Pre-Season 19/20: JUVENTUS F.C 2-3 Tottenham Hotspur

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:24

jackop pisze:
wojczech7 pisze:Jak etap przygotowań może być ten sam, skoro oni ligę zaczynają 3 tygodnie wcześniej? :think:
Juventus zaczął 10 lipca, Tottenham 8 lipca. Coś jeszcze chcesz do mnie napisać
Musisz mieć poważny problem ze sobą, skoro na zwyczajne pytanie reagujesz, jak na atak...

@alina Daj spokój, szkoda czasu. Jak ktoś oczekuje, że bramkarz w tej sytuacji będzie stał na linii, to... niech żyje w swoim świecie ;)

—

Higuain się nieźle pokazał. Jak z nim ostatecznie zostaniemy, nie będzie dramatu. Gorzej z Mandżukiciem, bo on do koncepcji Sarriego pasuje jak Scudetto do Napoli...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:27

MRN pisze:dzie ja napisałem, że Buffon dał ciała przy bramce ? :smiech:

A co do informacji już napisałem - daj coś od siebie, poszperaj w necie i powrzucaj nam jakieś informacje transferowe. Może znasz jakieś lepsze źródła ? Chętnie poczytam, serio. Już to pisałem ale powtórzę - moim celem było przekazanie Wam informacji ale nie mam wpływu na to na ile są one wiarygodne. Jeżeli Ty znasz ciekawsze doniesienia, bardziej wiarygodne to pochwal się. Jeżeli nie masz nic do napisania to zamilcz. Już nudne robi robi się pisanie tego samego ale głąbów zasiadających na elitarnej loży szyderców nic nie przekonuje. Potrafią tylko jechać, nie dając niczego od siebie - tak trzymać ! Dobrze jeszcze, że nie jesteś na takim poziomie buractwa co Bobek X ;)
Tu nie chodzi o przekazywanie informacji tylko Twoje cwaniactwo. Nie wiem czy to sodówka po podziękowaniach niektórych za Twój poświęcony czas, czy coś innego, ale pamiętam jak wyśmiewałeś innych użytkowników w temacie "Nowy Trener" i obrażałeś się, gdy ktoś nie wierzył w to, co tutaj wrzucałeś. Powiem tak. Skoro uważasz się za porządnego informatora to powinieneś także szanować informacje przekazywane przez innych użytkowników. A tak nie było. Non stop wtrącałeś swoje trzy gorsze, szyderczo dając do zrozumienia czytelnikom, że inni piszą głupoty a te najbardziej wiarygodne informacje pochodzą od Ciebie. I własnie do tego cały czas się odnoszę bo finalnie chciałeś być "kimś" a wyszło na to, że jesteś tylko "jednym z wielu" w dodatku z tego sortu tanich ploteczek. Gdybyś nie szczycił się tym wszystkim i wrzucał informacje bez zbędnych szyderczych komentarzy i dyskusji to nikt by Ci tego nie wypominał.

Owszem, nigdzie dosłownie nie napisałeś, że "Buffon dał ciała", ale przedstawiłeś w temacie meczowym wniosek, że Gigi nie powinien nawet bronić w Pucharze Włoch. Co więc takiego złego zrobił dziś nasz bramkarz ?
Garreat pisze:Typ wpuścił szmatę z połowy boiska. Niewielu bramkarzy ma taki wyczyn w dorobku. Pilnowanie pozycji to jego zadanie. Wiadomo że wychodzi z resztą zespołu, ale zwyczajnie nie może zostać przelobowany.
Wojtek przez swoje dziury w koncentracji nigdy nie będzie światowym topem. Raz na jakiś czas musi coś odwalić jak dziś czy z Senegalem na MŚ.
Skoro wychodzi to jak nie może zostać przelobowany ? :angry: Kane oddał niespodziewany strzał. 5 sekund przed tym pewnie sam zbytnio nie wierzył, że do takiej sytuacji dojdzie. Inna sytuacja, gdyby przez chwilę prowadził piłkę wychodząc z kontratakiem. Tu nawet futbolówki nie próbował przyjmować.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:28

alina pisze:Jego pozycją było stanie na linii pola karnego albo wyżej. Człowieku, przestań się kompromitować.
Dziwnym trafem takich bramek pada ze dwie w sezonie, choć fatalnych strat piłki (jak ta Rabiota) jest znacznie więcej.
Proponuję trochę ogłady, jakiś znaczek przy nicku nie czyni z Ciebie wyroczni. Nie musimy się zgadzać w ocenie takiej czy innej sytuacji.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:29

jackop pisze:Piłki od MDS'a latały w cały świat (czyli jak zwykle), w tym kilkukrotnie przerzucił całe pole karne swoimi "wspaniałymi przerzutami". W pierwszej połowie wyrzucił piłkę z autu za końcową linię. Gość jest cienki jak sik pająka. Milan płakał (ze śmiechu) jak sprzedawał. Marotta z tym transferem powinien wystąpić w Januszach OLX.
Typowe skrzywienie poznawcze. Widzisz wyłącznie to, co spodziewasz się zobaczyć. Byłoby inaczej, gdybyś obejrzał powtórkę z otwartym umysłem. Niestety, nie ma na to większych szans, więc dalsza dyskusja mija się z celem.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:32

JP "w formie" :facepalm:

Milczenie złotem jest panowie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:33

Z prze-sezonem też skrzywienie? :D Nie masz ochoty, nie dyskutuj. W czym problem?
wojczech7 pisze:Musisz mieć poważny problem ze sobą, skoro na zwyczajne pytanie reagujesz, jak na atak...
Nie byłby to pierwszy raz :whistle: Wiesz #AllegriOut i te sprawy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:39

Vinylside pisze:Skoro wychodzi to jak nie może zostać przelobowany ? :angry: Kane oddał niespodziewany strzał. 5 sekund przed tym pewnie sam zbytnio nie wierzył, że do takiej sytuacji dojdzie. Inna sytuacja, gdyby przez chwilę prowadził piłkę wychodząc z kontratakiem. Tu nawet futbolówki nie próbował przyjmować.
Może zostać przelobowany, ale taka sytuacja zawsze obciąży bramkarza. Strzał nie był jakiś super precyzyjny, piłka odbiła się od ziemi praktycznie na linii bramkowej. Tak że w mojej ocenie jednak wyszedł za daleko. To nie tak, że brakło mu centymetrów, a piłka wpadła pod poprzeczkę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:39

A możesz podać choć jeden przykład w którym wyśmiewałem kogoś za rodzaj przekazywanych informacji ?
Nie przypominam sobie czegoś takiego więc podaj choć jeden przykład.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:41

jackop pisze:Z prze-sezonem też skrzywienie? :D
Z mojej strony? Jak najbardziej.

Jak masz chwilę czasu, polecam poczytać o błędach logicznych i heurystykach.

Nie zagwarantuje to, jak widać na moim przykładzie, wyzbycia się tego typu błędów, ale może pozwoli je ograniczyć i nieco rozszerzyć horyzonty myślowe ;)

@MRN serio? Przecież każda plotkę o Sarrim, czy Inzaghim kwitowałeś ironicznymi komentarzami...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:44

Garreat pisze:Może zostać przelobowany, ale taka sytuacja zawsze obciąży bramkarza.
Szczęsny im dalej od linii bramkowej tym gorzej. Dziwie się, że niektórzy traktują to jak nowość :niewiem:

Sarri weź się do roboty i w jakiejś piwnicy wypleń z głowy dziadostwo tym, którzy mają zostać.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2019, 16:56 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:56

MRN pisze:A możesz podać choć jeden przykład w którym wyśmiewałem kogoś za rodzaj przekazywanych informacji ?
Nie przypominam sobie czegoś takiego więc podaj choć jeden przykład.
Pierwsze z brzegu. Strona 360.
MRN pisze:No ja myślałem, że Sarri już podpisał :ahsisi:

Acha, dzisiaj wyczytałem, że w poniedziałek podpisze.


Obrazek
pepiczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2019
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:58

MRN pisze:Pep niczego nie zdementował, jego wypowiedzi są stare ale spokojnie, zaraz wpadnie dwóch kolegów co wczoraj nazwali nas bajkopisarzami i nas wyjaśnią publikując tweet biografia... very happy smiech
MRN pisze:GDM...ha ha ha...
MRN pisze:Ale przecież miał przyjść Sarri, to co, nie będzie go ? Wygrywa finał i nagle po omacku szukamy dalej ?
MRN pisze:Dzień dobry, Sarri już podpisał ?
MRN pisze:Di Marzio...jak takiego traktować poważnie skoro on nic nie wie, albo rybki albo akwarium bo takim dziennikarstwem to moja babcia może błysnąć.
MRN pisze:
pepiczek pisze:Maurizio Pistocchi8
Obrazek
I mój ulubiony:
MRN pisze:WhySoSerious podobnie jak fazzi, PlanetJuve, realbs oraz Siła Spokoju zdążył ze mnie zadrwić...ale z podziękowaniami dla nich poczekam do szczęśliwego finału ! Oby nastąpił...


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:58

wojtek to juz ma pecha nawet jak nie jego wina do konca to i tak dostaje po głowie albo kontuzja albo głupie wyjscia z bramki .
totki pracuja z tym trenerem juz który sezon i z roku na rok sa lepsi nie samowita praca trenera aby sarri tez tak w juve zrobił .
przydał by sie pomocnik . rabiot to moze mieć wachnia formy tak samo pianic oby nie .


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 16:59

Jeżeli tak było Wojczech to przytoczcie mi to. Z tym, że kolega zarzucił mi wyśmiewanie kogoś. Różnica jest taka, że ja jeśli już to atakowałem doniesienia i poglądy, moi przeciwnicy atakowali mnie.

Sarri podpisał?
Kogo wyśmiałem ?

GDM ? Piszemy o czym innym, podobno wyśmiewałem kolegów ?

Przytoczeni przez was koledzy atakowali mnie od samego początku, teraz podajcie mi przykład w którym ja ich wyśmiewałem bo nadal nie widzę tego.

Nie wiedziałem że Pistocchi i Di Marzio ukrywają się pod nickami na tym forum więc ok, zwracam honor Panowie :ok:


Obrazek
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 17:06

Dziwne jest czepianie się Szczęsnego w tej sytuacji. Nie znam bramkarza który przy akcji swojej drużyny, stoi na linii. Tym bardziej że Kane oddał strzał tuż po stracie Rabiota, więc wiele czasu na reakcję nie miał.
De Sciglio nie grał źle, zaliczył asystę, ale również 2 bramka dla Totkow obciąża jego konto.
W drugiej połowie zaczęliśmy grać już bardziej w stylu Sarriego. Dużo krótkich podań na jeden kontakt. Nie było już tyłu dośrodkowań na palę jak w.pierwszej połowie.
Widać że mamy do tego piłkarzy, jest Bernardeschi, Cancelo, Ronaldo, Pjanic a wróci i Costa, Dybala czy Ramsey. Optymistycznie patrzę w przyszłość i liczę że z meczu na mecz zgranie będzie coraz lepsze.
Różnica w filozofii Allegriego a Sarriego jest znaczna, wiadomo że w tydzień nie nauczymy się tak grać. Ale było parę pozytywnych akcji. Nie wyglądaliśmy źle na tle Tottenhamu który z filozofią Pocchetino nie jest od wczoraj.
Mandzukic nie pasuje do naszej taktyki. Higuain nakrywa go czapka. Ja w niego wierzę, więc jeśli nie odejdzie na pewno będzie z niego pociecha.


Zablokowany