaż zalążki ładnej gry.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 15:51

Na mecz ma nie być powołany Rugani (myślę, że jednak papatki) i Ramsey :think:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 15:52

Osgiliath pisze:Na mecz ma nie być powołany Rugani (myślę, że jednak papatki) i Ramsey :think:
Ramsey dopiero z tydzień trenuje to raczej nie powinno dziwić.

Powołani : https://www.juventus.com/it/news/news/2 ... cc851d17f9


Zablokowany