Pre-Season 19/20: JUVENTUS F.C 3-3 Team K League

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 00:43

Wiadomo, że przygotowania do sezonu itp ale jak się leci w tak odległe miejsce promować klub to jednak powinno się coś zrobić w tym kierunku niż tylko odstawić piknikowy mecz i to wszystko.
To nawet byłaby dobra inwestycja w przyszłość bo na tamtych rynkach jest sporo pieniędzy.
Tam cała drużyna powinna spędzić cały dzień na zdjęciach z fanami i rozdając autografy. Te wszystkie rynki azjatyckie są bardzo specyficzne i nie powinniśmy ich ignorować szczególnie patrząc też na to jak oni podchodzą do tego jak okazuje się szacunek innym ludziom. Niestety. Chcesz coś od ludzi to musisz do nich wyjść. My (klub) chcemy ich forsę to musimy im coś dać, a nie tylko pokazać się raz na kilka lat dodatkowo olewając ich po nic nie znaczącym meczu.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 lipca 2019, 06:41

Jamal_TH pisze:
Vinylside pisze:
Jamal_TH pisze:

Lol. Chłopaku wyjdź na dwór, pokorzystaj z pogody i weekendu ;) nie ma większych problemów? :D Jak hajs się zgadza, to nie ma tematu jak dla mnie, a uczucia skośnookich krzykaczy średnio mnie tiruriru. Bez spiny, pozdro ;)
Odstaw to co bierzesz lub po prostu bierz o połowę mniej :facepalm:

Hajs się musi zgadzać a jak Juventus przyjeżdżał do Polski to pewnie pierwszy szczekałeś w komentarzach, że piłkarze nie wyszli sobie zdjęć z fanami porobić. I nikt nie musi tu korzystać z weekendu by stwierdzić, że podejście klubu w tej sytuacji było poniżej krytyki. A właśnie taka marka jak Juventus powinna świecić przykładem bo nie ważne czy to Polak, Koreańczyk, Syryjczyk, Włoch czy Amerykanin - wszyscy kibicujemy tej samej drużynie i oczekujemy od niej profesjonalnego podejścia pod każdym względem. Może Ty jesteś przyzwyczajony do plucia Ci w twarz. Inni jednak oczekują czegoś zupełnie innego - pozytywnego :cooler:


Szczekasz to moze ty chlopcze jak cie koledzy w pieska przebieraja. Zwyczajnie chcialem podkreslic, ze mam za fajne zycie zeby sie przejmowac jakimis rzeczami, na ktore nie mam wplywu i mial nie bede i innym tez to polecam. Takim papierowym tygryskom jak ty tez polecam jakis mniejszy kij w dupe zeby tak nie prostowalo. Wczuwajcie sie dalej w uczucia koreancow i moze ruskich w niedalekiej przyszlosci, pomadrujcie się na forum jacy to z was spece i jackowscy transferow itp. Plucia w twarz nie skomentuje, widocznie masz taki fetysz jak sie zbieracie w Boze Narodzenie, mi sie nikt nie odwazyl i nie dam sobie jakims internetowym leszczom ublizac. Soł, forza Juve and siatafakap jak masz mnie chlopcze pouczac. Aaa w Gdansku bylem i bylem w hotelu w ktorym.mieszkali, mam.koszulke z autografami 7 pilkarzy i nie boli mnie dupa z byle powodu jak ciebie. Szczekaj dalej, mi juz szkoda czasu na no name'y zalogowane na forum w erze Conte. Kibice sukcesu.
Tak jak wyżej, bierz mniej bo to jednak nie dla Ciebie.

Nie wiedziałem, że data rejestracji na forum jest wyznacznikiem okresu kibicowania Juventusowi. Z drugiej strony, nie jestem też z tych, którzy po takim tekście będą się komuś tłumaczyć i oznamiać ile śledzą dany klub. Chcesz to myśl, że jestem z Juve od 2013. Znając jednak prawdę w moich oczach wychodzisz na jeszcze większego kretyna.

Zauważ, że nikt tutaj nie przejmuje się zaistniałą sytuacją. Nikt nie tworzy laboratów. Ludzie stwierdzają jednak pewien fakt - organizacja i zachowanie w stosunku do kibiców była poniżej krytyki. Nikt nie oczekuje, że piłkarze podejdą do każdego fana ale uważam, że chwila czasu fanom się należy. Później niektórzy mogą się pochwalić zdjęciem na fejsiku czy koszulką z siedmioma autografami na forum ^^.

Dla takiego placka jak Ty sytuacja z "olewką" może być jak codzienność. Zrozum jednak, że wśród tych fanów są ludzie, którzy tym klubem żyją. Taki mają dodatek do swojego życia i czują się zawiedzeni z tego powodu, że klub pokazał się ze strony totalnej dezorganizacji. I obojętnie czy na to lejesz czy nie, jest to niepodważalny fakt.


Obrazek
Zablokowany