Pre-Season 19/20: JUVENTUS F.C 2-3 Tottenham Hotspur

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:09

jackop pisze:
alina pisze:Cancelo podobny babol, głową podanie na 16 metr, idealnie na strzał dla rywala w końcówce, także ten.
A czy ja gdzieś bronię Portugalczyka?
Czyli Cancelo też out, bo były babole?
jackop pisze:Piłki od MDS'a latały w cały świat
De Sciglio słaby, bo aut źle rzucił + wyimaginowane rzeczy xD Podpowiem: powinieneś się uczepić tego karnego, który zrobił i to w bardzo ślamazarny sposób (a który tylko pan sędzia wie, czemu nieodgwizdany).
jackop pisze:
alina pisze:Jak chłopa nie trawię gdzieś jakoś od 1,5 roku, tak on jedno robi dobrze: zapieprza i umie ogarnąć defensywnie[...]
Tyle mi wystarczy żeby stwierdzić, że nie piszesz na poważnie ;)
To jest właśnie najbardziej zniechęcające w Forum, ten śmiercionośny miks ignorancji i pewności siebie u niektórych. No niestety, nie jestem w stanie zorganizować ci wykładu Deschampsa pt. "Co w moim systemie daje Matuidi", ale można poczytać ludzi mądrzejszych od nas obu i się czegoś dowiedzieć, linki poniżej. Cox z ZM pisze o Matuidim (i to w nagłówku!) jako fundamencie Francji na Mundialu, elemencie który pozwalał lśnić Mbappe. (Już specjalnie nie wspominam o Allegrim, bo wiadomo, Max beton, hehe).

https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 26281.html
http://www.zonalmarking.net/2019/04/18/ ... the-right/

Ciekawe kto z naszych pomocników by w takim upale w 75' minucie tak zasprintował za Ndombele i go wyczyścił. Powtórzę po raz trzeci - nienawidzę tego wywalania się na piłce, tych wszystkich złych podań, tej straszliwej jednonożności, czasem biegania bez pomyślunku jak kurczak bez głowy, ALE, cytując Zonal Marking - "If there’s any player you want playing this role [playing on the left of a four-man midfield, often becoming a third central midfield], it’s Matuidi".

Samo za siebie też dziś mówi ściągnięcie nie Matuidiego, a Cana. A po zejściu Matuidiego za Ronaldo wszedł Pereira, który już normalnie bronił lewej flanki, żeby znów Berna z drugiej strony mógł dostać wolne w obronie.

Skoro postulujesz poważne rozmowy, to zapraszam - kto wg Ciebie ma ogarniać defensywę lewego skrzydła z Ronaldo na lewym ataku? Można się naprawdę rozpisać i wykazać wiedzą.
Garreat pisze:
alina pisze:Jego pozycją było stanie na linii pola karnego albo wyżej. Człowieku, przestań się kompromitować.
Dziwnym trafem takich bramek pada ze dwie w sezonie, choć fatalnych strat piłki (jak ta Rabiota) jest znacznie więcej.
Proponuję trochę ogłady, jakiś znaczek przy nicku nie czyni z Ciebie wyroczni. Nie musimy się zgadzać w ocenie takiej czy innej sytuacji.
Znaczek mi przyznano bez mojej prośby i wiedzy, można śmiało zdejmować :ok: Oczywiście nie musimy się zgadzać, ale daj se chłopie wytłumaczyć, bo to jest wiedza na poziomie B-klasy, a Ty się upierasz. W tej sytuacji kompletnie nie masz racji i już kilku userów Ci to tłumaczy.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 17:19 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:14

MRN pisze:Kogo wyśmiałem ?
MRN pisze:
pepiczek pisze:Maurizio Pistocchi8
Obrazek
Mnie. Reszty nie chce mi się komentować. Teraz czekam na kolejne odwrócenie kota ogonem, tym zawsze rozśmieszasz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:16

Jesteś Maurizio Pistocchi8 ?

Przepraszam najmocniej ;(


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:17

Pepiczek,Mrn.

Idźcie na priv sobie z tymi dywagacjami bo się czytać tego już nie chce w kazdym temacie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:18

Ale co Ty z tym Cancelo? Napisałeś (a propos wyimaginowanych rzeczy) o jakichś wspaniałych przerzutach De Sciglio, podczas gdy wyszło mu jedno dośrodkowanie po ziemi zamienione na gola. Do tego multum baboli i brak ogarnięcia w tyłach (a to niby on jest tym solidnym).

Jak Deschamps zostanie ponownie naszym trenerem i będzie miał okazję prowadzić Matuidiego to na pewno zagłębie się w temat. Bardziej mnie obchodzi co Francuz daje Juventusowi poza głupim bieganiem z przodu. Podpowiedź: niewiele.

Robi się powórka z Mandzukicia, który był potrzebny na skrzydle, bo dobrze broni.

Cytując zonalmarking:
Blaise Matuidi appeared unsure about his positional responsibilities. Notionally playing on the left of a four-man midfield, he often found himself dragged inside to become a third central midfield and cope with Ajax in that zone, before being forced to sprint out to the flank again. If there’s any player you want playing this role, it’s Matuidi, but he found himself unable to cope against so many opponents.
Ogólnie polecam wyjść z whoscored i czasami obejrzeć mecz.
alina pisze:Skoro postulujesz poważne rozmowy, to zapraszam - kto wg Ciebie ma ogarniać defensywę lewego skrzydła z Ronaldo na lewym ataku?
Ndombele, ale Zarząd nie odebrał na czas mojego telefonu i wzięli Rabiota za free.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 17:34 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:24

Dobra, japa tam, rozmawiamy o meczu, a nie o jakichś Waszych śmiesznych internetowych konfliktach z przeszłości.

Zastanawiam się co tam Ronaldo z Sarrim sobie pogadali, bo wyglądali na średnio szczęśliwych.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:25

A ja napiszę tylko, że fajnie było w końcu zobaczyć Juventus! :)
Nienawidzę tej letniej przerwy od meczów :P
Co do samego spotkania to nie ma tutaj nad czym myśleć. Mecz treningowy i tyle. Chłopaki mają się zgrać, przećwiczyć to i owo oraz przygotować się do sezonu. Po okresie przygotowawczym Sarri ma wiedzieć jak i kim grać.. czas na ocenianie jeszcze przyjdzie.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:27

Del


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:32

Niezłe rozwolnienie macie po 1 meczu z nowym trenerem :bravo: Co będzie dalej? :think:
MRN pisze:
Adrian27th pisze:Pepiczek,Mrn.

Idźcie na priv sobie z tymi dywagacjami bo się czytać tego już nie chce w kazdym temacie.
Idąc tokiem rozumowania niektórych userów, mogli wyśmiewać ludzi z VS nie mnie.

Taki Bobby X obraża mnie nie tylko na forum ale i w inny sposób.
Nie rozmnażaj się typie. Chociaż tyle zrób dla świata dobrego.


:allegri: na śmietnik
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:35

Bobby X pisze:Niezłe rozwolnienie macie po 1 meczu z nowym trenerem :bravo: Co będzie dalej? :think:
MRN pisze:
Adrian27th pisze:Pepiczek,Mrn.

Idźcie na priv sobie z tymi dywagacjami bo się czytać tego już nie chce w kazdym temacie.
Idąc tokiem rozumowania niektórych userów, mogli wyśmiewać ludzi z VS nie mnie.

Taki Bobby X obraża mnie nie tylko na forum ale i w inny sposób.
Nie rozmnażaj się typie. Chociaż tyle zrób dla świata dobrego.
Do Ciebie taka sama prośba.

Higuain dziś przez 45 minut pokazał, dlaczego to on właśnie powinien zostać, a Madzu powinien odejść. Potrafi klepać, zastawić się dograć. Jest nadzieja, że znowu odpali pod wodzą Sarriego i nastrzela sporo bramek.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:38

Sarri po meczu powiedział, że musimy wyżej bronić. Oj ciężki mu będzie to wbić naszym do głowy. Bo to zupełne przeciwieństwo tego co grali od ostatnich paru lat.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:39

towalski pisze:
Bobby X pisze:Niezłe rozwolnienie macie po 1 meczu z nowym trenerem :bravo: Co będzie dalej? :think:
MRN pisze:
Idąc tokiem rozumowania niektórych userów, mogli wyśmiewać ludzi z VS nie mnie.

Taki Bobby X obraża mnie nie tylko na forum ale i w inny sposób.
Nie rozmnażaj się typie. Chociaż tyle zrób dla świata dobrego.

Do Ciebie taka sama prośba.
Yyyyy znamy się misiu kolorowy? Nie przypominam sobie. Subkonto "Pepunio jest nasz" czy jakieś... bliższe kotakty macie? LGBT czy coś? Sory nie moja bajka :) jeśli nic powyższe to proszę się zastosować do starego porzekadła "nie wtrącaj się między wódkę a zakąskę" - jeśli za trudne to użyj google.


:allegri: na śmietnik
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:45

jackop pisze:De Sciglio, podczas gdy wyszło mu jedno dośrodkowanie po ziemi zamienione na gola
De Sciglio: najwięcej celnych długich piłek w Juve dziś
jacop: nie zauważyłem ani jednej

XD
jackop pisze:Jak Deschamps zostanie ponownie naszym trenerem i będzie miał okazję prowadzić Matuidiego to na pewno zagłębie się w temat.
Nikt o Deschampsa nie pytał. Nie masz nic sensownego do napisania, to cyk zmiana tematu - zero zdziwień z mojej strony.
jackop pisze:Ogólnie polecam wyjść z whoscored i czasami obejrzeć mecz.
I cyk, samozaoranie na koniec xD
jackop pisze:
alina pisze:Skoro postulujesz poważne rozmowy, to zapraszam - kto wg Ciebie ma ogarniać defensywę lewego skrzydła z Ronaldo na lewym ataku?
Ndombele, ale Zarząd nie odebrał na czas mojego telefonu i wzięli Rabiota za free.
A tak serio, bez fantacalcio?

____________________________

Spoko znów się pokazał Pereira dziś, może coś z niego będzie. Po sezonie w Juve B czas chyba na wypożyczenie.

____________________________

Poprostu pisze:Sarri po meczu powiedział, że musimy wyżej bronić. Oj ciężki mu będzie to wbić naszym do głowy. Bo to zupełne przeciwieństwo tego co grali od ostatnich paru lat.
No chyba jednak nie. Wideo poniżej i kasowane wszystko na połowie rywala, ewentualnie 40-50 metr, tak jak Pan Allegri powiedział.


jackop pisze:Cytując zonalmarking:
Blaise Matuidi appeared unsure about his positional responsibilities. Notionally playing on the left of a four-man midfield, he often found himself dragged inside to become a third central midfield and cope with Ajax in that zone, before being forced to sprint out to the flank again. If there’s any player you want playing this role, it’s Matuidi, but he found himself unable to cope against so many opponents.
Robisz tutaj mało udany cherrypick, bo fakt, że Matuidi nie dał rady kilku biegającym jak po koksie zawodnikom Ajaxu to żaden argument (i, jak słysznie zauważasz, zabrakło Mandzu). Ale autentycznie się cieszę, że coś czytasz, idziemy do przodu. Teraz jeszcze obczaj ten drugi artykuł, gdzie piszą, że cała Francja na Mundialu stała na nogach Matuidiego.

Ja może w ramach zakończenia tego głupawego sporu (jacop chce się czegoś dowiedzieć i czyta analizy taktyczne - moje cele osiągnięte), to napiszę (po raz czwarty), że ja ze sprzedażą Matuidiego nie mam żadnych problemów (ktoś tam podawał kwotę 15 mln - z pocałowaniem ręki) - mam tylko nadzieję, że Sarri ten problem z bronieniem lewej flanki jakoś udanie rozwiąże.
jackop pisze:Robi się powórka z Mandzukicia, który był potrzebny na skrzydle, bo dobrze broni.
...i strzela bramki, bo rywalizuje w powietrzu z niskimi w dzisiejszych czasach bocznymi obrońcami. Geniuszem Allegriego był manewr z Ronaldo na lewej i Mandzu w środku, gdy Juve atakowało oraz ich zamiana, gdy Juve broniło wyniku - szybki i groźny Ronaldo czyhał w środku na kontrę, Mandzu zapieprzał w obronie na boku.

______________________________________

I bonus: konstruktywny dialog jacopa z jacopem:
jackop pisze:Mandzukicia, który był potrzebny na skrzydle, bo dobrze broni.
jackop pisze:Matuidi, but he found himself unable to cope against so many opponents

Rozumiesz? Jakby z Ajaxem był Mandzu, to Matuidi by był stanie to wybiegać i nie byłby unsure about his positional responsibilities.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 18:23

@alina zabawny jesteś. Najpierw sam schodzisz na temat Cancelo
alina pisze:Cancelo podobny babol, głową podanie na 16 metr, idealnie na strzał dla rywala w końcówce, także ten.
Później piszesz, żebym poczytał jaki Matuidi jest użyteczny w taktyce Deschampsa:
alina pisze:No niestety, nie jestem w stanie zorganizować ci wykładu Deschampsa pt. "Co w moim systemie daje Matuidi", ale można poczytać ludzi mądrzejszych od nas obu i się czegoś dowiedzieć, linki poniżej.
Powtórzę, żeby dotarło: dopóki Deschamps nie trenuje Matuidiego w Juve, to w życi mam co genialnego zrobił dla Mbappe i Francji. Szukasz korelacji tam gdzie jej nie ma, bo gra Blaise'a dla Francji ma się tak do jego występów w Juve (a jest tutaj 2 lata!), jak forma Messiego w meczach Argentyny dla Barcelony.

Wrzucasz moją wyimaginowaną w swojej głowie wypowiedź (wyraźnie zaznaczyłem, że piłki MDS'a latały w cały świat) przy okazji pisząc niepoprawny nick
alina pisze:De Sciglio: najwięcej celnych długich piłek w Juve dziś
jacop: nie zauważyłem ani jednej
Do tego wybiórczo przytoczyłeś cytat o Matuidim z zonalmarking, co wypunktowałem.

I śmiesz na koniec pisać o samozaoraniu z mojej strony? Niepoważny jesteś?
alina pisze:A tak serio, bez fantacalcio?
Nie mój cyrk nie moje małpy. Podejrzewam, że skończy się na Ramsey/Rabiot - Pjanić - Can w 4-3-3 o ile żaden inny pomocnik nie przyjdzie.

A co do Betonowego Geniusza, współczuję kibicom drużyny, która go zatrudni.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 20:11 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 20:02

Dopiero pierwszy mecz sezonu 19/20 (i to sparing), a ile kłótni :-)

Musze isc spac, dobranoc.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany