Pre-Season 19/20: JUVENTUS F.C 2-3 Tottenham Hotspur

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 15:09

Shadow Marshall w punkt:)

Dodam tylko, że liga angielska startuje 10 sierpnia, a włoska 24 sierpnia,
Jesteśmy po prostu na innym etapie przygotowań. My dopiero startujemy i zaczynamy pewnie od ciężkim treningów, a oni łapią już świeżość i zgranie itd.
Tak naprawdę jedynie w serie a zmienili się w czołowych zespołach trenerzy.
Angielskie kluby bardziej doskonalą swój styl.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 15:14

Shadow Marshall pisze: Wszyscy wiedzą te rzecz:
(...)
- tak De Sciglio powinien mieć legitymacje inwalidy
(...)
To akurat wiedzą tylko ignoranci, którzy patrzą na De Sciglio wyłącznie przez pryzmat wyrobionej już na jego temat opinii. ;)

--

Podobał mi się Rabiot w tym sparingu; oczywiście nie licząc babola na sam koniec. Ma chłop nawyk grania do przodu i napędzania akcji. Będzie z niego sporo pociechy, coś czuję.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 15:34

jaccek24 pisze:Dodam tylko, że liga angielska startuje 10 sierpnia, a włoska 24 sierpnia,
Jesteśmy po prostu na innym etapie przygotowań. My dopiero startujemy i zaczynamy pewnie od ciężkim treningów, a oni łapią już świeżość i zgranie itd.
Następny :facepalm: Juventus zaczął 10 lipca, Tottenham 8 lipca. Oba zespoły zagrały swój pierwszy sparing.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 15:59

Pierwszy mecz towarzyski w sezonie, na turnieju, gdzie liczy się lans i komercja, a na forum lament jakbyśmy byli świadkami porażki Juve w fazie play-off Ligi Mistrzów. JuvePoland at its finest.

Mecz pokazał tylko, iż niektórych zawodników czas w tym klubie się skończył, a nowi piłkarze muszą wdrożyć się w nowe schematy i drużynę. Dalej podtrzymuję stanowisko o pozostawieniu Igły i urwaniu tematu Icardiego. Matuidi czy Khedira oraz niestety Mandżur mogą pakować... mandżur. Trzeba zamknąć zdziadziały okres schyłku pracy Allegriego.

Polscy janusze futbolu już wieszają psy na Szczęsnym za tego niecodziennego gola, no ale czego się spodziewać po ludziach, którzy ostatni raz na boisku byli na wf.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 16:03

jackop pisze:
jaccek24 pisze:Dodam tylko, że liga angielska startuje 10 sierpnia, a włoska 24 sierpnia,
Jesteśmy po prostu na innym etapie przygotowań. My dopiero startujemy i zaczynamy pewnie od ciężkim treningów, a oni łapią już świeżość i zgranie itd.
Następny :facepalm: Juventus zaczął 10 lipca, Tottenham 8 lipca. Oba zespoły zagrały swój pierwszy sparing.
mając dwa tygodnie mniej na przygotowanie na pewno idą trochę innym planem, ale tez nie brał bym tego pod uwagę. To sparing i tyle, na sparingu sie ćwiczy a nie gra za wszelką cenę o dobry rezultat. Wg mnie nie wyglądaliśmy gorzej od Tottenhamu, ba po przerwie mieliśmy etap bardzo ładnej gry której tottki ani razu w tym meczu nie pokazali, ale trzeba przyznać ze pierwsza polowa w naszym wykonaniu to bylo dno i Tottenham aż tak źle nie wyglądał nawet przez chwilę.

Na plus Rabiot i Higuain. Bernardeschi dobra tylko druga połowa.

Emre Can dobrze gra, ale moim zdaniem za wolno decyduje sie co zrobić z piłką. Powinien nad tym poćwiczyć i będzie kozakiem


FORZA JUVE!!!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 12:15

dawid91 pisze:mając dwa tygodnie mniej na przygotowanie na pewno idą trochę innym planem
Rozsądnym wydaje się założyć, że skoro ligę zaczynają wcześniej, to trenują na większej intensywności i powinni być bardziej zajechani, a nie wyglądać na dużo świeższych od naszych 'człapaczy'. Taki Mane wraca do LFC dopiero 5 sierpnia, a i tak będzie pewnie zapierdzielać na pełnej przez 90% sezonu.

Mam nadzieję, że coś zmieni się w przygotowaniu fizycznym Juventusu, bo jak wyglądała sytuacja w końcówce sezonu pamięta chyba każdy.

Może kolejny raz się przy...czepiam (jak do aliny i Matuidiego), ale zatrzymajcie sobie kiedy na zegarze jest 92:04. Dlaczego Demiral (?) nie podał tej piłki na prawe skrzydło tylko kilka sekund później na siłę szukał środka? Dla mnie dość nieodpowiedzialne zagranie, chociaż celnie wykonane. Mam nadzieję, że Sarri przeanalizował tę sytuację i poszła bura. Takie rzeczy trzeba eliminować na etapie sparingów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 13:02

jackop pisze:Może kolejny raz się przy...czepiam (jak do aliny i Matuidiego), ale zatrzymajcie sobie kiedy na zegarze jest 92:04. Dlaczego Demiral (?) nie podał tej piłki na prawe skrzydło tylko kilka sekund później na siłę szukał środka? Dla mnie dość nieodpowiedzialne zagranie, chociaż celnie wykonane. Mam nadzieję, że Sarri przeanalizował tę sytuację i poszła bura. Takie rzeczy trzeba eliminować na etapie sparingów.
Celne spostrzeżenie. Cancelo też chyba stoi za wysoko w tej sytuacji. Mógłby podejść "do grania", a jakby liczył na długą piłkę za plecy.

No ale to, co zrobił Rabiot, to kryminał. Miał dwie szanse na podanie, najpierw w pierwsze tempo do Kastanosa(?), później do De Sciglio. Nie wiem, na co liczył, bo nawet, jakby ostatecznie celnie podał do kolegi w środku, to by go posadził na jeszcze wyższym "koniu"...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany