Pre-Season 19/20: JUVENTUS F.C 2-3 Tottenham Hotspur

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zyx

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 35
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:49

Ale Rabiot się zrobił okrąglutki. Jednak te pół roku bez gry w piłkę robi swoje. Ramsey jak zwykle na l4. Może być znowu problem z pomocą Juve.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:50

Ale pomoc wcale nie jest słaba, trzeba tylko ją ogarnąć. Jeżeli wykopiemy Matuidiego ze składu to wcale nie będzie źle. Już nie przesadzajcie z tą pomocą.
Liczę na to, że Sarri zmieni mental bo ta stara jest jeszcze głęboko zakorzeniona w zawodnikach. Matuidi, Khedira i Mandzu im szybciej odejdą tym lepiej.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 15:52 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:52

mrozzi pisze:Druga połowa i tak dużo lepsza. Jak dalej są Totki względem nas w przygotowaniach? Nie liczę sparingów, bo też rzekomo pierwszy. Ale jednak każdy kolejny dzień przygotowań dużo daje plus znają schematy Poche.
Na potwierdzenie: https://www.goal.com/en/news/tottenham- ... voszzp80ac Pre-sezon zaczęli 2 tygodnie temu, 8 lipca:

Pierwsza połowa do zapomnienia. W drugiej im więcej młodzieży na boisku, tym więcej prób prostopadłych podań i to mogło się podobać.
MRN pisze:Nikt taknie twierdzi[...]
Ok, sprostowanie
jaccek24 pisze:Szczęsny do świetny bramkarz, wszystkie elementy ma na bardzo wysokim poziomie.
;)
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 15:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:54

Dlatego właśnie uważam, że potrzebujemy jeszcze jednego dobrego pomocnika. Sorry, ale Blaise na wylocie, Sami odpada, Rabiot po długiej przerwie niewiadomą, a na Ramseya ze swoją podatnością na kontuzje bym z góry nie stawiał. Co innego ktoś klasowy plus Rabiot oraz Ramsey. Stąd dziwiły mnie komentarze, że ktoś tu jeszcze o Neymarze myślał, podczas gdy mamy inną potrzebę.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:55

MRN pisze:
Vinylside pisze:Facet, oszczędź sobie wstydu przynajmniej w tym temacie bo od jakiegoś czasu nie da się czytać Twoich "mądrości".
To nie czytaj, proste ? Taki Janusz jak Ty nie będzie mi dawał wytycznych.
Śmiesz nazywać mnie przysłowiowym "Januszem" po tym jak stwierdziłeś, że Buffon "dał ciała" przy bramce ? :laugh: Nie ukrywam, że przeczytaniu tak idiotycznej wypowiedzi, szukałem końca z podpisaem "~ VS (Momblano)". Okazało się jednak, że jesteś tak samo daremny :giveup:


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:57

Garreat pisze:Szczęsny kompromitacja. O czym on myśli? Wciskanie Buffona do składu nabiera sensu.
Po sobocie jeszcze kac trzyma? :think:
mrozzi pisze:Już chciałem chwalić De Sciglio za piękna asystę. To teraz można w dodatku za cudowne podanie do rywala.
Klika błędów miał, ale oczywiście nikt nie dostrzeże jego wspaniałych przerzutów i długich, celnych piłek dziś. Świetny passing range (najwięcej długich podań w drużynie) i robienie de facto roboty wyłączonego Pjanicia. W obronie z małymi wyjątkami solidnie, a grał przecież nie na swojej pozycji i bez wsparcia Ronaldo.

Jest to pewien fenomen, że forum uwielbiało Caceresa, a ciśnie MDS. To jest złoty rezerwowy i dla hejterów tylko pogarda.

_______________________

Po dziś to bym się nie zdziwił, gdyby Matuidi miał zostać. :think: Jak chłopa nie trawię gdzieś jakoś od 1,5 roku, tak on jedno robi dobrze: zapieprza i umie ogarnąć defensywnie dwie strefy naraz (pół-lewy środek i skrzydło), co jest dobrym rozwiązaniem na Ronaldo z lewej, który bronił nie będzie. Sarri miał z tym problem w Chelsea i na lepszych rywali rezygnował z Higuaina i wrzucał Hazarda na środek, by lepiej zabezpieczyć skrzydło (w praktyce wyglądało to marnie, w porywach średnio). Matuidi mógłby pozwolić na utrzymanie tradycyjnego ustawienia.

___________________________________
grejt pisze:Rabiot jakiś taki mało zwrotny i babola też strzelił ładnego.
On miał jakieś błędy poza tym z doliczonego czasu? Pytam szczerze, bo oceniam jego wejście bardzo pozytywnie (luzik i fajne podania do przodu, piłka krótko przy nodze, inna sprawa, że już press Tottenhamu zelżał na 2 połowę i było mu łatwiej niż Czanowi) i może coś odwalił akurat jak mi stream ciął.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 16:04 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 15:58

Prywatna wojna, w prywatnej wiadomości. To nie forum Interu, żeby po sobie jechać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:02

wojczech7 pisze:Jak etap przygotowań może być ten sam, skoro oni ligę zaczynają 3 tygodnie wcześniej? :think:
Juventus zaczął 10 lipca, Tottenham 8 lipca. Coś jeszcze chcesz do mnie napisać?
alina pisze:Klika błędów miał, ale oczywiście nikt nie dostrzeże jego wspaniałych przerzutów i długich, celnych piłek dziś.
No, zwłaszcza ten do Cancelo na naszym 16stym metrze Obrazek

Ogólnie dobry troll z tym MDS'em i Matuidim, pewnie po sobocie jeszcze trzyma :P


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:03

Vinylside pisze:Kolejny geniusz :facepalm: :laugh:
Typ wpuścił szmatę z połowy boiska. Niewielu bramkarzy ma taki wyczyn w dorobku. Pilnowanie pozycji to jego zadanie. Wiadomo że wychodzi z resztą zespołu, ale zwyczajnie nie może zostać przelobowany.
Wojtek przez swoje dziury w koncentracji nigdy nie będzie światowym topem. Raz na jakiś czas musi coś odwalić jak dziś czy z Senegalem na MŚ.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:03

Gdzie ja napisałem, że Buffon dał ciała przy bramce ? :-)

A co do informacji już napisałem - daj coś od siebie, poszperaj w necie i powrzucaj nam jakieś informacje transferowe. Może znasz jakieś lepsze źródła ? Chętnie poczytam, serio. Już to pisałem ale powtórzę - moim celem było przekazanie Wam informacji ale nie mam wpływu na to na ile są one wiarygodne. Jeżeli Ty znasz ciekawsze doniesienia, bardziej wiarygodne to pochwal się. Jeżeli nie masz nic do napisania to zamilcz. Już nudne robi robi się pisanie tego samego ale głąbów zasiadających na elitarnej loży szyderców nic nie przekonuje. Potrafią tylko jechać, nie dając niczego od siebie - tak trzymać ! Dobrze jeszcze, że nie jesteś na takim poziomie buractwa co Bobek X ;)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:05

A co powiecie o De Ligtcie? Dla mnie mocno przestraszony w debiucie, widać, że jest z drużyną dosłownie kilka dni. Dobra jedna interwencja, gdzie rzucił się pod nogi bodajże Lucasowi i fajnie trzymana linia.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:07

kdzr pisze:A co powiecie o De Ligtcie?
W sytuacji 1 na 1 z Kane'em cofał się na alibi (zamiast doskoczyć czy wejść na wślizgu) jak krytykowany Rugani. Idąc tropem "ekspertów" trzeba go w końcu sprzedać :P


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:09

kdzr pisze:A co powiecie o De Ligtcie? Dla mnie mocno przestraszony w debiucie, widać, że jest z drużyną dosłownie kilka dni. Dobra jedna interwencja, gdzie rzucił się pod nogi bodajże Lucasowi i fajnie trzymana linia.
Jedna fajna interwencja (to co piszesz) plus raz objechany przez Kane'a jak dziecko.
Higuain się nawet fajnie pokazywał, ale to pudło z 82 minuty...


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:13

Garreat pisze:Pilnowanie pozycji to jego [Szczęsnego] zadanie.
Jego pozycją było stanie na linii pola karnego albo wyżej. Człowieku, przestań się kompromitować.
jackop pisze:
alina pisze:Klika błędów miał, ale oczywiście nikt nie dostrzeże jego wspaniałych przerzutów i długich, celnych piłek dziś.
No, zwłaszcza ten do Cancelo na naszym 16stym metrze
Cancelo podobny babol, głową podanie na 16 metr, idealnie na strzał dla rywala w końcówce, także ten.
jackop pisze:Ogólnie dobry troll z tym MDS'em i Matuidim, pewnie po sobocie jeszcze trzyma :P
Jakbyś czytał ze zrozumieniem (ja Matuidiego chcę sprzedać od 2 lat), to byśmy nawet mogli pogadać. No ale u Ciebie bez zmian :whistle:

________________________________

Czy ktoś wie o co chodziło z gwizdami na Szczęsnego?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:18

alina pisze:Cancelo podobny babol, głową podanie na 16 metr, idealnie na strzał dla rywala w końcówce, także ten.
A czy ja gdzieś bronię Portugalczyka? Piłki od MDS'a latały w cały świat (czyli jak zwykle), w tym kilkukrotnie przerzucił całe pole karne swoimi "wspaniałymi przerzutami". W pierwszej połowie wyrzucił piłkę z autu za końcową linię. Gość jest cienki jak sik pająka. Milan płakał (ze śmiechu) jak sprzedawał. Marotta z tym transferem powinien wystąpić w Januszach OLX.
alina pisze:Jak chłopa nie trawię gdzieś jakoś od 1,5 roku, tak on jedno robi dobrze: zapieprza i umie ogarnąć defensywnie[...]
Tyle mi wystarczy żeby stwierdzić, że nie piszesz na poważnie ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany